فضل در, جنایی, می خواستم برای قتل 8 پلیس مطرح شده به تومان 2.5 لاخ

Vikas Dubey گفته می شود در 50s گم شده پس از قتل عام.کنپور: فضل در Vikas Dubey این گانگستر که گم شده پس از جمعه

توسط ELEMENTORSITE در 16 تیر 1399
Bounty On UP Criminal, Wanted In Murder Of 8 Cops, Raised To Rs 2.5 Lakh

Vikas Dubey گفته می شود در 50s گم شده پس از قتل عام.

کنپور:

فضل در Vikas Dubey این گانگستر که گم شده پس از جمعه پس از اتهام قتل هشت پلیس شده است به افزایش 2.5 Rs لاخ.

"پول نقد پاداش برای دستگیری Vikas Dubey شده است افزایش یافته و به Rs 2.50 لاخ توسط مدیر کل پلیس HC Awasthy," مدیر کل اضافی نظم و قانون Prashant کومار روز دوشنبه گفت:.

هشت پلیس از جمله یک زن معاون سرپرست پلیس کشته شدند زمانی که آنها رفت و به یک روستا در کانپور در ساعات اولیه جمعه به دستگیری Dubey, یکی از دولت بدنام ترین جنایتکاران متهم در 60 پرونده های جنایی از جمله قتل است.

Dubey گفته می شود در 50s گم شده پس از قتل عام. در گذشته او شده بود چندین بار بازداشت شده بود اما همیشه فرار اعتقاد.

فضل بر او زودتر از افزایش 50,000 تومان به یک لاخ.

یک عکس از Dubey قرار داده شده است تا در یک بررسی ارسال در نزدیکی مرز هند و نپال. Dubey شد بنا به گزارش آخرین به ترسیم اوریا و پلیس گمان او ممکن است سمت چپ فرار کرد و به Madhya Pradesh یا راجستان.

چهار پلیس مشکوک به مخفیگاه آنان را خاموش Dubey در مورد تیم رفتن به روستای خود را به دستگیری او شده اند به حالت تعلیق درآمد.

موانع قرار داده شده است تا در روز پنج شنبه شب در مسیرهای Dubey را ایجاد کرد که مجبور به رها کردن وسایل نقلیه خود را. هنگامی که آنها در نهایت به روستای تیراندازی شکست از پشت بام ها. هشت پلیس در نقطه درگذشت در حالی که هفت زخمی شدند.

Dubey عمو بود به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس و یکی از همکاران خود بازداشت شده است. این دستیار گفته ادعا کرد که Dubey تا به حال یک تماس تلفنی از ایستگاه پلیس هشدار او را به حمله.

دولت های منطقه در روز شنبه تخریب گانگستر و تصاویری نشان داد خودرو و دیگر وسایل نقلیه در محل ساختمان مجتمع خرد شدن توسط ماشین آلات.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن