آمازون کارگر انبار می گوید او نوشته شده بود تا در ماه جولای برای گرفتن بیش از حد بسیاری از معافیت از کار

آمازون کارگران در آمازون استاتن آیلند انبار اعتصاب در تقاضا که از این مرکز تعطیل شود و تمیز پس از یک کارمند آز

توسط ELEMENTORSITE در 28 تیر 1399

آمازون کارگران در آمازون استاتن آیلند انبار اعتصاب در تقاضا که از این مرکز تعطیل شود و تمیز پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای coronavirus در مارس 30, 2020 در نیویورک است.

آنجلا Weiss | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

آمازون انبار و کارمند در مینه سوتا متهم کرده است این شرکت برای مقابله به مثل در برابر او و در حال حاضر درخواست دولت دادستان کل به گام در.

Hibaq محمد که با این نسخهها کار خارج از آمازون و Shakopee, مینه سوتا, تسهیلات, شناخته شده به عنوان MSP1 گفت: در نامه ای به دادستان کل کیت الیسون که او نوشته شد تا در تاریخ 10 ژوئیه برای صرف زمان بیش از حد دور از او کار ایستگاه و یا ورود به سیستم بیش از حد بسیاری از "زمان وظایف است." اگر کارگران یک استراحت از اسکن بسته های بیش از حد طولانی آمازون داخلی سیستم های ورود به سیستم آن را به عنوان یک جمع و تولید یک هشدار است که می تواند بعدها منجر به اخراج.

حساب او به نظر می رسد در تضاد با آمازون تشکیل پرونده در یک دادگاه جداگانه مورد که در آن شرکت می گوید آن را "متوقف ارائه بهره وری رای دادن بازخورد به همکاران و تحمیل هر رشته ای که مربوط به کم بودن نرخ بهره وری" در ماه مارس و گسترش سیاست به طور نامحدود در ماه آوریل است.

محمد درخواست الیسون برای حفاظت تحت یک فرمان اجرایی او امضا شده در مارس و تمدید این هفته که سفارشات کارفرمایان نه به تبعیض و یا مقابله به مثل در برابر کارکنان که افزایش نگرانی ها در مورد شرایط نا امن کار به این بیماری همه گیر. الیسون کاهش یافته است به نظر محمد نامه.

Mohamed شده است یک منتقد صریح از آمازون شیوه های کار و ادامه داد: به فشار این شرکت برای پاسخگویی به کارگران نگرانی های ایمنی در طول Covid-19 بیماری همه گیر. محمد یکی از ده نفر از کارگران که قبلا گفته CNBC آنها فاقد ایمنی مناسب دنده در امکانات خود را در میان بدتر شدن بیماری. علاوه بر این محمد به تازگی شرکت در یک تماس را فشار دهید میزبانی شده توسط آتنا, غیر انتفاعی حمایت گروه است که نشان دهنده کارگران که در آن او نگرانی در مورد بالا coronavirus میزان عفونت در MSP1.

"من مشغول به کار در آمازون برای نزدیک به چهار سال با یک بسیار تمیز ضبط و فقط یک یا دو هشدارهای من می دانم که در کل زمان" محمد نوشت و در این نامه است. "آمازون مدیران قرار داده اند و آشکارا مورد آزار و اذیت من قبل از اما به طور فزاینده ای در طول بیماری همه گیر."

آمازون سخنگو مورد مناقشه است که این شرکت برای مقابله به مثل در برابر محمد.

"در حالی که ما را دیده اند شکایت رسمی اتهامات توضیح داده شده درست نیست. ما نه تحمل هر نوع تبعیض در محل کار و ما از هر کارمند حق انتقاد از کارفرمای خود اما نیست که با پتو ایمنی به چشم پوشی از سیاست های داخلی."

آمازون گفت: انبار کارگران می تواند به صرف زمان بیشتری را خارج از معافیت های خود را به استفاده از دستشویی شستن دست های خود را به یک استراحت دریافت آب و یا صحبت با مدیر خود را به عنوان مورد نیاز است. این شرکت اضافه شده است که آمازون درک کارکنان ممکن است می خواهم به یک استراحت از کار به پاکسازی ایستگاه های کاری خود.

آمازون قبلا در مواجهه با اتهامات که این انتقام در برابر کارگران برای صحبت کردن است که آن را بارها رد کرده است. این شرکت از کار اخراج شده است حداقل چهار نفر از کارگران که انتقاد از آن شیوه کار. آمازون می گوید: کارگران از کار اخراج شدند برای نقض سیاست های داخلی.

حرکت تولید ملامت از قانونگذاران و باعث رسیدگی به اخراج توسط نیویورک دادستان کل Letitia جیمز که در حال انجام است. علاوه بر این, Tim Bray معاون رئيس جمهور سابق و مهندس برجسته در آمازون استعفا در "ترس" بر اخراج.

آمازون گفت که دادگاه آن را متوقف نوشتن TOT جرائم در ماه مارس

نوشتن علیه محمد تضاد آمازون عمومی پیام در مورد اجرای آن از TOT سیاست در طول بیماری همه گیر.

در ماه گذشته سه جزیره استاتن کارگران واصل طرح دعوی در دادگاه علیه این شرکت است که گفت: از آن ساخته شده این جزیره استاتن تسهیلات "محل خطر" مانع تلاش ها برای جلوگیری از گسترش ویروس و اولویت بهره وری بیش از ایمنی. کارگران گفت آمازون "مانع از کارگران از اجرای اولیه بهداشتی مانند شستن و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را هنگامی که انجام این کار نیاز به آنها را به مرحله دور حتی برای یک لحظه از شلوغ کاری."

در پاسخ ارائه شده به دادگاه در این هفته آمازون گفت: آن دیگر جریمه انبار کارگران که وقت اضافی برای شستن دست های خود گفت: آن را نمی توان در برابر آنها تحت TOT سیاست. این شرکت گفت: به روز شده سیاست به اثر رفت در مارس اگر چه کارگران که واصل طرح دعوی در دادگاه گفت: آنها تنها آگاه از سیاست های این هفته با اشاره به اطلاع رسانی از آمازون.

"در پاسخ به Covid-19 ابتدا در مارس 18, 2020, آمازون, متوقف, ارائه, بهره وری رای دادن بازخورد به همکاران و تحمیل هر رشته مرتبط با بهره وری پایین نرخ" Alexsis استیونز آمازون مدیر منابع انسانی برای تحقق مراکز گفت: در یک اعلامیه فرستاده شده توسط آمازون. "در تاریخ 29 آوریل این سیاست به طور نامحدود تمدید شد."

با وجود این محمد ادعا می کند آمازون خود را نوشت تا برای نقض TOT سیاست در اوایل ماه جولای. وقتی مدیر از او خواست برای مشخص کردن دلیل برای TOT محمد در ابتدا رد شد. در نامه ای به دادستان کل الیسون او گفت که او صرف بلوک از زمان در طول روز کاری "در حال انتظار برای یک [کار] ایستگاه, ساخت حمام در حالی که اجتماعی فاصله و یا مطابق با اصول بهداشتی منطقه من."

محمد در مصاحبه ای گفت که TOT سیاست مانع از کارگران از مصرف لازم است اقدامات احتیاطی چرا که آنها باقی می ماند ترس است که می توان آنها را در نظم است.

"اگر یک کارگر با پوشیدن یک ماسک و یک رشته می آید و شما نمی توانید بروید و دیگر از آنجا که شما با قرار دادن خود در معرض خطر نقض TOT سیاست" محمد گفت. "به نظر می رسد مانند آنها توزیع هشدارها و نوشتن یو پی اس از چپ و راست و مهم نیست که چه وضعیت شما انتخاب می کنید شما همیشه در خطر است."

آمازون را بلافاصله ارائه توضیح برای اختلاف آشکار می شود. از ماه مارس روند تغییرات شده اند ابلاغ به کارکنان به طور مستقیم در تاسیسات و اکثر تغییرات شده اند ابلاغ شفاهی اجتماعی را حفظ فاصله ،

طرح دعوی در دادگاه و محمد شکایت برجسته کردن تناقضات در آمازون اجرای سیاست های خود گفت: فرانک Kearl کارکنان وکیل با ایجاد جاده در نیویورک که پیوست چند کار گروه های حمایت در پر کردن طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از کارگران است.

برای مثال آمازون ارائه شده به دادگاه صحبت امتیاز داده شده به مدیران آموزش آنها را چگونه به اطلاع کارکنان جدید TOT, سیاست, با این نکته که آنها برای "کلامی تنها با استفاده از."

"آمازون می گوید این سیاست ها شده اند در محل پس از ماه مارس, اما آنها تنها موثر در توانمند سازی کارگران به مراقبت از سلامت خود را در حالی که کار اگر کارگران در واقع می دانم که در مورد آنها" Kearl گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب