وال استریت تجمع گسترش شاخص Dow تا 800 امتیاز

سهام بسیج روز دوشنبه در بازگشت از ضرر و زیان در هفته گذشته به عنوان اخبار از مدرن محاکمه دامن زده خوش بینی در

توسط ELEMENTORSITE در 29 اردیبهشت 1399

سهام بسیج روز دوشنبه در بازگشت از ضرر و زیان در هفته گذشته به عنوان اخبار از مدرن محاکمه دامن زده خوش بینی در مورد پتانسیل coronavirus واکسن.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 800 امتیاز بالاتر یا 3.4%. S&P 500 به 3 درصد در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 2.5%.

مدرن سهام بسیج 26 درصد پس از شرکت در گزارش "مثبت" فاز یک نتایج به صورت بالقوه coronavirus واکسن. این شرکت اعلام کرد که پس از دو دوز تمام 45 محاکمه شرکت کنندگان در حال توسعه coronavirus آنتی بادی است.

سهام شرکت هایی که سود از اقتصاد بازگشایی نیز افزایش یافت. دیزنی معامله 6.3 درصد بالاتر در حالی که MGM استراحتگاه معامله 8.7 درصد بالاتر است. کروز اپراتور کارناوال به دست آورد 7.4%. دلتا و یونایتد ایرلاینز هر دو افزایش بیش از 10% همراه با آمریکا.

"تمرکز بر حرکت رو به جلو خواهد بود در افتتاح, اقتصاد, چگونه می توانید به سرعت آن را باید انجام شود و چگونه با خیال راحت می توانید آن را انجام شود" گفت: Quincy Krosby رئیس استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی. به همین دلیل کسانی که اطلاعیه ها در "درمانی درمانی درمان و واکسن در حال رفتن به بسیار مهم است."

سهام بانک افزایش یافت گسترده. ولز فارگو شروع به پریدن کرد بیش از 6 ٪ در حالی که بانک آمریکا و سیتی گروپ هر دو معامله نزدیک به 5 درصد بالاتر است. جی پی مورگان چیس پیشرفته 3.9%.

نظرات از رئیس فدرال رزرو نیز اضافه شده به روند صعودی.

رئیس فدرال جروم پاول گفت: CBS' "60 دقیقه" که "وجود دارد خیلی بیشتر از ما می توانید انجام دهید" برای کمک به اقتصاد است. "ما انجام داده ایم آنچه می تواند ما را به عنوان ما. اما من می گویم که ما از مهمات توسط یک شات طولانی. هیچ, واقعا وجود دارد هیچ محدودیتی برای آنچه که ما می توانید انجام دهید با این برنامه های وام است که ما داریم."

بانک مرکزی رهبر همچنین گفت که او "بسیار مطمئن" اقتصاد ایالات متحده خواهد پنجه راه خود را از زمان به عقب برگشت اما هشدار داد که آن را نمی ممکن است به طور کامل بهبود می یابند تا یک Covid-19 واکسن کامل است.

قیمت نفت بسیج در بخشی از کاهش stay-در-خانه سفارشات. وست تگزاس اینترمدیت آتی شد تا 10.1% تجارت در $32.44 در هر بشکه رسید.

شاخص ترکیبی Nasdaq و S&P 500 با کاهش 1.1 درصد و 2.2 درصد در هفته گذشته با دومی اهمیت حیاتی آن بدترین هفته از ماه مارس. داو صنعتی به پایان رسید هفته پایین 2.65% برای سوم آن منفی در هفته چهار و بدترین حالت آن هفته از آوریل 3.

وال استریت را کهنه سرمایه گذاران می گویند سهام می تواند در برای متلاطم تجارت تا زمانی که آن را روشن است که تلاش های دولت برای بازگشایی اقتصاد خود نیست ملاقات با قابل خوشه در موارد جدید Covid-19. آخر این هفته اکثر ایالت یا تا حدی یا به طور کامل به پایان رسید مستندات.

سراسیمگی از آمار اقتصادی اخیر از جمله سابقه و رکورد نرخ بیکاری و 16.4% شیرجه رفتن در مارس خرده فروشی نشان می دهد که چگونه به طور ناگهانی دولت تحمیل کسب و کار تعطیلی نهفته گسترده تر اقتصاد ایالات متحده.

CNBC Jeff Cox و پتی Domm کمک گزارش.

اینجا کلیک کنید برای آخرین اخبار در مورد کوروناویروس. اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب