ماری کوندو جدید مجموعه باغ خواهد جرقه شادی در میان گیاه پدر و مادر

اگر چه باغبانی یک فعالیت است که قطعا جرقه شادی, ابزار نمی اغلب موجب همان احساس با طرح یک کمی بیش از حد فایده ا

توسط ELEMENTORSITE در 9 خرداد 1399

اگر چه باغبانی یک فعالیت است که قطعا جرقه شادی, ابزار نمی اغلب موجب همان احساس با طرح یک کمی بیش از حد فایده است. خوشبختانه استثنا وجود دارد مانند ماری کوندو جدید مجموعه باغ.

موجود در Kondo فروشگاه آنلاین KonMari مجموعه ای سزاوار یک (سبز) thumbs up برای ترکیب فرم و عملکرد. هر یک از آیتم باقی می ماند درست به اهداف متخصص نام تجاری با زیبایی شناسی که تمیز و مینیمالیستی است. رنگ و مواد با کیفیت استفاده می شود همچنین ابزار مناسب در داخل خانه به عنوان قطعات تزئینی (به جای فقط نشستن داخل یک تاریکی و تنهایی ریختن).

در اینجا برخی از اقلام به ارزش چک کردن.

باغ کار می کند بامبو داخل سالن/فضای باز دستکش

ساخته شده از بامبو تنفس به جای نایلون, دستکش را الیاف طبیعی نگه می دارد دست خود را خنک و کمتر عرق.

خرید: بامبو داخل سالن/فضای باز دستکش, $10 از KonMari

گل جامعه بوم نیمه دیوار کمنو سازمان

چه Kondo فروشگاه بدون یک سازمان? این پنبه ریز همراه با 20 محفظه در اندازه های مختلف. و از آنجا که آن را آسان در eyes (در مقایسه با سنتی بیشتر ابزار قفسه) می توان آن را آویزان در داخل اتاق گنجه و آشپزخانه بیش از حد.

خرید: بوم نیمه دیوار کمنو سازمان $117 از KonMari

Fuqugi شاد میز سرو زمینی

ساخته شده توسط هنرمند Daiki Sakae خود را از راه دور کارگاه در جزیره کیوشو, این زمینی حک شده است از Yoshino سرو و شبیه درخت نرم غلات و برروی خطوط. خیره کننده و در عین حال نمی سرقت توجه بیش از حد از این گیاه میزبان.

خرید: شاد میز سرو زمینی $65 از KonMari

Niwaki, فولاد کربن, باغ ژاپنی قیچی

زیبا از ارتقاء است که رنگ ورو رفته جفت قیچی اداری شما شده است با استفاده از. این کربن استیل قیچی خواهد شما را احساس شما در حال برش دور در یک باغ ذن. اگر شما نیز نیاز به قیچی هرس, نیز وجود دارد یک جفت است که به نظر می رسد و با این نسخهها کار فقط به عنوان خوب.

خرید: فولاد کربن, باغ ژاپنی, قیچی, $32 از KonMari

Niwaki Steel & Wood خاک کشتکار/دست چنگک جمع کردن

دست جعلی توسط یک پدر و پسر تیم در ژاپن استان نیگاتا این دست را با چنگک جمع کردن جزئیات کوچک—مانند دسته چوبی و گره آن را کامل باغ همراه است. مطابق ماله نیز موجود است.

خرید: Steel & Wood خاک کشتکار/دست حمله $64 از KonMari

Aplat قابل استفاده مجدد خام جین گل بازار حمل و نقل کردن

پلاستیک زباله که معمولا همراه با دسته قطعا نمی جرقه شادی. اما این کیف ساخته شده از محلی-منابع مازاد جین با صفر-زباله شیوه های مطمئن می کند.

خرید: قابل استفاده مجدد خام جین گل بازار حمل و نقل کردن $42 از KonMaritinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن