دیوان عالی کشور رد چالش به محدودیت در خدمات کلیسا

دیوان عالی ایالات متحده.

SAUL لوئب

یک تقسیم دیوان عالی کشور در روز جمعه را رد کرد یک درخواست اضطراری توسط یک کلیسای کالیفرنیا که به چالش محدودیت های دولت در حضور و غیاب در خدمات عبادت شده اند که اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

بیش از این مخالفت از چهار بیشتر محافظه کار قضات قاضی جان رابرتز پیوست دادگاه چهار لیبرال ها در چرخش به دور یک درخواست از جنوب خلیج United Pentecostal Church در چولا ویستا کالیفرنیا در سن دیگو منطقه است.

کلیسا استدلال کرد که محدودیتی در چگونه بسیاری از مردم می تواند شرکت خدمات خود را نقض قانون اساسی تضمین آزادی مذهبی بوده و به دنبال یک نظم در زمان برای ارائه خدمات در روز یکشنبه. این کلیسا گفت: این جمعیت از 200 به 300 نفر برای خدمات خود را.

رابرتس نوشت: در مختصر نظر که محدودیت اجازه می دهد کلیساها به بازگشایی در 25 درصد از ظرفیت خود را با بیش از 100 نمازگزاران در یک زمان “به نظر می رسد سازگار” با متمم اول قانون اساسی. رابرتز گفت: مشابه یا بیشتر محدودیت شدید اعمال می شود به کنسرت, فیلم, رویدادهای ورزشی “که در آن گروه زیادی از مردم جمع آوری و در مجاورت نزدیک برای مدت زمان طولانی.”

عدالت برت Kavanaugh نوشت در مخالفت که محدودیت “تبعیض علیه اماکن عبادت و به نفع مقایسه سکولار کسب و کار. چنین تبعیض نقض متمم اول قانون اساسی.” Kavanaugh با اشاره به سوپر مارکت ها و رستوران ها و سالن های شاهدانه درمانگاه ها و دیگر کسب و کار است که موضوع را به همان محدودیت.

دادگاه های پایین در کالیفرنیا قبلا تبدیل کلیساها’ درخواست.

دادگاه همچنین رد درخواست تجدید نظر از دو کلیسا در منطقه شیکاگو که در اعتراض به رژیم صهیونیستی. جی پریتزکر را در حد 10 نمازگزاران در مراسم مذهبی. قبل از دادگاه عمل پریتزکر اصلاح محدودیت های اعمال شده برای اجازه می دهد تا به 100 نفر در یک زمان. وجود دارد هیچ ثبت dissents.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>