داو آتی افزایش می یابد در میان گزارش که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال آماده سازی $1 تریلیون زیرساخت پیشنهاد

قراردادهای آتی به عمده شاخص های سهام ایالات متحده افزایش یافت در اوایل صبح روز سه شنبه به عنوان یک بلومبرگ گزا

توسط ELEMENTORSITE در 27 خرداد 1399

قراردادهای آتی به عمده شاخص های سهام ایالات متحده افزایش یافت در اوایل صبح روز سه شنبه به عنوان یک بلومبرگ گزارش گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال آماده سازی یک $1 تریلیون زیرساخت پیشنهاد.

میانگین صنعتی داو جونز آتی افزایش یافت 503 امتیاز نشان می دهد باز به دست آوردن بیش از 550 امتیاز زمانی که به طور منظم تجارت رزومه در روز سه شنبه. S&P 500 و Nasdaq-100 آتی نیز ضمنی مثبت شنبه شروع برای دو شاخص.

با استناد به افراد آشنا با طرح بلومبرگ گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است, نقاشی کردن $1 تریلیون زیرساخت پیشنهاد. این گزارش گفت: نسخه اولیه آماده شده را کنار اکثریت پول برای زیرساخت های سنتی مانند جاده ها و پل ها هر چند بودجه خواهد بود همچنین این سایت متعلق به 5G بی سیم زیرساخت های روستایی و پهنای باند.

شبانه حرکت می کند دوشنبه شب پس از یک جهش قابل توجه در آمریکا بازارهای سهام در طول جلسه به طور منظم.

میانگین صنعتی داو جونز بسته 157.62 امتیاز بالاتر در روز دوشنبه پس از رنگ آبی تراشه شاخص کاهش یافت و بیش از 760 امتیاز پیش از آن در جلسه. S&P 500 به 0.8% برای پایان دادن به روز در 3,066.59 در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 1.4% به 9,726.02. S&P 500 و Nasdaq کاهش یافته بود تا آنجا که 2.5 درصد و 1.9 درصد قبل از پاک کردن آن ضرر و زیان است.

معامله گران با اشاره به اعلام از فدرال رزرو در روز دوشنبه جلسه به صورت ناگهانی حرکت بالاتر حدود 1:50 p. m. ET.

بانک مرکزی گفت: این امر خرید فردی اوراق قرضه شرکت های بزرگ و نشانه یک رویکرد گسترده تر به خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ است که تا به حال باقی مانده است یک موضوع از حدس و گمان تا دوشنبه بعد از ظهر. فدرال رزرو نشان داد در اوایل بهار که آن را به خرید اوراق قرضه در بازار اولیه اما روز دوشنبه اعلام گسترش عملیات خود به بازار ثانویه است.

تمام گفته فدرال رزرو در اواسط ماه ژوئن اعلام نشان داده و در عین حال یکی دیگر از گام توسط فدرال رزرو به backstop بازارهای مالی و اطمینان سرمایه گذاران است که آن را همچنان به حمایت از بازارهای اعتباری در طول coronavirus.

"آنچه به نظر می رسد جدید است فرد خرید در بازار ثانویه و آنچه به نظر می رسد حداقل از اعلام بالقوه برای طیف وسیع تری از خرید" Evercore ISI استراتژیست دنیس DeBusschere نوشت: در یک ایمیل بعد از ظهر دوشنبه.

"دلیل اسپرد اعتباری تنگ است زیرا سرمایه گذاران بر این باورند که آنها به دنبال از طریق در برنامه" DeBusschere اضافه شده است. "اگر آنها را دنبال نمی کند از طریق اسپرد اعتباری خواهد حرکت می کند به طور قابل توجهی گسترده تر و فدرال رزرو را مجبور به خرید بدهی و حتی بیشتر به تقویت اعتبار."

بانک مرکزی در اطلاعیه روز دوشنبه در آمد کمتر از یک روز قبل از سرمایه گذاران و سیاستمداران شنیدن از رئیس بانک فدرال جروم پاول. فدرال رزرو رهبر است مجموعه ای به صحبت در کنگره در روز سه شنبه و چهارشنبه در نیمه سالانه اقتصادی و شهادت را با ظاهر خود را قبل از سنا آینده ،

وال استریت نیز بیش از منافذ آخرین خرده فروشی ارقام — کلید نگاه مصرف کننده صرف فعالیت — صنعتی نیز تولید و کسب و کار موجودی انبار داده در روز سه شنبه.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن