آتی سهام کمی پس از تغییر شاخص Nasdaq Composite با شکاف, رکورد جدید

قراردادهای آتی به عمده شاخص های سهام ایالات متحده با اشاره به مثبت چهار شنبه باز به عنوان وال استریت نگاه به اضافه کردن به سالم دستاوردهای مسجل پیش از آن در هفته.

میانگین صنعتی داو جونز آتی اضافه شده 23 امتیاز نشان می دهد باز کردن و به دست آوردن حدود 19 امتیاز زمانی که به طور منظم تجارت رزومه در روز چهارشنبه. S&P 500 و Nasdaq-100 آتی نیز با اشاره به شروع مثبت برای این دو شاخص در روز شنبه باز است.

این حرکت در اوایل صبح و تجارت در روز چهارشنبه به دنبال یک تا حد زیادی مثبت روز در وال استریت در طول جلسه به طور منظم.

میانگین صنعتی داو جونز بسته 131.14 امتیاز بالاتر در روز سه شنبه به عنوان اپل UnitedHealth و ویزا led آبی تراشه شاخص بالاتر است. S&P 500 به دست آورد 0.4% برای پایان دادن به روز در 3,131.29.

شاخص Nasdaq Composite و در عین حال پیشرفته 0.74% به 10,131.37 آن 21st بسته شدن رکورد برای سال 2020 است. Nasdaq را به دست آورید در روز سه شنبه نیز به نمایندگی هشتمین مستقیم بعد از سود آن طولانی ترین برنده خط از ماه دسامبر هنگامی که آن را پیشرفته برای 11 مستقیم جلسات.

سهام مصرف کننده تکنولوژی شرکت اپل افزایش 2.1 درصدی در روز سه شنبه برای رسیدن به یک جدید بالا تمام وقت اهمیت حیاتی معیار یک روز پس از آن پرده برداری از سیستم عامل جدید خود را برای آی فون و کامپیوتر. اپل خود را خوشحال سرمایه گذاران بیشتر با اعلام آن را به فاز یک اینتل تراشه به نفع خود محصولات و زمانی که ساختمان جدید دستگاه های مک.

سرمایه گذاران نیز نگه داشته و چشم و نزدیک در نظرات از کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci, که در روز سه شنبه گفت: ایالات متحده است که از دیدن یک “نگران کننده” موج جدید Covid-19 موارد است. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی نیز زده بیشتر شادمان تن در یک واکسن بالقوه و گفت که او انتظار دارد یکی در اوایل 2021.

روز سه شنبه سود در تجارت به طور منظم به دنبال آشفته تر یک شبه جلسه پس از سیگنال های متضاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در آن برجسته معامله تجارت با چین. مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت مشاور پیتر ناوارو باعث سردرگمی دوشنبه شب پس از گفت و در مصاحبه ای که معامله شد “بیش از.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس توییتی که توافق بود “به طور کامل دست نخورده” و گفت که او امیدوار پکن زندگی می کنند تا به توافق آن ها در معامله.

در مورد چهره ها از کاخ سفید برجسته شکنندگی توافق زده بین جهان را دو اقتصاد در اوایل این سال است. تنش در حال افزایش است, بین ایالات متحده و چین در ماه های اخیر بیش از ریشه های بیماری همه گیر کوروناویروس و پکن نفوذ بیش از هنگ کنگ.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im