"Unlock1": مراکز و رستوران ها و مکان های عبادت برای بازگشایی ژوئن 8

راهنمای مستند: coronavirus مستند تمدید شده است تا 30 ژوئندهلی نو: در سراسر کشور مستند به مبارزه با کروناویروس

توسط ELEMENTORSITE در 10 خرداد 1399

راهنمای مستند: coronavirus مستند تمدید شده است تا 30 ژوئن

دهلی نو:

در سراسر کشور مستند به مبارزه با کروناویروس تمدید شده است تا 30 ژوئن اما مراکز و رستوران ها و اماکن مذهبی می تواند بازگشایی از ژوئن 8 به جز در مهار مناطق و یا مناطق مهر و موم شده به دلیل تعداد زیادی از ویروس موارد است.

هتل ها و رستوران ها نیز اجازه داده می شود از ژوئن 8, اما, سینما, مدارس و پروازهای بین المللی خواهد شد تنها پس از ارزیابی این وزارت خانه گفت: در دستورالعمل جدید در روز شنبه سفارش فاز re-افتتاح مناطق خارج از مهار مناطق.

شب مقررات منع رفت و آمد زمانبندی در lockdown5 تغییر خواهد کرد به 9 pm-5 هستم از موجود 7 بعد از ظهر-7 هستم.

خواهد بود وجود دارد هیچ محدودیتی در حرکت مردم و یا کالا در داخل کشورها و بین کشورها. اما متحده می تواند تصمیم بگیرد که آیا برای تنظیم حرکت بر اساس ارزیابی آنها.

"در مرحله کنونی از دوباره باز کردن, باز کردن 1 باید اقتصادی گفت:" تمرکز دولت بیان کرد که این دستورالعمل ها بر اساس رایزنی های گسترده ای برگزار می شود با آمریکا و اتحادیه سرزمین.

تمام فعالیت های ممنوع زودتر باز خواهد شد تا در مناطق خارج از مهار مناطق در یک روش مرحله به مرحله با دستورالعملهای عملیاتی استاندارد به تجویز توسط وزارت بهداشت و درمان.

تصمیم گیری در بازگشایی مدارس و کالج ها گرفته خواهد شد در ماه ژوئیه پس از رایزنی با کشورهای پدر و مادر و سایر ذینفعان.

پروازهای بین المللی مترو, سینما, سالن های ورزشی و استخرهای شنا و سرگرمی پارک تئاتر و کافه ها نیز اجازه داده می شود تنها پس از مشاوره "بر اساس ارزیابی از وضعیت" گفت: وزارت.

اجتماعی, سیاسی, مذهبی, فرهنگی, و دیگر تجمعات خواهد ماند ممنوع در حال حاضر.

در مهار مناطق تنها فعالیت های ضروری خواهد بود مجاز تا 30 ژوئن. خروجی و ورودی خواهد بود به شدت کنترل می شود و وجود خواهد داشت فشرده تماس با ردیابی و خانه به خانه نظارت در این مناطق دولت گفت.

هند رفت و به سخت مستند در 25 مارس به کنترل گسترش سریع coronavirus. پس از آن وجود داشته است در سه پسوند با افزایشی کاستن از محدودیت. امروز مستند تمدید شد برای چهارمین بار.

در سراسر کشور تعداد COVID-19 موارد عبور کرده 1.7 لاخ وجود داشته است و نزدیک به 5000 مرگ و میر.

در کنار این دستورالعمل دولت تصریح کرد: طبیعی جدید برای زندگی پس از coronavirus -- اجباری صورت پوشش در اماکن عمومی و اجتماعی فاصله و بیش از پنج نفر در مغازه ها بیش از 50 مهمانان عروسی و بیش از 20 نفر در تشییع جنازه, کار از خانه تا آنجا که ممکن است مبهوت کار و یا کسب و کار ساعت و حرارتی اسکنر و مکرر مایع.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب