اعتصاب دو: Lt فرماندار رد جفت از تیم Kejriwal را COVID-19 سفارشات

دولت دهلی نو تصمیم به خود جلب کرد انتقاد از حاکم BJP و کنگره (فایل)

دهلی نو:

دو بحث تصمیمات Aam Aadmi Party (AAP) دولت در دهلی نو در تست تنها کسانی که با علائم کروناویروس و مسدود کردن بیمارستان برای ساکنان خواهد شد توسط معاون فرماندار امروز در احیای این مرکز در مقابل Arvind Kejriwal مبارزه است.

معاون فرماندار آنیل Baijal لغو دولت دهلی نو را در تست فقط کسانی که نشان COVID-19 علائم و گفت: موارد بدون علامت و در معرض خطر تماس با ویروس بیمار را نیز آزمایش می شود.

هر گونه انحراف از تست قوانین شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) “می تواند منجر به گسترش بیشتر COVID-19 در پایتخت” آقای Baijal گفت: در سفارش خود را.

ستوان Governnor که نماینده دولت مرکزی در دهلی نو نیز رد وزیر, Arvind Kejriwal, تصمیم به رزرو بیمارستان های اجرا شده توسط دولت دهلی نو و برخی از بیمارستان های خصوصی برای ساکنان پایتخت در میان خروش در coronavirus موارد است.

هر کس می تواند به درمان در دهلی نو بدون “تبعیض” آقای Baijal گفت: در سفارش خود را ادعا که درمان “نباید انکار کرد به هر بیمار بر اساس یک غیر مقیم”. او با اشاره به دیوان عالی کشور گفت: در قضاوت است که “حق بهداشت” است که بخشی جدایی ناپذیر از “حق زندگی” در قانون اساسی است.

سفارش Vaibhav Tiwari در Scribd

آقای Kejriwal که ناخوشی و را COVID-19 آزمون فردا گفت: معاون فرماندار تصمیم به ایجاد یک مشکل بزرگ و چالش برای مردم دهلی نو است. “شاید این خواست خدا است که ما باید خدمت به مردم کل کشور است. ما سعی خواهد کرد به ترتیب درمان برای همه” در توئیتر خود نوشت که رئیس جمهوری که خود منزوی در خانه اش پس از یک تب خفیف و درد گلو.

آقای Kejriwal تصمیم نسبت به یک کمیته از پزشکان است که پیش بینی افزایش تقاضا برای تخت برای COVID-19 درمان کشیده شده بود انتقاد از حاکم BJP و کنگره است.

“عالی گام با LG به ابطال دهلی دولت را ساده لوحانه منظور از درمان بیماران از کشورهای دیگر! هند یکی است و ما باید برای مبارزه با این بیماری همه گیر با هم!” – توییتی BJP MP, Gautam Gambhir.

ارشد کنگره رهبر P چیدمبرم نیز مورد تردید حرکت در توییت کرد و گفت: “آقای Kejriwal می گوید دهلی بیمارستان ها فقط برای Delhiites. او خواهد شد لطفا به ما بگویید که یک Delhiite? اگر من زندگی می کنند و یا کار در دهلی نو من یک Delhiite?” سابق اتحادیه وزیر نیز تعجب که آیا آقای Kejriwal در زمان قانونی نظر قبل از حرکت.

آقای Kejriwal و AAP تا به حال توجیه این تصمیم در زمینه اتهامات که COVID-19 بیماران و یا موارد مشکوک در حال تبدیل دور توسط بیمارستان ها و بسیاری از بیمارستان های خصوصی بودند که ادعا می شود از فضا با وجود دهلی دولت برنامه نشان دادن در دسترس تخت.

دهلی وزیر بهداشت Satyendra جین گفت: رفتن با دو برابر رای در پایتخت دهلی نو را در اطراف 56,000 coronavirus موارد در دو هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de