ایالات متحده گزارش بیش از 30000 coronavirus موارد دو روز راست کمترین تعداد از آوریل 1

ایالات متحده گزارش شده بیش از 30000 جدید کروناویروس موارد در روز جمعه و شنبه به بالاترین روزانه بالغ پس از مار

توسط ELEMENTORSITE در 2 تیر 1399

ایالات متحده گزارش شده بیش از 30000 جدید کروناویروس موارد در روز جمعه و شنبه به بالاترین روزانه بالغ پس از مارس 1, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

موارد جدید در سراسر کشور در حال افزایش در کشورهای در سراسر جنوب غرب و غرب میانه. هفت متحده آمار ثبت موارد در شنبه, از جمله فلوریدا و کارولینای جنوبی که تا به حال خود را در سومین روز متوالی شکستن تک-بعد سوابق.

فلوریدا گزارش 4,049 موارد جدید در روز شنبه و کارولینای جنوبی گزارش 1,157 موارد جدید. میسوری و نوادا آمار پرونده در شنبه گزارش 389 موارد جدید و 445 مورد جدید بود. مونتانا یوتا و آریزونا نیز به سوابق.

بیست و سه متحده گوام و جزایر ویرجین ایالات متحده شاهد افزایش coronavirus موارد بیش از گذشته دو weeksxv. شش کشور دیده می شود موارد جدید فلات در طول همان دوره است. بیست متحده, واشنگتن d. C. و پورتوریکو دیده اند coronavirus موارد کاهش بیش از گذشته 14 روز.

در حالی که جدید روزانه موارد افزایش 18 متحده به طور کلی مرگ و میر کاهش یافته است با این 14 روز به طور متوسط به پایین 42% شنبه.

مقامات هشدار داده اند که برخی از خوشه های آشکار در میان افراد جوان است که تراکم بارها و احزاب است.

تجدید حیات از ویروس در سراسر ایالات متحده می آید به عنوان متحده دوباره باز اقتصاد پس از ماه از مستندات و مردم بازگشت به فعالیت های عادی برخی از آنها پیروی نکنید اجتماعی فاصله دستورالعمل و آیا پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش ویروس.

جدید روزانه موارد در ایالات متحده به نظر می رسد به رفتن به پایین در سراسر ممکن است به اوایل ماه ژوئن اما علامت تا زمانی که ایالات متحده دوباره باز کرد.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و پیش بینی است که به احتمال زیاد بین 129,000 و 145,000 کل گزارش COVID-19 مرگ و میر در جولای 11.

پس از شروع شیوع بیش از 2.2 میلیون نفر در آمریکا آلوده شده اند coronavirus و حداقل 119,921 نفر کشته شده اند.

CDC همچنین گسترش آن در لیست کشورهای که در آن coronavirus مرگ و میر ناشی از انتظار می رود به سرعت بخشیدن به بیش از چهار هفته بعدی در مقایسه با چهار هفته گذشته که شامل آلاسکا, آریزونا, آرکانزاس, هاوایی, North Carolina, اورگان, کارولینای جنوبی و یوتا.

در Tulsa, اوکلاهما, مردم برای جمع آوری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع شنبه شب در مورد مقامات بهداشتی دولت به عنوان تجربه ادامه داد: افزایش موارد است. تصاویر نشان می دهد بسیاری از شرکت کنندگان بدون ماسک صورت که لازم نیست در این تجمع است.

شش نفر از اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی که مشغول به کار بودند در تولسا تجمع آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به بیانیه ای از رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی.

وجود دارد مورد تایید FDA مواد مخدر برای درمان coronavirus. موسسه ملی سلامت گفت: آن را متوقف یک کارآزمایی بالینی مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 بيمار گفت: آن را به حال هیچ فایده ای ندارد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب