50 مهاجران که خانه بازگشت و تست مثبت در تنها تا منطقه

برجستهتا می بیند افزایش موارد COVID-19 در مهاجران که بازگشت 50 مهاجران که خانه بازگشت و آلوده یافت و در را بست

توسط ELEMENTORSITE در 30 اردیبهشت 1399
50 Migrants Who Returned Home Test Positive In Single UP District

برجسته

  • تا می بیند افزایش موارد COVID-19 در مهاجران که بازگشت
  • 50 مهاجران که خانه بازگشت و آلوده یافت و در را بستی
  • "ما شکستن زنجیره ای زنجیره ای": منطقه دادرس
دهلی نو:

اوتار پرادش شاهد افزایش موارد coronavirus در میان کارگران مهاجر که فقط به خانه بازگشت. پنجاه مهاجران که به خانه بازگشت داشت و مبتلا به کروناویروس در را بستی منطقه 190 متر از دولت سرمایه لکنو در نظر گرفتن مجموع در این منطقه به 104. بالا منطقه گفت: 28 بهبود یافته اند.

"همه کارگران مهاجر که به تازگی به Basti," منطقه دادرس Ashutosh Niranjan در بیانیه ای گفت:.

"بدون نیاز به وحشت. به عنوان یک ماده از درک بالا اعداد به سادگی نشان می دهد که میزان بالایی از نمونه برداری و دقیق تماس ردیابی ورزش انجام شده در ضلع بستی است که کمک به ما برای شناسایی coronavirus حامل. خود را به موقع شناسایی قطعا کمک به ما در شکستن زنجیره ای از coronavirus انتقال در منطقه" آقای Niranjan گفت.

مهاجران بازگشته به Basti از ماهاراشترا هفته گذشته خبرگزاری پرس تراست هند گزارش شده است. "ما در حال پیدا کردن در مورد مکان های که در آن آنها رفت و برگشت در ماهاراشترا" آقای Niranjan اضافه کرد: 50 نفر آلوده شده اند تا به COVID-19 مرکز مراقبت و تماس خود را تاریخ خواهد بود پیش بینی کرد.

اصلی وزیر (بهداشت) Amit موهان پراساد گفت: تعداد زیادی کارگران مهاجر که به دولت بازگشته اند در واقع آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

"تعداد زیادی از موارد عفونت مشاهده می شود در کارگران مهاجر در بازگشت به دولت است. آنها در حال به نمایش در خانههای امن در منطقه. اگر آنها نشان می دهد هیچ نشانه آنها فرستاده شده به خانه قرنطینه به مدت 21 روز. اگر آنها نشان می دهد علائم خود را معاینه پزشکی در حال انجام است" آقای پراساد گفت: خبرنگاران خبرگزاری ANI گزارش شده است.

"این بسیار مهم است برای ایجاد و mohalla نظارت بر کمیته های کنترل عفونت گسترش یافته است. آنها باید اطمینان حاصل شود خانه قرنطینه برای کسانی که از خارج پس از آن ما قادر خواهد بود برای کنترل انتقال است. نرخ مثبت در میان مهاجران بازگشت به بالا است 22.2 درصد در حالی که میزان کلی دولت 2.6 درصد" آقای پراساد گفت.

تا دولت در روز دوشنبه توافق کردند که به کنگره رهبر پریانکا گاندی Vadra درخواست برای اجازه به کنگره برای اجرای 1,000 اتوبوس برای مهاجران. در نامه ای از دولت خواسته رهبر کنگره را برای ارسال اطلاعات از اتوبوس.

به مبارزه سیاسی ادامه داد: به عنوان دولت گفت: خودرو دو چرخ و کالاهای حامل در میان لیست از اتوبوس که کنگره فرستاده شده است. یک گزارش اطلاعاتی (FIR) ثبت شده است در برابر Ms Vadra را وزیر و رئیس کنگره Ajay Kumar Lallu برای دادن اشتباه جزئیات در لیست اتوبوس تا دولت گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب