تسلا سهام افزایش می یابد و پس از گزارش, ضرب و شتم بزرگ در سه ماهه دوم سال تحویل

تسلا سهام افزایش یافت و در premarket معاملات روز شنبه پس از خودروساز گفت: آن را تحویل مورد 90,650 وسایل نقلیه

توسط ELEMENTORSITE در 12 تیر 1399

تسلا سهام افزایش یافت و در premarket معاملات روز شنبه پس از خودروساز گفت: آن را تحویل مورد 90,650 وسایل نقلیه در سه ماهه دوم به آسانی ضرب و شتم وال استریت انتظارات به عنوان ماشین های الکتریکی ساز فروش در برابر رکود اقتصادی بهتر از بسیاری از رقبا.

تحلیلگران انتظار تسلا به تحویل مورد 72,000 وسایل نقلیه در طول سه ماه گذشته با توجه به اجماع تحلیلگران بررسی FactSet. یک مجموعه گسترده تر از تحلیلگر برآورد گردآوری شده توسط بلومبرگ ، مجموعه ای از انتظارات بالاتر — 83,000 خودرو تحویل در سه ماهه دوم.

سهام تسلا بزرگنمایی نزدیک به 9 ٪ به $1,219.02 در پنجشنبه premarket یک روز پس از بسته شدن 3.7% بالاتر به $1,119.63.

تحویل نزدیک ترین تقریب فروش اعداد گزارش شده توسط تسلا و ماشین های الکتریکی ساز اعداد برگزار شد تا به طور قابل توجهی بهتر از رقبای خود است. تسلا تحویل سقوط کرد و تنها 4.8 درصد از سه ماهه مشابه در سال گذشته حتی به عنوان فروش خودرو در سراسر جهان و به خصوص در ایالات متحده کاهش یافت و در طول سه ماهه پس از Covid-19 شیوع بیماری منجر به سلامت محدودیت در خانواده, سفر و کسب و کار توده اخراج و کاهش دستمزد.

جنرال موتورز و تویوتا موتور فیات کرایسلر و فورد همه را دیدم خود را در سه ماهه دوم فروش شیرجه رفتن بیش از 30% به عنوان coronavirus ناشی از مصرف کنندگان به ماندن در خانه و نمایندگی و کارخانه ها به شاتر.

تسلا گزارش همراه تحویل 80,050 مدل 3 خودروی سواری و مدل Y متقابل بیش از Suv ها و ترکیب تحویل 10,600 از مسن تر و گران تر از مدل S و X وسایل نقلیه.

تحویل داده می آید یک روز پس از مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk ارسال یک ایمیل تبریک خود را ده ها هزار نفر از کارکنان خود را "شگفت انگیز" اعدام "در چنین زمان دشوار است."

در سه ماهه اول سال 2020 تسلا گفت: آن را ساخته شده از وسایل نقلیه بیشتر از آن به فروش می رسد با 102,672 واحد تولید و 88,400 تحویل داده است. در طول سه ماهه دوم سال 2019 تسلا گفت: از آن ساخته شده 87,048 وسایل نقلیه از جمله 72,531 مدل 3s و تحویل 95,200 از جمله 77,550 مدل 3s.

در طول سه ماهه دوم تسلا به حال نزدیک به اصلی آن در ایالات متحده کارخانه خودرو در فرمونت کالیفرنیا برای چند هفته با توجه به سفارشات از محلی مقامات بهداشت اجرای coronavirus خاموش شدن ناگهانی. این کاهش برای پرداخت حقوق و مزایای کارگران و با تاخیر به افزایش تبلیغات و پاداش به کارکنان تا پس از بررسی عملکرد است که باید در پایان ماه ژوئیه.

مشک برخورد با محلی مقامات بهداشتی بیش از محدودیت. او همچنین عنوان شدت و شيوع Covid-19 در ایالات متحده حتی اگر او با تاخیر این شرکت باتری بعد و سهامدار نشست تا سپتامبر با استناد به ایمنی برای جمعیت در چهره coronavirus.

در ایالات متحده تسلا نیز مواجه شده جدید فدرال ایمنی پروب یک بیش از یک مشکل با آن وسیله نقلیه را نمایش می دهد و دیگری بیش از یک سیستم خنک کننده در آن مدل S وسایل نقلیه بیش از نگرانی از خطر آتش سوزی.

به منظور استوک تقاضا برای این شرکت خودروهای الکتریکی تسلا کاهش قیمت خودرو طی سه ماهه دوم در آمریکای شمالی و چین است.

آن شانگهای کارخانه ماشین برگشتم آنلاین به سرعت پس از coronavirus مربوط به خاموش کردن آن است. فروش در چین شروع به بهبود می یابند با این شرکت فروش 11,095 ساخته شده-در-شانگهای مدل 3s وجود در ممکن است با توجه به داده ها از چین ماشین سواری انجمن.

تسلا گزارش نداد که چگونه بسیاری از این وسایل نقلیه تولید شد در فریمانت یا در آن نسبتا جدید شانگهای کارخانه مونتاژ خودرو.

روز چهارشنبه پیش از آن تحویل گزارش تسلا ارزیابی لبه بالاتر از تویوتا. آمریکا خودروساز فروش بخش کوچکی از آن, ژاپنی, رقیب, اما. در سال 2019 تسلا گزارش تحویل 367,500 وسایل نقلیه در سطح جهانی و در حالی که تویوتا گزارش فروش که 29 بار بالاتر در 10.74 میلیون واحد است.

تسلا تا به حال شده است در انتظار برای ملاقات و یا ضرب و شتم در خیابان انتظارات برای تحویل سه ماهه به دلیل مشک ارسال شده است و از "همه" e-mail ها به تسلا کارمندان که سیگنال چگونه این شرکت در حال انجام است و به طور معمول نشت را فشار دهید.

او با ارسال یک پست الکترونیکی در روز چهارشنبه حدود 11 a. m. PT به تسلا کارمندان با خط موضوع "تبریک تسلا تیم!." E-mail گفت: در تمامیت آن: "فقط شگفت انگیز چگونه به خوبی شما اعدام به خصوص در چنین زمان دشوار است. من خیلی افتخار می کنم به کار با شما!"tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im