"شما توان شنیدن در مورد برخی از اقدامات آینده": ما در میان ردیف با چین

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال شدت انتقاد کرد چین بیش از coronavirus.واشنگتن: ایا

توسط ELEMENTORSITE در 19 تیر 1399
'You'll Be Hearing About Some Upcoming Actions': US Amid Row With China

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال شدت انتقاد کرد چین بیش از coronavirus.

واشنگتن:

ایالات متحده آماده است به دیگر اقدامات در برابر چین, کاخ سفید گفته است, اما چه کسانی ریاست جمهوری اقدامات خواهد بود ساخته شده بود و نه روشن.

روابط بین واشنگتن و پکن باید spiralled رو پس از وقوع این رمان coronavirus. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سوال آسیایی نیروگاه را تحویل COVID-19.

دو کشور نیز sparred بر چین تحمیل جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ محدودیت در آمریکا, روزنامه نگاران, درمان Uyghurs مسلمانان و اقدامات امنیتی در تبت.

"من قصد دارم به جلو از رئیس جمهور در چه اقدامات ما در چین خواهد بود اما شما خواهد شد در مورد برخی از اقدامات آینده که مربوط به چین است. بنابراین من می توانم تایید می کنند که" کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه.

McEnany شد در پاسخ به سوالی درباره اظهارات اخیر ساخته شده توسط top مقامات دولت از جمله کاخ سفید رئیس ستاد مشاور امنیت ملی و وزیر امور متحده اشاره رئیس جمهور می تواند اقدامات بیشتری در برابر چین در روزهای آینده.

امنیت ملی آمریکا و مشاور رابرت اوبراین روز چهارشنبه تا به حال به خبرنگاران گفت که چین را ضمیمه هنگ کنگ با اشاره به امنیتی جدید در این مستعمره سابق بریتانیا.

"من فکر می کنم شما در حال رفتن برای دیدن قابل توجه اجرای اقدامات با توجه به چین طی روزهای آینده و هفته. هیچ رئیس جمهوری که همیشه ایستاده بود تا به چین راه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است. او اولین رئیس جمهور برای قرار دادن یک تعرفه چینی برای جلوگیری از تجارت تعادل" او گفت:.

اوبراین گفت که او در سخنرانی در آریزونا دو هفته پیش در حزب کمونیست چین و تهدید که از آن به ایالات متحده است.

FBI مدیر کریستوفر Wray سخنرانی یک روز زودتر در مورد سرقت گسترده از مالکیت معنوی.

با اشاره به وزیر امور خارجه مایک Pompeo نظرات ساخته شده در هفته گذشته اوبراین گفت: رئیس جمهور است که به دنبال بسیار نزدیک در Infinite, WeChat و دیگر برنامه های کاربردی است که دولت چین است که گفته می شود با استفاده از به دست آوردن شخصی و اطلاعات خصوصی آمریکایی است.

"ما به دنبال بسیار نزدیک در برنامه" اوبراین گفت رئیس جمهور گفت: در حال حاضر که دلار هنگ کنگ دیگر نمی خواهد به عنوان یک نهاد مجزا که از آن خواهد شد به عنوان بخشی از چین است.

"بنابراین وجود خواهد داشت تعدادی از مقررات و تعدادی از اقداماتی است که برای اجرای جمهور چشم انداز" او گفت:.

او در توصیف این چینی اقدامات در هنگ کنگ به عنوان یکی از بزرگترین داستان های این دهه است.

"ما در هنگ کنگ که اساسا ضمیمه شده است توسط جمهوری خلق چین توسط حزب کمونیست چین و آنها تحمیل اراده خود بر آزاد و دموکراتیک مردم و نه تنها آنها را به انجام آن در هنگ کنگ است اما آنها با استفاده از این هنگ کنگ قانون را امتحان کنید و اعمال خود را فوق العاده از نظر جغرافیایی," او گفت:.

"آنها با استفاده از قانون اما آنها همچنین استفاده از اهرم های اقتصادی است. بنابراین زمانی که مدیر کل Houston Rockets توییتی در حمایت از صلح آمیز معترضان در هنگ کنگ حزب کمونیست چین گفت که آنها در حال رفتن به پخش موشک بازی ها در چین ساخته شده و آنها NBA اذیت کردن, اسپرم به چین به دلیل--به سادگی از آنجا که یک شهروند آمریکایی پشتیبانی رایگان مسالمت آمیز تظاهرات در هنگ کنگ," او گفت:.

"آنچه در حزب کمونیست چین در حال انجام است فقط در هنگ کنگ است. آن را بر همه شما. آن را تحت تاثیر قرار چگونه عمل می کنیم در ایالات متحده و ما می توانیم"t اجازه دهید که اتفاق می افتد" اوبراین به خبرنگاران گفت:.

در یک صدای جیر جیر کنگره مت Gaetz گفت: ما نیاز به انعطاف پذیر تر سخت کوش و آگاه از این واقعیت است که چین دشمن است.

"و ما نباید کمک به دشمن با استفاده از دلار آمریکا برای سرپا نگه داشتن شرکت ها و عملیات خود را در ایالات متحده," او گفت:.
 tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن