مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به طور دائم قطع که بودجه برداشت آمریکا عضویت

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در نشست با فرمانداران کلرادو و داکوتای شما

توسط ELEMENTORSITE در 30 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در نشست با فرمانداران کلرادو و داکوتای شمالی در روز 13 مه سال 2020 در کابینه در کاخ سفید در واشنگتن, DC.

معاونت | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به طور دائم قطع ایالات متحده کمک های مالی از سازمان جهانی بهداشت در نامه ای مورخ دوشنبه که او به اشتراک گذاشته شده در توییتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که اگر که "مرتکب نشده به اصلی اساسی پیشرفت در ظرف 30 روز آینده من را به توقف موقت از ایالات متحده کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی دائمی و تجدید عضویت ما در این سازمان است."

ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف ایالات متحده بودجه برای این که خود را به عنوان دولت انجام یک بررسی از آژانس پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر. در آن زمان این سازمان گفت: "ما هنوز در مرحله حاد یک بیماری همه گیر بنابراین در حال حاضر زمان برای قطع کمک های مالی."

آن را بلافاصله روشن نیست چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد خودداری کسانی که بودجه زیادی که اختصاص توسط کنگره است. رئیس جمهور به طور معمول ندارد قدرت را به طور یک جانبه تغییر مسیر کنگره بودجه.

تجدید تهدید می آید به عنوان برگ برنده دولت چهره, انتقاد, چگونه آن را به کار گرفته است, بحران. ایالات متحده بدترین آمار کشور با بیش از 1.5 میلیون coronavirus موارد گزارش شده و حداقل 90,000 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در روز شنبه نامه رئیس جمهور گفت: نقد و بررسی "تایید بسیاری از نگرانی های جدی من مطرح شده در ماه گذشته." آن را نیز به تشریح آنچه که کاخ سفید به عنوان "تکرار اشتباه" توسط سازمان و مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus.

نامه پژواک مغلوب ساختن پیشی جستن قبلی شکایت که که در برابر صدور یک سفر مشورتی در اوایل روز از وقوع. زمانی که آژانس اعلام کرد این وضعیت یک اورژانس بهداشت جهانی در اواخر ماه ژانویه Tedros توصیه کشورها در برابر اعمال "اقدامات بی ارزش است که تداخل با تجارت بین المللی و یا سفر."

مغلوب ساختن پیشی جستن نامه نیز تکرار رشد موشکافی بیش از چگونه است که دسته اطلاعات گزارش شده توسط چین است. رئیس جمهور قبلی را متهم به آژانس بودن "چین محور."

"تنها راه رو به جلو برای سازمان جهانی بهداشت است که اگر آن را در واقع می تواند در نشان دادن استقلال از چین ... من نمی توانم اجازه می دهد تا مالیات دهندگان آمریکایی دلار همچنان به سرمایه گذاری یک سازمان است که در حال حاضر خود را دولت است بنابراین به وضوح در خدمت امریکا منافع" نامه است.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

— CNBC برکلی لاولیس جونیور و نوح Higgins - دان کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب