تیم Gehlot در هتل, حزب وضوح اهداف Sachin خلبان: 10 واقعیت

کنگره هرگونه تهدید برای دولت خود در راجستان.برجستهکنگره چهره یک مطلب یا داستان جالب امروز در راجستان Sachin خل

توسط ELEMENTORSITE در 23 تیر 1399

کنگره هرگونه تهدید برای دولت خود در راجستان.

برجسته

 • کنگره چهره یک مطلب یا داستان جالب امروز در راجستان
 • Sachin خلبان است به دست نشست کنگره MLAs در جیپور
 • کنگره به نام مطبوعات در 2.30 صبح به انکار هر گونه بحران
جیپور/ دهلی نو: شورشی Sachin خلبان شد و عملا در خدمت اطلاع کنگره امروز به عنوان آن MLAs توصیه اکید اقدام انضباطی" در برابر هر کسی که "زیاده روی در فعالیت های برابر کنگره دولت و یا درگیر می شود و در هر توطئه". Sachin خلبان آشکارا شورش علیه وزیر Ashok Gehlot که مدعی حمایت از 106 MLAs پس از یک جلسه در خانه خود را. هیچ شانس کنگره نقل مکان کرد و آن MLAs از جمله وزیر در اتوبوس به یک هتل به دور از هر گونه مشوق به سوئیچ به Sachin خلبان اردوگاه.

در اینجا 10 تحولات در این داستان:

 1. Sachin خلبان باقی ماند بصورتی پایدار و محکم به دور از Mr Gehlot را نشان می دهد از قدرت است. کنگره رهبر Randeep سینگ Surjewala ارسال به جیپور برای رسیدگی به بحران خواست: "با ما صحبت کند." ساعت پس از این کمک رسانی اخبار ظهور کنگره قطعنامه ای خواستار اقدام علیه شورشیان.

 2. Sachin خلبان می گوید که او 30 MLAs اما کنگره منابع ادعا می کنند او دارای بیش از 16. حزب ترس آن بحران بدتر خواهد شد اگر BJP به طور فعال تلاش برای پایین کشیدن دولت خود را با کمک از sulking معاون وزیر.

 3. Sachin خلبان را رد کرده است هر گونه حرکت برای پیوستن به BJP. منابع نزدیک به او می گویند آقای Gehlot در حال حاضر حدود 95 MLAs شش کوتاه از نیمی از راه را در 200 عضو راجستان مجمع.

 4. در ماه مارس Jyotiraditya Scindia یک از نزدیکان کنگره رهبر Rahul Gandhi, خراشیده, این حزب در, Madhya Pradesh توسط defecting به BJP همراه با 22 MLAs آورده که کنگره دولت که در دولت ریزد. با آقای Scindia کمک بی جی پی بازگشت به قدرت است.

 5. در حدود همان زمان Sachin خلبان یکی دیگر از راهول گاندی محرم که رنجش پس از رد ارشد Ministership راجستان بود و همچنین اعتقاد به آغاز مذاکرات با BJP.

 6. پس از نزدیک به دو سال از نهفته دشمنی بین کنگره دو در راجستان نقطه اوج Sachin خلبان آمد و پس از او احضار برای بازجویی در رسیدگی به اتهام تلاش برای بی ثبات کردن دولت پیش از Rajya سبها انتخابات است. احضار شد و بر اساس آنچه پلیس می گویند شدند شنود مکالمات تلفنی از دو BJP اعضای بازداشت شده در روز جمعه.

 7. وزیر Gehlot سعی در تطهیر این احضاریه توسط عملیات ویژه گروه گفت که او هم آن را دریافت کرده بود. که شستشو با furious Sachin خلبان که مشاوران اشاره کرد که به عنوان دولت خانه وزیر مسئول عملیات ویژه گروه آقای Gehlot تا به حال عملا داده خود را از احضار به عنوان یک تظاهر.

 8. کنگره 107 MLAs در 200-قوی راجستان مونتاژ و حمایت از 10 نامزدهای مستقل. پنج MLAS از طرف دیگر -- به Rashtriya Lok دال های CPM و Bharatiya قبایل پارتی - پشتیبانی آقای Gehlot که متهم بی جی پی از ارائه به Rs 15 کرور به MLAs به سوئیچ طرف.

 9. بی جی پی که 73 MLAs نیاز به حمایت از یکی دیگر از 35 به قدرت در راجستان. ارائه Sachin خلبان این پست از وزیر می خواهد به او خواهد بود یک چالش پس از حزب اتحاد برای در نظر گرفتن خود را راجستان نیروگاه سابق وزیر Vasundhara Raje.

 10. در حالی که آقای Gehlot بود به سیاسی آتش نشانی دو نفر از دستیاران خود را مورد حمله توسط taxmen صبح امروز در کنگره گفته بود که تاکتیک های فشار توسط بی جی پی به رهبری دولت مرکزی. پنج محوطه مربوط به رهبران دو کشور مورد حمله بیش از اتهام "فرار مالیاتی" گفت: مقامات در وزارت مالیات بر که می آید تحت مرکز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن