بیکار تا فارغ التحصیلان به دست آورده است که "پول مناسب و معقول" در حال حاضر به دنبال MGNREGA کار

تعداد زیادی از دانش آموختگان و فارغ التحصیلان پست را برای اعمال MGNREGA کار می کنند.لکنو: در یک روستا در اوتار

توسط ELEMENTORSITE در 17 خرداد 1399

تعداد زیادی از دانش آموختگان و فارغ التحصیلان پست را برای اعمال MGNREGA کار می کنند.

لکنو:

در یک روستا در اوتار پرادش در حدود 150 کیلومتر از سرمایه های ملی Roshan کومار است که به دنبال کار تحت مهاتما گاندی ملی تضمین اشتغال روستایی (MGNREGA) طرح. روستایی اشتغال طرح کوچک شده تا در دولت به جای حدود 30 لاخ خانواده های مهاجر که به دولت بازگشت پس از مستند اعلام کرد برای کنترل گسترش coronavirus. اما آن است که نه فقط مهاجران که به دنبال شغل روزانه در طرح.

"من استفاده می شود به انجام یک کار و کسب درآمد مناسب و معقول اما از من خواسته شد به ترک پس از مستند" گفت: آقای کومار که دارای مدرک کارشناسی ارشد خود را.

روشن کومار است که در میان فارغ التحصیلان و پست فارغ التحصیلان که مایل به انجام کار فشرده مشاغل مانند حفر حوضچه و تخمگذار جاده های روستایی یک کار انجام شده توسط کارگران ماهر.

"من یک BBA درجه و اما من رو هر کار مناسب و معقول. در نهایت من فرود آمد و یک شغل به ارزش 6000 تومان-7,000 یک ماه و پس از آن مستند اتفاق افتاده است و حتی این کار رفت. پس من بازگشت برای من ایجاد کرد و من گرم pradhan (روستای سر) به من کمک کرد یک MGNREGA کار می گوید:" Satendra کومار که دارای یک BBA درجه.

Surjit کومار, کارشناسی ارشد فارغ التحصیل می افزاید که او سمت چپ با هیچ انتخاب دیگری اما به این کار. "من یک کارشناسی ارشد و ب اد درجه و قبل از من می تواند به دنبال یک کار مستند تحمیل شد," او می گوید.

0e641r5g

یوگی Adityanath دولت کوچک MGNREGA به ارائه شغل به 30 لاخ مهاجران که باید به دولت بازگشت.

قبل از این مستند وجود دارد و به طور متوسط 20 MGNREGA کارگران در یک روز. در حال حاضر که تعداد بالا رفته به بیش از 100 روز است که حداقل یک پنجم در حال دارندگان مدرک یا کسانی که شغل خود را از دست در این مستند.

یوگی Adityanath دولت کوچک MGNREGA به ارائه شغل به 30 لاخ مهاجران که باید به دولت بازگشت.

"کسانی که از دست شغل و معیشت در این مستند نیز درخواست برای MGNREGA کار می گوید:" Virendra سینگ یک روستا سر در Junaidpur.

حدود 14 کرور مردم در سراسر کشور باید MGNREGA کار کارت. دولت باید یک تومان 2.8 لاخ کرور اگر هر دارنده کارت می تواند یک تضمین 100 روز کار در این سال است.

اقتصاددان می گوید: Reetika Khera, "بیشتر از بودجه مورد نیاز است تا اطمینان حاصل شود MGNREGA کار, کارت, دریافت شغل. دولت باید اطمینان حاصل شود که هر کسی که به دنبال کار تحت MNREGA باید آن را دریافت کنید".

حداقل 35 لاخ مردم در سراسر کشور را برای اعمال MGNREGA از تاریخ 1 آوریل بالاترین برای این دهه است.

ماه گذشته وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در حالی که جزئیات پس از مرحله پنجم و نهایی از اقدامات زیر "آتما Nirbhar بهارات Abhiyan" بسته اختصاص مبلغ اضافی از 40,000 تومان کرور روپیه تحت MGNREGA بیش از و بالاتر از بودجه برآورد 60,000 تومان کرور روپیه برای سال مالی جاری.

بودجه اضافی Ms Sitharaman گفت: "کمک خواهد کرد که "تولید نزدیک به 300 کرور فرد روز" در جریان سال مالی است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب