COVID-19 گله ایمنی یک گزینه نیست در کشوری مانند هند می گوید مرکز

در 3.6 درصد هند میزان افزایش در coronavirus موارد دو از ما.دهلی نو: هند نمی تواند تعداد گله ایمنی برای متوقف ک

توسط ELEMENTORSITE در 9 مرداد 1399

در 3.6 درصد هند میزان افزایش در coronavirus موارد دو از ما.

دهلی نو:

هند نمی تواند تعداد گله ایمنی برای متوقف کردن بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به آن جمعیت شناسی و مقیاس سلامت وزارت بهداشت گفت:, و اضافه کرد که این کشور را مجبور به تکیه بر روی یک واکسن به طور کامل ضرب و شتم COVID-19.

"گله ایمنی غیر مستقیم حفاظت از یک بیماری است. این موجب صرفه جویی در یک جمعیت از یک بیماری است. اما این توسعه زمانی که یک واکسن توسعه داده شده است و یا زمانی که یک جمعیت در حال حاضر رنج می برد و به بهبود آن است. گله ایمنی در هند یک گزینه نیست. آن را فقط اتفاق می افتد پس از یک واکسن توسعه داده شده است" یک وزارت بهداشت گفت: در یک کنفرانس خبری.

گله ایمنی اشاره به وضعیت زمانی که گسترش یک بیماری متوقف شده است و به طور طبیعی زمانی که به اندازه کافی از جمعیت می شود و مقاوم در برابر ویروس ها و نه مردم به اندازه کافی قادر به انتقال آن است.

هند عبور 15 لاخ coronavirus موارد این هفته و در ادامه به سریعترین نرخ رشد در عفونت در میان پنج کشور بدترین ضربه.

در 3.6 درصد هند میزان افزایش در موارد دو از ما و به طور قابل توجهی بالاتر از برزیل 2.3 درصد - تنها دو کشور با بالاتر caseload.

برای ماه دولت برجسته هند بازیابی رای دادن اما برای یک بیماری با کمتر از 4 درصد مرگ و میر در سراسر جهان میزان بهبودی است و نه بهترین متریک برای اندازه گیری اثر این بیماری همه گیر کارشناسان گفته اند.

امید برای گله ایمنی مطرح شد این هفته زمانی که بررسی های پزشکی نزدیک به 7000 نفر در بمبئی یافت که 57 درصد از افرادی که در شهرستان زندگی می کنند را تنگ زاغه تا به حال COVID-19 و بسیاری از آنها بدون علامت و یا بهبود یافته اند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن