داو آتی افزایش بیش از 100 امتیاز به عنوان سرمایه گذاران لرزش ادامه سنبله در coronavirus موارد

آتی سهام رز در اوایل معاملات صبح روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران نگاه گذشته یک رکورد سنبله در coronavirus مو

توسط ELEMENTORSITE در 23 تیر 1399

آتی سهام رز در اوایل معاملات صبح روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران نگاه گذشته یک رکورد سنبله در coronavirus موارد در فلوریدا.

Tech سهام در premarket. Pfizer سهام به دست آورده در واکسن اخبار.

آتی در شاخص Dow Jones Industrial Average با 135 امتیاز و یا 0.5%. حرکت ضمنی افزایش 154 امتیاز در روز دوشنبه باز است. S&P 500 آتی اضافه 0.4%. Nasdaq 100 قراردادهای آتی 0.6%.

فلوریدا گزارش 15,299 جدید کروناویروس موارد در یکشنبه, بالاترین روز تنها در کل برای هر دولت ایالات متحده پس از همه گیر آغاز شد. در همین حال ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 60 ، 000 مورد جدید روزانه برای سه روز در یک ردیف در حال حاضر آوردن ملی در مجموع به بیش از 3 میلیون نفر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

"COVID باقی می ماند یک مشکل بزرگ w/موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر تمام نوردی" دانش حیاتی بنیانگذار آدم Crisafulli گفت: در یک توجه داشته باشید در روز یکشنبه. "بازار همچنان به جذب تمام این اطلاعات نسبتا خوبی برخوردار است و این به نظر می رسد عملکرد واکسن امید کاهش نرخ مرگ و میر در مقابل Mar/آوریل اجتناب از عمده فروشی مستندات و عدم تجدید حیات در شرق (esp. نیویورک)."

در اینجا همه چیز گران شد, تماشای صبح روز دوشنبه:

  • فن آوری های کلیدی سهام صعود در premarket ادامه خود را مبهم اجرا به سرمایه گذاران در انعطاف پذیری خود را در طول coronavirus. اپل و آمازون و Netflix بيشتر در premarket تجارت. تسلا شروع به پریدن کرد و 5 درصد است.
  • تراشه سهام پس از افزایش دستگاه های آنالوگ ارائه شده برای خرید ماکسیم یکپارچه در 21 میلیارد دلار تمام سهام معامله است. ماکسیم پرید 17 درصد در premarket تجارت.
  • فایزر و BioNTech SE اعطا شد سریع مسیر تعیین شده توسط FDE برای دو شرکت چهار واکسن نامزدها در برابر coronavirus. فایزر سهام اضافه شده 2 درصد. BioNTech اضافه شده 5 درصد.
  • سهام خواهد شد که سود از موفق بازگشایی اقتصاد به دست آورد با وجود این مورد را افزایش دهد. هواپیمایی متحده اضافه شده 2% در premarket. کارناوال شرکت اضافه شده 1%. دیزنی که باز آن اورلاندو پارک بیش از آخر هفته به دست آورد 0.7%.

شاخص Dow و S&P 500 در حال آمدن دو هفتۀ متوالی در حالی که انعطاف پذیری در فناوری سهام تحت فشار قرار دادند نزدک به یک رکورد جدید پس از سه مستقیم مثبت هفته. در ماه ژوئیه شاخص Dow و S&P 500 افزایش یافته است 1.0 درصد و 2.7 درصد بود. فناوری های سنگین نزدک عملکرد بهتری نسبت به بالا رفتن 10.7% این ماه به عنوان آمازون, اپل, Netflix, الفبای تمام اصلاح شده جدید اوج.

"کلی رالی است که هنوز هم بسیار باریک...و چند تا از بالا پرواز مگا-کلاه سهام در حال تبدیل شدن سقف خرید (و بیشتر به بیش از ارزش)" متی Maley رئیس استراتژیست بازار در Tabak میلر گفت: در یک یادداشت در روز یکشنبه. "ما باید به صبر کردن برای دیدن اگر سطح مقاومت کلیدی در S&P است که در واقع شکسته صعودی قبل از ما می تواند تایید کند که یکی دیگر از تجمع پا در گسترده بازار سهام آغاز شده است."

درآمد فصل تنظیم شده است به پا زدن کردن این هفته با بانک های بزرگ و دیگران گزارش سه ماهه خود را يافته. جی پی مورگان سیتی گروپ و ولز فارگو در حال برنامه ریزی به گزارش روز سه شنبه. پپسی را گزارش درآمد در روز دوشنبه قبل از اینکه بازار باز است.

سود شرکت انتظار می رود به سقوط 44 درصد در سه ماهه دوم خواهد بود که بزرگترین کاهش در درآمد سه ماهه از سه ماهه چهارم سال 2008 با توجه به Refinitiv داده است. این بازار می تواند شانه تیز سود کاهش تا زمانی که شرکت های سیگنال بهبود در افق.

جی پی مورگان سهام به دست آورده در حدود 1% در premarket تجارت.

پس از S&P 500 با بهترین سه ماهه در بیش از 20 سال فعالیت گسترده و بازار باز گشت تجمع آهسته در میان ترس از بدتر شدن بیماری همه گیر. هنوز سهام معیار است که در حال حاضر فقط 1.4% در سال به, تاریخ, نشستن حدود 6 ٪ خاموش در آن مه ضبط.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de