NBA در گفتگو با دیزنی در مورد از سرگیری فصل در ESPN پیچیده در جولای

NBA Playoffs آرم و رسمی Spalding توپ قبل از یک بازی است.Andrew D. برنشتاین | انجمن ملی بسکتبال | گتی ایماژانجم

توسط ELEMENTORSITE در 3 خرداد 1399

NBA Playoffs آرم و رسمی Spalding توپ قبل از یک بازی است.

Andrew D. برنشتاین | انجمن ملی بسکتبال | گتی ایماژ

انجمن ملی بسکتبال مشغول است در "اکتشافی مکالمات خود را با رسانه ها شریک والت دیزنی در مورد از سرگیری آن فصل تعلیق توسط Covid-19 لیگ گفت: در روز شنبه.

در بیانیه منتشر شده در لیگ حساب توییتر NBA می گوید که می خواهد برای شروع فصل در اواخر ماه ژوئیه در دیزنی ESPN پیچیده در اورلاندو به عنوان یک "تک سایت NBA پردیس برای بازی, شیوه های, و, مسکن," بیانیه ای گفت:.

Milwaukee Bucks مالک مارک Lasry گفت CNBC NBA یک حکام تماس بعدی جمعه که در آن بحث در مورد شروع مجدد ادامه خواهد داد. میلیاردر بنیانگذاران خیابان پایتخت هم پیشنهاد لیگ باید بازی در ماه جولای.

"من فکر می کنم ما باید چیزی امیدوارم در آینده 6 تا 8 هفته ما باید بازی گفت:" Lasry که به نظر می رسد در CNBC "نتیجهی گزارش" روز جمعه.

همکاری با دیزنی است مفید برای هر دو طرف به عنوان ESPN خواهد سرمایه گذاری بر روی محتوای بالقوه فرصت. دیزنی همراه با ترنر ورزش می پردازد NBA حدود 2.6 میلیارد دلار در سال برای رسانه ملی حقوق.

قبل از از سرگیری های NBA خواهد نیاز به یک مقدار زیادی از Covid-19 تست کیت برای استفاده روزانه. لیگ گفت: این امر کار با مقامات بهداشت در "جامع مجموعه ای از دستورالعمل ها را به اطمینان حاصل شود که مناسب پروتکل های پزشکی و حمایت در محل هستند."

خواسته زمانی که او احساس راحت بازگشت, Houston Rockets ستاره جیمز هاردن CNBC گفت که این بیماری همه گیر است "آرام تمام راه را به حداقل برساند."

"من می خواهم آن را به امن" گفت: سخت. "من می خواهم آن را به سرگرم کننده برای طرفداران و بازیکنان به خارج وجود دارد و به رقابت بپردازند. به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم این ramped تا من آماده برای رفتن. من احساس می کنم مثل اکثر بازیکنان احساس به همان شیوه."

NBA شد عمده ایالات متحده ورزشی لیگ برتر به حالت تعلیق بازی در تاریخ 11 مارس با توجه به Covid-19. در مه 8, لیگ اجازه رسمی تیم دوباره باز عمل سایت در مناطق که در آن اقامت-در-خانه سفارشات آرام هستند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب