سهام گسترش دستاوردهای شاخص Dow تا 200 امتیاز

سهام در روز سه شنبه به عنوان سرمایه گذاران نگاه گذشته ناآرامی های مدنی در سراسر کشور و با تمرکز بر بازگشایی اقتصاد از coronavirus بیماری همه گیر.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 200 امتیاز بالاتر یا 0.8% در حالی که گسترده تر S&P 500 پیشرفته 0.4%. شاخص Nasdaq Composite با 0.2%.

سهام وابسته به بازگشایی متحده بهتر یک بار دیگر. آمریکا خطوط هوایی United Airlines و جنوب غربی همه اضافه شده بیش از 3 درصد است. شکاف و سرمه سهام به دست آورد 2.7 درصد و 1.9 درصد بود. خطوط کروز نیز بالاتر است.

بازارهای دیگر با اشاره به خوش بینی در مورد کشور بازگشایی از گسترده موظف خاموش شدن ناگهانی با توجه به کوروناویروس. روغن اضافه شده 1.5%. وزارت خزانه داری بازده بالاتر است.

همچنین بلند کردن تمایلات بازار شد گزارش رویترز که ذکر منابع گفت: دولت متعلق به شرکت های چینی خریداری حداقل سه محموله از آمریکا سویا.

در روز سه شنبه به حرکت در آمد و پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دوشنبه شب او را از استقرار نظامی اگر متحده و شهرستانها موفق به سرکوب تظاهرات.

“من از بسیج همه دولت های فدرال و محلی منابع نظامی و غیر نظامی برای حفاظت از حقوق مطیع قانون آمریکایی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر یک شهرستان و یا دولت حاضر به اقدامات لازم برای دفاع از زندگی و اموال خود را از ساکنان آن من خواهد شد استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها است.”

بازار سهام تا حد زیادی نادیده گرفته ناآرامی اما که می تواند تغییر کند اگر سرمایه گذاران بر این باورند که تظاهرات ادامه خواهد داد از طریق تابستان اخلال متحده قصد دارد به بازگشایی و صدمه زدن به اعتماد مصرف کننده.

“خبر خوب در واکسن کمک سهام ممکن است اما آمریکا و چین روابط & ناآرامی های مدنی می تواند سرقت نور افکن در ماه ژوئن” لری Calvasina RBC ارشد سهام آمریکا استراتژیست گفت: در یک توجه داشته باشید. “S&P 500 باقی می ماند بسیار news جریان هدایت می شود.”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرد که شهر نیویورک را تحت مقررات منع رفت و آمد شب دوشنبه شروع و در 11 p. m. و به مدت تا 5 صبح سه شنبه برای جلوگیری از تظاهرات. مشابه حکومت برقرار شد در شهرستانها در سراسر کشور در تلاش برای حل تجمع جرم.

بازار اندکی افزایش یافت و در روز اول ژوئن به زیر back-to-back ماهانه سود. داو رز حدود 90 امتیاز در روز دوشنبه پس از یک 4.2% افزایش در مارس و 11% رالی در ماه آوریل است. در ضمن S&P 500 در مورد صعود 0.3% پس از به دست آوردن 4.5 درصد در ماه مه و 12.6 درصد از ماه قبل است.

سرمایه گذاران همچنان به تمرکز بر روی پیشرفت اقتصادی reopenings مناقصه تا سهام شرکت های هواپیمایی خرده فروشان و کروز اپراتورهای خط. با این حال بسیاری در وال استریت رشد نگران است که افزایش خطرات ناشی از نزاع نژادی و ایالات متحده-چین تنش معکوس می تواند بازار گسترده گشت.

تنش با چین ادامه داد: به بجوش و خروش آمدن به این کشور خواسته دولت متعلق به شرکت برای توقف خرید دانه های سویا و گوشت خوک از ایالات متحده آمریکا رویترز گزارش روز دوشنبه. این حرکت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را گام به لغو هنگ کنگ مورد علاقه وضعیت تجارت در پاسخ به یک بحث امنیتی جدید قانون تصویب شده توسط چین را کشتند.

“قطع ارتباط بین سهام و اقتصاد تولید نگرانی گسترده در میان برخی از سرمایه گذاران” جف Buchbinder سهام استراتژیست برای LPL مالی گفت: در یک توجه داشته باشید. “در همان زمان بازگشایی خوشبینی و عظیم محرک اقتصادی تحت الشعاع برخی نگرانی ها در مورد موج دوم COVID-19 عفونت و افزایش چین-آمریکا تنش است.”

همانطور که از دوشنبه S&P 500 است منعکس حدود 39% فعال خود را در ماه مارس پایین نشستن در حدود 10 درصد کمتر از آن رکورد مجموعه ای در ماه فوریه ،

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو