NPP شورشیان دیدار با آمیت شاه BJP رهبر می گوید مانیپور بحران بیش از

نه MLAs ترک کرده بود بی جی پی به رهبری ائتلاف حاکم در مانیپور در اوایل این ماه.گواتی: مگالایا وزیر کنراد Sangm

توسط ELEMENTORSITE در 4 تیر 1399
NPP Rebels Meet Amit Shah, BJP Leader Says Manipur Crisis Over

نه MLAs ترک کرده بود بی جی پی به رهبری ائتلاف حاکم در مانیپور در اوایل این ماه.

گواتی:

مگالایا وزیر کنراد Sangma ملی حزب مردم همچنان به حمایت بی جی پی به رهبری دولت در مانیپور آسام وزیر و BJP رفع مشکل در شرق Himanta Biswa سرما توییتی است. تغییر از قلب MLAs -- که ترک بی جی پی به رهبری دولت ائتلافی در شمال شرقی دولت در اوایل این ماه در آوردن آن را به آستانه سقوط -- پس از آنها تا به حال یک جلسه با BJP رئیس JP Nadda و اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه در دهلی آقای سرما نوشته شده در میکروبلاگینگ سایت.

"یک NPP هیاتی @SangmaConrad و Dy وزیر از مانیپور سری Y Joy کومار سینگ ملاقات Honble جمهور @BJP4India روپیه @JPNadda جی امروز در دهلی نو. NPP را به ادامه حمایت از دولت بی جی پی در مانیپور برای توسعه مانیپور," صدای جیر جیر خود را به عنوان خوانده شده.

وزیر N Biren سینگ دولت پرتاب شد که به آشفتگی earleier این ماه پس از نه MLAs -- از جمله چهار از کلید متحد NPP سه از BJP تنها Trinamool کنگره MLA و مستقل MLA -- انصراف پشتیبانی می کند.

NPP قانونگذاران -- از جمله دولت سابق معاون وزیر Y Joykumar سینگ و وزرای کابینه N Kayisii L Jayanta کومار سینگ و Letpao Haokip -- شد پرواز به دهلی نو بود ،

NPP MLAs اومدند دست با قوس رقیب کنگره به شکل سکولار و مترقی جلو یا SPF. سرزنش BJP را بالا دست رفتار شکاف آنها تا به حال قول داد که هرگز به ذهن خود را تغییر دهید.

در آوریل Yumnam Joykumar سینگ محروم شد از اوراق بهادار توسط وزیر Biren سینگ پس از جنجال بر سر برنج تخصیص تحت ملی امنیت غذایی عمل می کنند در طول مستند. تمام چهار MLAs نشان داده بود که آنها می خواستند رئیس جدید N Biren سینگ ،

بی جی پی رفت و به کنترل آسیب حالت پس از کنگره ملاقات فرماندار و خواستار کف تست.

آقای Biswa سرما و رهبر ارشد بی جی پی رم م. بودند deputed برای مدیریت بحران. پس از دیدار با شورشیان دیروز آقای سرما به خبرنگاران گفت که این وضعیت نیاز به مداخله حزب را رهبری.

منابع گفت: MLAs شروع به داشتن افکار دوم بعد از آقای سرما آغاز مذاکرات. کنگره فرستاده بود رهبران حزب آجی Maken و Gaurav Gogoi به دولت برای مدیریت این وضعیت اما آنها بازگشت دست خالی پس از Mr سرما فرود در ایمفال منابع گفت.

یک CBI تیم که فرود در ایمفال دیروز تا در عین حال بوده است, سوال رئیس سابق وزیر Okram Ibobi سینگ بود که منجر SPF در یک 322 تومان کرور روپیه اومدی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب