دهلی نو به پلاسما بانک, Arvind Kejriwal, می پرسد Covid بازماندگان به کمک

دهلی نو: دولت دهلی نو را ایجاد پلاسما بانک برای مبارزه با coronavirus وزیر Arvind Kejriwal گفت: بعد از ظهر امر

توسط ELEMENTORSITE در 9 تیر 1399
دهلی نو:

دولت دهلی نو را ایجاد پلاسما بانک برای مبارزه با coronavirus وزیر Arvind Kejriwal گفت: بعد از ظهر امروز در نشستی کسانی که از بهبود عفونت برای اهدای پلاسما برای کمک به سایر بیماران ،

"دولت دهلی نو خواهد شد تا یک پلاسما بانک, من, درخواست از مردم برای اهدای پلاسما به صرفه جویی در زندگی COVID-19 بيمار" آقای Kejriwal گفت: در طول یک جلسه رسانه اضافه کرد که پلاسما بانک ویل srart عامل در پایتخت در دو روز کاری. او گفت: دولت تا کنون انجام مسیرهای بالینی پلاسما درمانی در 29 coronavirus بیماران و که آنها دریافت نتایج دلگرم کننده است.

"من درخواست تمام کسانی که (که بهبود از coronavirus) که این نادر است که شما را وادار به صرفه جویی در زندگی می کند. من درخواست شما لطفا به جلو آمده و اهدا. این خدمات واقعی خدا" وزیر گفت.

یکی از مطرح ترین روش های درمان بیماری های ناشی از رمان coronavirus پلاسما درمانی است که شامل انتقال خون از پلاسما از یک نقاهت coronavirus بیمار حیاتی بیمار. خون از یک دوره نقاهت بیمار است و غنی از آنتی بادی های تولید شده توسط بدن برای مبارزه با ویروس است که انتظار می رود برای کمک به بحرانی بیمار بهبود می یابند.

دهلی نو گزارش داد هند برای اولین بار پلاسما درمانی موفقیت زمانی که 49 سال که دریافت درمان برای coronavirus گرفته شد ونتیلاتور پشتیبانی می کند. آزمایش های بالینی از پلاسما درمانی آغاز شده و در دهلی نو در ماه آوریل است.

این مرکز تا به حال آن را به نام روش تجربی و گفت: "هیچ شواهد بتن برای حمایت از پلاسما درمانی به عنوان coronavirus درمان است." شده اند وجود دارد گزارش, اما, از COVID-19 بيمار شدن درمان پس از تحت درمان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن