Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: کسری بودجه آمریکا بازدید, رکورد Fauci ارائه یادآوری هشدارهای

مقامات بهداشت و مدیران صنعت ارائه بینش و به روز رسانی بر روی این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان بخشی از C

توسط ELEMENTORSITE در 23 اردیبهشت 1399

مقامات بهداشت و مدیران صنعت ارائه بینش و به روز رسانی بر روی این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان بخشی از CNBC مجازی سالم گرداند نشست در روز سه شنبه. بر روی تپه, Dr. Anthony Fauci ارائه بینش خود را از جمله برخی از یادآوری هشدار در مورد شیوع بیماری قبل از اینکه یک کمیته مجلس سنا و اقتصادی و شرکت های بزرگ تلفات بحران همچنان گشوده است.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 4.2 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 287,158
  • ما موارد: بیش از 1.3 میلیون
  • ما مرگ و میر: حداقل 80,897

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

2:52 pm: سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb می گوید ما این است که در ورود دوم coronavirus اپیدمی

ایالات متحده در ورود دوم coronavirus اپیدمی به عنوان نرخ جدید Covid-19 موارد کاهش می یابد و با توجه به سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb.

"ما در حال حاضر دیده می شود این ویروس شلاق در سراسر جهان, و ما در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با خود ما اپیدمی در اینجا در ایالات متحده و شروع به فلات و امیدوارم پایین آمدن این بیماری همه گیر منحنی" گوتلیب گفت: در طول CNBC را سالم گرداند کنفرانس های مجازی.

گوتلیب اضافه شده است که انتقال خواهد شروع به کم کردن سرعت به عنوان مردم بیشتر در معرض تبدیل شدن به ویروس در حالی که عفونت های جدید فلات برای برخی از زمان. با این حال او هشدار داد که ایالات متحده آمریکا را "بسیار متفاوت تهدید" به عنوان پاییز زمستان و بهار سال آینده به عنوان ویروس حل و فصل به یک "الگوی فصلی." —یاس کیم

2:41 pm: ما بازدید $738 میلیارد کسری بودجه در ماه آوریل

ایالات متحده گزارش یک رکورد $738 میلیارد کسری بودجه در ماه آوریل و در نتیجه افزایش هزینه های دولت فدرال در پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر. کسری گزارش اول بود را به حساب هزینه های عظیم اجرا شده توسط دولت برای جبران منفی اقتصادی از شیوع رویترز گزارش. —هانا میلر

2:19 pm: فلوریدا بیکاری متقاضیان دیدن تاخیر در پرداخت

فلوریدا به عنوان یکی از کشور بدترین زمانی که می آید به تاخیر در پرداخت مزایای بیکاری.

دولت پرداخت می شود فقط 28 درصد از 1.9 میلیون بیکاری متقاضیان پس از اواسط ماه مارس. و برخی که بدست پول احساس کوتاه تغییر کرده است.

تاخیر آمده به عنوان یک ایالت مهلت قانونی برای اخراج برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به عرض یک هفته – به طور بالقوه ترک برخی از ساکنان در تنگه وخیم اگر آن را تمدید نمی شود. —گرگ Iacurci

2:10 pm: Fauci ارائه یادآوری هشدار به کنگره

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, به نظر می رسد از راه دور از طریق یک ویدئو کنفرانس با توجه به امکان قرار گرفتن در معرض COVID-19 شناخته شده به عنوان coronavirus او به عنوان شهادت در مورد بازگشایی مدارس و محل های کار با خیال راحت در طول همه گیر در ایالات متحده بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی (کمک) جلسه کمیته به عنوان دیده می شود در یک لپ تاپ در واشنگتن, DC, مارس 12 سال 2020 است.

Saul لوئب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci تحویل استارک هشدار به سناتور در طول سه و نیم ساعت جلسه روز سه شنبه.

در شهادت خود را در مقابل سنا کمیته بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی Fauci هشدار داد ایالات متحده می تواند به صورت "رنج و مرگ" اگر متحده حرکت به بازگشایی کسب و کار بیش از حد به سرعت.

Fauci گفت: آمریکا در معرض خطر "چند شیوع بیماری" اگر آن را تحت فشار قرار دادند به جلو با بازگشایی قبل از معیارهای گذاشته شده توسط کاخ سفید از جمله افزایش تست ظرفیت و کاهش بستری شدن در بیمارستان.

او هشدار داد در برابر حرکت به بازگشایی مدارس بیش از حد به سرعت پس از رند پل سناتور. R-Ky., به چالش کشیده و او را در مورد این مسئله با توجه به کم گزارش شده مرگ و مير در کودکان است.

Fauci گفت: هنوز هم وجود دارد بسیاری از چیزهایی که محققان سلامت نمی دانم در مورد اثرات ویروس ها و با اشاره به این سندرم التهابی به تازگی گزارش شده در برخی از کودکان که به نظر می رسد مربوط به Covid-19. Fauci گفت: او را "با احتیاط خوش بینانه" در مورد چشم انداز یک واکسن موثر برای مبارزه با این ویروس اما گفت: "هیچ تضمینی وجود ندارد که این واکسن است که در واقع رفتن به موثر باشد." در گذشته حداقل دو واکسن را تولید کرده اند یک "کمتر از حد مطلوب پاسخ او گفت:" ساخت یک ویروس قوی تر است. —لورن Feiner

2 ساعت: Boeing 737 Max لغو شمع تا به عنوان coronavirus بدتر شدن چشم انداز

بوئینگ 737 MAX هواپیما نشان داده شده در خارج از شرکت و کارخانه در 29 آوریل سال 2020 در رنتون واشنگتن. بوئینگ اعلام کرد در طول یک درآمد تماس با امروز که آن را غیر روحانی کردن 15 درصد آن تجاری-هواپیما تقسیم نیروی کار در میان ذرات از coronavirus بیماری همه گیر.

استفان Brashear | گتی ایماژ

بوئینگ مشتریان لغو سفارشات برای 108 شرکت 737 Max هواپیما در آوریل رانندگی کردن آن به منظور جمع شدن به این بیماری همه گیر کوروناویروس roils مسافرت هوایی.

این شرکت در نتیجه کاهش یافت و به 4,834 هواپیما از 5,049 هواپیما به دلیل مه لغو و دیگر هواپیماهای بوئینگ در زمان خود شرکت سفارش شمارش. آورده است که آن را به پایین ترین سطح از سال 2013 هر چند بوئینگ می گوید بخشی از این کاهش تا حدی به دلیل حکومت حسابداری آن اجرا شده در سال 2018 تحت آن طول می کشد برخی از سفارشات لیست اگر یک خریدار نیست با معیارهای خاصی است. در میان مشتریان است که دستور لغو شد جنرال الکتریک هواپیما اجاره بازو. بوئینگ متوقف تحویل 737 Max jetliners در مارس 2019 فقط پس از دوم دو تصادفات منجر به مرگ. —لسلی Josephs

1:45 pm: Under Armour می بیند بهبود تدریجی در آمریکا با فروشگاه های بالقوه بسته شدن دوباره پس از بازگشایی

Under Armour مدیر عامل Patrik Frisk CNBC گفت که شرکت پوشاک ورزشی است که در انتظار یک "تدریجی" بازیابی در آمریکا

این مصاحبه یک روز پس از Under Armour گزارش دلتنگ درآمد سه ماهه و گفت: خرید و فروش می تواند به اندازه 60 درصد در سه ماهه دوم.

"ما در حال رفتن به دیدن تدریجی باز کردن و من فکر می کنم وجود دارد رفتن به چند یو پی اس و فراز زندگی از نظر بالقوه بستن فروشگاه های بازگشایی فروشگاه" Frisk گفت.

ضمن Under Armour ورزشکاران ممکن است یک چک های کوتاه این ماه است. با کاهش فروش میان coronavirus این شرکت گفت که آنها در حال کار با برخی از ورزشکاران خود را دوباره به مذاکره پرداخت قراردادهای خود را.

این می تواند تاثیر برخی از بزرگترین نامها در ورزش از جمله تام بردی, Steph, کاری, برایس هارپر, Jordan Spieth که همه endorsers برای نام تجاری. Under Armour گفت: به عنوان بخشی از هزینه های خود را برش اقدامات آنها نیز پیرایش بودجه بازاریابی خود را. - توماس لورن, جسیکا طلایی

1:34 pm: آمریکا پرده جدید از 3 تریلیون coronavirus امداد لایحه

آمریکا منتشر شد آخرین لایحه طراحی شده برای بلانت اثرات مخرب این بیماری همه گیر کوروناویروس در اقتصاد و سیستم مراقبت های بهداشتی.

رهبران حزب انتظار برای رای دادن در بسته در روز جمعه.

این لایحه شامل حدود 1 تریلیون دلار در کمک به دولت های ایالتی و محلی و دور دوم پرداخت های مستقیم از 1200 دلار در هر فرد. این همچنین شامل $200 میلیارد دلار برای خطر پرداخت برای کارگران ضروری و 75 میلیارد دلار برای coronavirus تست و تماس با ردیابی. —یلنا Dzhanova

1:24 pm: سوئد به صرف $226 میلیون در مراقبت از سالمندان

مردم در آفتاب نشسته و در مراحل سلطنتی تئاتر دراماتیک عمل اجتماعی فاصله در استکهلم در آوریل 22, 2020, در میان بیماری همه گیر کوروناویروس.

Janerik Henriksson | TT News Agency | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

دولت سوئد قصد دارد به صرف اضافی 2.2 میلیارد کرون سوئد ($226 میلیون دلار آمریکا) در آموزش 10,000 careworkers برای افراد مسن.

این می آید به عنوان سوئد که بحث برانگیز مقاومت کامل مستند دیده است تعداد موارد تایید شده از coronavirus افزایش به 27,272 در حالی که آن تلفات رسیده 3,313 با توجه به آخرین آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از نیمی از مرگ و میر که از هفته گذشته رخ داده بود در مراقبت از خانه. —ویکتوریا McKeever

1:07 pm: بیش از 50 کودکان و نوجوانان در شهر نیویورک باید coronavirus التهابی سندرم شهردار می گوید:

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio وجود دارد گفت: 52 تایید موارد اطفال چند سیستم التهابی سندرم بالقوه کشنده بیماری است که باعث قلب و نارسایی کلیه در کودکان و 10 مورد در حال بررسی است.

از این موارد 25 کودکان باید آزمایش مثبت برای Covid-19 و 22 نفر دیگر تا به حال آنتی بادی علیه این بیماری نشان می دهد که آنها قبلا coronavirus و بهبود او گفت:. یک کودک در شهر مرده است از این بیماری گفته است.

د Blasio گفت: سندرم چیزی نبود که جامعه بهداشت و درمان قبلا دیدم در رادار خود. این بیماری آغاز شده است به نظر می رسد در دو هفته گذشته به او گفت.

مقامات شهرستان توصیه پدر و مادر را بلافاصله با دکتر خود تماس بگیرید اگر کودک تب مداوم, بثورات جلدی, شکم درد و استفراغ است. "تشخیص زودرس, زود عمل باعث می شود تمام تفاوت در اینجا" د Blasio گفت. —نوح Higgins-دان

12:50 pm: برادوی را نشان می دهد بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که حداقل روز کارگر

یک مرد پیاده گذشته برادوی نمایش پوستر در Shubert کوچه در میدان تایمز پس از آن اعلام شد که نشان می دهد برادوی را لغو اجراهای با توجه به شیوع کروناویروس در نیویورک, ایالات متحده, مارس 12 سال 2020 است.

مایک Segar | ایسنا

وجود خواهد داشت هیچ برادوی نشان می دهد که حداقل تا روز کارگر.

برادوی لیگ یک سازمان تجاری است که نشان دهنده تولید و تئاتر صاحبان اعلام کرد که همه از برادوی را 41 تئاتر در شهر نیویورک بسته باقی می ماند از طریق سپتامبر. 6.

مردمی که بلیط برای اجرای برنامه از در حال حاضر تا زمانی که تاریخ توصیه شده است برای تماس با خود را در نقطه خرید به منظور دریافت هزینه و یا به ارز بلیط خود را. —سارا Whitten

12:39 pm: Walmart می دهد یکی دیگر از پاداش کارگران ساعتی

نوار احتیاط آویزان در ورودی یک به طور موقت بسته فروشگاه وال مارت که در آن تعدادی از کارکنان آزمایش مثبت برای بیماری کروناویروس (COVID-19) و یک کارمند درگذشت, در کوئنسی, ماساچوست, مه 5 سال 2020 است.

برایان اسنایدر | ایسنا

خارج ساعتی کارگران خواهد شد یک جایزه دیگر برای چک کردن مشتریان انجام سفارشات آنلاین رانندگی کامیون از اقلام مواد غذایی و بیشتر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

آن خواهد بود که برای بار دوم خرده فروش داده است به ویژه پرداخت به کارکنان در طول بیماری همه گیر. خارج خواهد شد و به نفر از کارگران 300 دلار و به صورت پاره وقت یا موقت کارگران $150 در ژوئن 25. اعلام ویژه پرداخت همان مقدار در اواسط ماه مارس و شتاب پرداخت خود را در سه ماهه اول پاداش.

خارج شده گفت: آن را متعهد به صرف بیش از $935 میلیون کارمند پاداش تا کنون در این سال — از جمله بیش از $390 میلیون برای آینده پاداش با توجه به انتشار اخبار.

خارج شده استخدام اضافی 200,000 کارکنان به نگه دارید تا با تقاضا در طول بیماری همه گیر. این شرکت گفت: بسیاری از موقت نقش پر شده است توسط افرادی که مشاغل از دست رفته در صنایع مانند رستوران ها و مهمان نوازی. —ملیسا Repko

12:32 pm: Cramer چين خالی آسمان خراش ها بعد از ویروس می گذرد

CNBC جیم کرامر گفت که او معتقد است شرکت ها و کارکنان خود خواهد بود و تمایلی به بازگشت به فیزیکی دفاتر پس از همه گیر.

"من فوق العاده است فوق العاده قد بلند و ساختمان های اداری با هیچ کس در آنها" کرامر گفت: "Squawk در خیابان."

این "پول دیوانه" میزبان گفت که نگرانی های بهداشتی و اطمینان از کار از خانه فناوری را از راه دور بیشتر رایج رفتن به جلو. حتی به عنوان کشورهای در حال بازگشایی کسب و کار در سراسر کشور برخی از کارفرمایان بزرگ مثل Facebook با توجه به نگه داشتن کارمندان در خانه و حتی پس از مستند اقدامات برداشته می شوند. —جسی پوند

12:08 pm: Coronavirus تعطیلی مدارس می تواند حماسه اسلاید در ریاضی و مهارت های سواد آموزی

با بیشتر مدارس تصمیم به بازگشت به کلاس درس باقی مانده از سال تحصیلی پدر و مادر به طور فزاینده ای نگران تاثیر در آموزش فرزند خود را.

ترس آنها بی اساس نیست: با توجه به کروناویروس تعطیلی مدارس و دانش آموزان می تواند از دست دادن 30 درصد از خواندن سود و 50 درصد از مهارت های ریاضی با توجه به یک گزارش جدید توسط غرب ارزیابی انجمن.

نگه داشتن بچه ها خواندن و درگیر با علمی مواد می تواند به جلوگیری از مهارت های از atrophying. خوشبختانه موسسات آموزشی از جمله مدرسه و آکادمی خان را به عنوان به خوبی به عنوان برخی از کودکان شناخته شده نویسندگان در حال نورد از ویژه برنامه های دیجیتال در پاسخ به Covid-19 برای کمک به بچه ها در مسیر باقی بماند.

بهترین بخش: این برنامه ها نه تنها رایگان بلکه بچه-رانده شده به طوری که کودکان می توانند به طور مستقل کار برای کمک به پدر و مادر پریشان خود تنش شاید به دلیل از دست دادن شغل و یا خواسته های جدید از راه دور کار می کند. —Ilana Polyak

11:58 am: سرمایه گذاران جوان در حال پریدن به تجارت در طول coronavirus آشفتگی بازار

عمده کارگزاران آنلاین دیدم حساب جدید سنبله در سه ماهه اول زمانی که سهام را تجربه ملال انگیز تار و مار و پس از آن دوباره بجای اول برگشتن در طول coronavirus بحران است.

بسیاری از این حساب های جدید جدید بود سرمایه گذاران جوان.

جدید حساب ممکن است نشان دهنده "سرمایه گذاران جدید که حس یک نسل-خرید لحظه اما زیادی ندارد پس زمینه در سهام فضا گفت:" سیتی ارشد سهام آمریکا استراتژیست Tobias Levkovich. اما افراد جوان ظاهرا آن را دیدم به عنوان یک فرصت و شروع به خرید تکنولوژی آشنا سهام. —مگی فیتزجرالد

11:42 am: Chamath Palihapitiya دفاع ایلان تسلا بازگشایی

اجتماعی مدیر عامل شرکت سرمایه Chamath Palihapitiya دفاع ایلان حرکت به بازگشایی تسلا, Fremont, California, گیاه.

Palihapitiya استدلال کرد که های محلی و ایالتی و فدرال مقررات در میان همه گیر و گیج کننده هستند و این شهرستان نیاز به کار با مشک به یک برنامه ریزی منسجم.

"دولت فدرال این مجموعه خاص از دستورالعمل. مردم ممکن است فکر می کنم آنها به این دستورالعمل ها. سپس متحده و سپس موضوع دستورالعمل و پس از آن در بالا است که شما باید قوانین و مقررات در سطوح محلی. هنگامی که شما آنها را همه با هم آن را فوق العاده گیج کننده" Palihapitiya گفت: "Squawk Box." —جسیکا Bursztynsky

11:27 am: شلوار هستند. و پیژامه فروش افزایش طول همه گیر

واضح است که مصرف کنندگان در حال تبدیل به راحت آیتم برای پوشیدن در خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

فروش آنلاین لباس خواب رسید 143 درصد در ماه مارس در حالی که خرید شلوار کاهش 13 درصد و بند فروش کاهش یافته است 12 درصد با توجه به داده ها از نرم افزار Adobe Analytics. آنلاین پوشاک, فروش کلی در ماه آوریل افزایش 34% از ماه مارس Adobe گفت: به عنوان بسیاری از آجر و ملات فروشگاه ها مجبور شدند بسته است.

برخی از تحلیلگران فکر می کنم آسایش-دنج روند می تواند در اینجا به ماندن به عنوان بسیاری از مردم نمی خواهد رفتن به هر زمان به زودی. لباس رسمی تر می تواند مشکل باشد. —توماس لورن

10:43 am: اجاره خودرو شرکت هرتز در طناب بالا می برد رفتن-نگرانی و تردید

هرتز شک و تردید در مورد توانایی خود را برای ادامه عملیات و گفت که در مذاکرات با ذینفعان کلیدی و مشاوران به منظور توسعه یک استراتژی تامین مالی.

شرکت های کرایه اتومبیل در هفته گذشته گفت: آن وام دهندگان تا به حال تمدید مهلت مشخصی برای بازپرداخت وام به مارس 22 به آن زمان بیشتر به گچ طرح تامین مالی برای جلوگیری از ورشکستگی.

هرتز نیز انتظار $2.5 میلیارد دلار سالانه صرفه جویی از هزینه برش اقدامات مانند اخراج و فروش بیش از حد ناوگان قبل از خاموش کردن بازار خودرو استفاده می شود. —Melodie وارنر رادیو فردا

10:40 am: ما مواد غذایی هزینه های پرش بیشتر در 46 سال به عنوان گوشت و تخم مرغ قیمت پاپ

یک خریدار با پوشیدن ماسک محافظ پیاده روی پایین راهرو در یک فروشگاه مواد غذایی در شیکاگو, ایلینوی, ایالات متحده آمریکا روز پنج شنبه, مه 7 سال 2020 است.

کریستوفر Dilts | بلومبرگ | گتی ایماژ

قیمت آمریکایی ها پرداخت می شود برای مواد غذایی پریدم در ماه آوریل به عنوان افراد ذخیره در شیر و تخم مرغ و گوشت و غلات و حبوبات میان دولت مستندات طراحی شده به سرعت گسترش Covid-19. دولت میگوید که قیمت مصرف کنندگان ایالات متحده دیدم در سوپر مارکت ها افزایش 2.6% در ماه آوریل, بزرگترین, یک ماه پاپ از فوریه سال 1974.

هزینه گوشت و ماهی و تخم مرغ دسته به دست آورد 4.3% میوه ها و سبزیجات افزایش 1.5% غلات و حبوبات و محصولات نانوایی صعود 2.9 درصد و محصولات لبنی پیشرفته 1.5%. —توماس فرانک

10:35 am: کالج پذیرش نرخ ممکن است پرش به مدارس به شدت دادگاه متقاضیان

با افزایش تعداد ورودی اول دوباره گزینه های خود را برای پاییز و بسیاری از دانشجویان بین المللی قادر به ورود به ایالات متحده برخی از کالج ها و دانشگاه ها به ضربه خود را ثبت شماره برای 2020-2021 سال تحصیلی.

که به معنی پذیرش بیشتر دانشجویان نسبت به گذشته. در بهار امسال شش نفر از هشت آیوی لیگ از جمله دانشگاه هاروارد و ییل گزارش یک چشم انداز مثبت در پذیرش نرخ برای کلاس 2024.

"برای زمان کلاس پذیرش نرخ کمی بالاتر از سال گذشته گفت:" حافظ لاخانی رئیس جمهور از نیویورک-بر اساس لاخانی مربیگری. "سال آینده شما در حال رفتن به دیدن یکی دیگر از پرش بزرگ." —جسیکا Dickler

10:28 am: Fauci آغاز می شود شهادت

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شروع شهادت در برابر کمیته بهداشت مجلس سنا. Fauci شهادت خواهد بود از نزدیک تماشا وال استریت به عنوان سرمایه گذاران سنج بالقوه برای اقتصاد برای بازگشایی به موقع. نیویورک تایمز گزارش داد که او گفت: در آماده شده است که اظهارات بازگشایی سرعت بیش از حد باعث خواهد شد "نیازی درد و رنج و مرگ است." —فرد ایمبرت

سازمان دیده بان دکتر Fauci را شهادت در اینجا زندگی می کنند.

10:06 am: رئیس جمهور تهمت طرف با Elon Musk بیش تسلا تولید

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک نشست خبری در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن روز دوشنبه, مه 11 سال 2020 است.

الیور Contreras | Sipa | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت Elon Musk تماس به سر تسلا تولید در کالیفرنیا گیاه. "کالیفرنیا باید اجازه تسلا & @elonmusk باز کردن گیاه در حال حاضر. می توان آن را سریع و با خیال راحت!" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر. مشک شده است هل دادن به رزومه کاری خود در کالیفرنیا تولید اما مقامات محلی حمایت کرده اند در برابر سویفت تلاش برای بازگشت. —جسیکا Bursztynsky

10 صبح: تویوتا, هوندا, هشدار شیوع ویرانگر فروش خودرو

تویوتا موتور و هوندا موتور صادر تلخ هشدار در coronavirus تاثیر در فروش جهانی.

تویوتا گفت: این شرکت انتظار دارد که درآمد سه ماهه به شاقول 80 درصد به پایین ترین سطح خود در نه سال رویترز گزارش داد. ژاپن بزرگترین خودروساز گفت: آن مواجه است تقاضای ضعیف به عنوان زیان کار عظیم و رکود اقتصادی جهانی را ضعیف هزینه های مصرف کننده.

هوندا حاضر به موضوع چشم انداز برای بقیه سال پس از گزارش ضعیف ترین آن سود عملیاتی در چهار سال گذشته به رادیو فردا. —تری کالن

9:49 am: مدیر عامل شرکت بوئینگ می گوید coronavirus 'احتمال' برای قرار دادن ایالات متحده هواپیمایی از کسب و کار

دیو کالهون رئیس بوئینگ.

آدم جفری | CNBC

مدیر عامل شرکت بوئینگ دیو کالهون گفت: عمده ایالات متحده هواپیمایی به احتمال زیاد خواهد شد از کسب و کار در این سال به دلیل تاثیر مخرب coronavirus در سفر هوایی. "من نمی خواهم به دریافت بیش از حد پیش بینی در مورد این موضوع اما بله به احتمال زیاد" کالهون گفت: در مصاحبه با ان بی سی "امروز" نشان می دهد که پخش سه شنبه. "شما می دانید چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که سپتامبر اطراف می آید."

هواپیمایی تعداد مسافر کاهش یافته و به پایین ترین سطح از سال 1950 با توجه به شرکت های هواپیمایی برای امریکا گروه تجارت و حامل های در حال ارسال اولین ضرر و زیان در سال است.

کالهون گفت: سطح ترافیک به احتمال زیاد برای بازگشت به حتی 25 درصد از هنجار در ماه سپتامبر. شرکت های هواپیمایی ملزم به حفظ کارکنان خود را از طریق پایان ماه است که تحت شرایط از 25 میلیارد دلار در حقوق و دستمزد فدرال کمک های مالی که ایالات متحده حامل شروع به دریافت بخشی از ماه گذشته.

مدیران شرکت هواپیمایی به تازگی گفت که آنها ضربه زدن به نقطه کم اما انتظار نداریم که تقاضا برای جستن به عقب. اداره امنیت حمل و نقل گفت: 215,645 از طریق ایالات متحده امنیت فرودگاه بازرسی در روز دوشنبه به بالاترین سطح خود از مارس 25, اما هنوز هم بیش از 91% از یک سال پیش. —لسلی Josephs

توضیح: Calhoun را نظر به "امروز" پخش شد شنبه اما ثبت شد قبل از آن.

9:36 am: Nasdaq سر برای یک هفتم راست بعد از سود

سهام اندکی افزایش یافت و در باز سرمایه گذاران به ارزیابی آخرین تلاش برای بازگشایی اقتصاد است. شاخص Dow Jones Industrial Average 133 امتیاز یا 0.6%. S&P 500 صعود 0.5% همراه با نزدک کامپوزیت.

خواندن گزارش کامل در بازار فعالیت از CNBC فرد ایمبرت و یون Li. —Melodie وارنر

9:29 am: نقاط داغ از موارد جدید در جنوب شرق

9:22 am: Coronavirus بحران ایجاد می کند 'طوفان کامل" برای خطر خودکشی گزارش می گوید

در حالی که ماندن در خانه و سفارشات با هدف شامل شیوع کروناویروس با کاهش بشر تماس سازندگان: مدارس و ادارات و دیگر غیر ضروری کسب و کار موثر بوده است "این پتانسیل برای عواقب نامطلوب در خطر خودکشی بالا است" با توجه به مقاله منتشر شده در JAMA Psychiatry.

بازار سهام ضرر و زیان ناشی از Covid-19 همه گیر همراه با میلیون ها نفر از مردم quarantining در خانه به تنهایی ایجاد می کند "طوفان کامل" برای افزایش خطر خودکشی برای بسیاری از مردم با توجه به JAMA مقاله منتشر شده در ماه گذشته.

نرخ خودکشی نیز تمایل به اوج در اواخر بهار و تابستان در نیمکره شمالی با توجه به JAMA مقاله co-نوشته شده توسط دکتر مارک Reger پیشرو در پیشگیری از خودکشی پژوهشگر و رئیس خدمات روانشناسی در VA Puget صدا سیستم مراقبت های بهداشتی.

این واقعیت است که این "احتمالا همزمان با اوج Covid-19 پیشگیری تلاش است در مورد و سزاوار مطالعه اضافی," او نوشت. در ماه مارس دو سوم از بررسی بزرگسالان توسط انجمن روانپزشکی آمریکا می ترسید این بیماری همه گیر را به مدت طولانی تاثیر بر اقتصاد است. —نوح Higgins-دان

9 صبح: بایدن توصیه فرمانداران به گوش دادن به دکتر Fauci' به عنوان آنها خود را بازگشایی متحده

جو بایدن در مصاحبه ای در MSNBC.

منبع: MSNBC

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت که اگر او رئیس جمهور بود ، در حال حاضر او توصیه فرمانداران به نظر دکتر Anthony Fauci هشدار در برنامه های خود را برای بازگشایی متحده است.

"ما در یک وضعیت که در آن وجود دارد یک بحران است. دکتر Fauci, مذاکرات در مورد اگر ما باز دلیلی یا باز به زودی وجود دارد رفتن به نیازی مرگ و میر و ما باید همه چیز در جای خود. هر کس می خواهد برای باز کردن" به احتمال زیاد 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: در یک مصاحبه با ABC "صبح به خیر آمریکا".

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است اصرار متحده به بازگشایی کسب و کار برای سرپا نگه داشتن اقتصاد ایالات متحده که ویران شده است با این بیماری همه گیر کوروناویروس. —یلنا Dzhanova

8:53 am: Moderna می شود FDA 'پیگیری سریع وضعیت به صورت تجربی coronavirus واکسن

مدرن را تجربی coronavirus واکسن به دست آمده از مواد غذایی و دارو "مسیر سریع" تعیین که سرعت بخشند بررسی درمان و واکسن به معنای برای شرایط جدی رویترز گزارش داد.

مدیر عامل شرکت استفان Bancel گفت CNBC در روز جمعه که این شرکت پیش بینی کار "بسیار نزدیک" با دولت ایالات متحده به تعیین خواهد شد که از دریافت اولین دوز اگر coronavirus واکسن ثابت به کار. —Melodie وارنر رادیو فردا

8:26 am: جهانی جدید موارد توسط منطقه

8:16 am: هایت می گذارد خاموش 1,300 کارکنان

هتل هایت را دراز کردن از 1300 کارمند در سراسر جهان به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس توقف سفر جهانی این شرکت گفت: در اواخر روز دوشنبه با توجه به یک گزارش از رادیو فردا.

هتل های زنجیره ای نیز قطع پرداخت برای اعضای هیئت مدیره مدیریت ارشد و تمام کارکنان رادیو فردا گزارش داد.

"با توجه به تاریخی کاهش تقاضای سفر و انتظار می رود با سرعت از بهبود هایت ساخته شده است که بسیار دشوار است تصمیم به پیاده سازی اخراج و بازسازی نقش سراسر آن شرکت های بزرگ جهانی و توابع آغاز ژوئن 1 سال 2020" این شرکت در بیانیه ای گفت.

هایت به حال 55,000 کارکنان در پایان سال گذشته است. —سارا سالیناس

7:52 am: برگر کینگ پدر و مادر اعلام تغییرات آینده به بازگشایی اتاق ناهارخوری

یک عضو از کارکنان با پوشیدن یک ماسک و دستکش دیده می شود کارگردانی خودرو در برگر کینگ درایو-از طریق در هونت خود را در شعبه اول بازگشایی در طول coronavirus مستند در مه 01, 2020 در Havant پورتسموث.

نائومی بیکر | گتی ایماژ

رستوران مارک های بین المللی که دارای Burger King, Tim Hortons و Popeyes لوئیزیانا آشپزخانه بازگشایی اتاق ناهار خوری در سراسر کشور با برنامه های اجتماعی حفظ فاصله.

نشانه ها را نشان می دهد اگر یک جدول باز است یا بسته و مشتریان قادر نخواهد بود به استفاده از خود-خدمت ماشین آلات نوشابه. بسیاری از شرکت رستوران نیز بنا ست سپر با توجه به نامه سرگشاده ای از مدیر عامل خوزه Cil.

نزدیک به 1000 شرکت تقریبا 15000 اتاق ناهار خوری در آمریکای شمالی رستوران برندها مکان به طور کامل باز از دوشنبه. —آملیا Lucas

7:15 am: موارد افزایش می یابد متحده بازگشایی سابق FDA آمریکا

مقامات بهداشت عمومی و اپیدیولوژی انتظار برای دیدن یک کاهش مداوم در ایالات متحده موارد توسط این ماه اما موارد همچنان به افزایش در بسیاری از کشورهای سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb گفت. او افزود که ایالات متحده است که باید کاسته محدودیت از جمله آلاباما, داکوتای جنوبی و تگزاس در حال حاضر نشان داده شده است افزایش موارد است.

"ما در حال رفتن برای دیدن موارد بالا برود در حال حاضر که ما در حال بازگشایی گفت:" CNBC "Squawk Box." "شما دیده می شود یک چشم انداز مثبت در موارد. که انتظار بود. ما می دانیم موارد تا به حال به عنوان ما شروع به از سرگیری فعالیت است."

"خط پایین این است که بسیاری از کشورهای در حال حاضر بازگشایی و فعالیت در برابر یک پس زمینه را می کند که معیارهای که کاخ سفید در نظر هنگامی که آن را امن برای بازگشایی," او اضافه شده است. —خواهد Feuer

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

7:10 pm: که می بیند برخی از اطلاعات مثبت در درمان های بالقوه

در این تصویر عکس سازمان جهانی بهداشت مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus دیده می شود بر روی صفحه نمایش کامپیوتر و coronavirus تصویر نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش از گوشی های هوشمند در کیف اوکراین است.

پاولو Gonchar | SOPA تصاویر | گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی گفت: آن جهانی "همبستگی محاکمه" تسلیم "بالقوه مثبت" داده ها در درمان های مختلف با توجه به انتخاب. برخی از درمان های موجود در دادگاه ظاهر می شود به منظور محدود کردن شدت یا طول Covid-19 سخنگوی مارگارت هریس گفت: در اخبار توجیهی, رویترز گزارش داد.

درمان در جهانی شامل مطالعه شامل remdesivir, ریتوناویر اینترفرون بتا-1a و هیدروکسی کلروکین.

"ما برخی از درمان است که به نظر می رسد در مطالعات اولیه محدود کردن شدت یا طول بیماری اما ما لازم نیست که هر چیزی که می تواند کشتن و یا جلوگیری از ویروس" هریس گفت. "ما به طور بالقوه مثبت داده اما ما باید برای دیدن اطلاعات بیشتر به 100 ٪ اعتماد به نفس که ما می گویند این درمان بیش از آن یکی است." —خواهد Feuer

ساعت 7 صبح: اقتصاد آلمان قرارداد تا 25% در طول شیوع اوج بانک می گوید:

برلین, آلمان - مارس 23: صدراعظم آلمان آنگلا مرکل (CDU) نشسته در مجلس در تاریخ 23 آوریل سال 2020 در برلین آلمان است. آلمان هنوز در ابتدای coronavirus همه گیر خواهد شد و باید با آن زندگی می کنند برای یک مدت زمان طولانی صدراعظم گفت.

Maja Hitij

آلمانی اقتصادی خروجی احتمالا کاهش یافته است توسط برخی از 20-25 ٪ برای چند هفته با توجه به شیوع کروناویروس ها KfW بانک دولتی توسعه گفت: با توجه به رویترز. آن گفت که فعالیت به احتمال زیاد به یک تغار در مارس محرومیت موج دوم از عفونت.

آلمان رفت و به مستند در ماه مارس برای جلوگیری از شیوع, اما شروع به بازگشایی اقتصاد خود را در اواخر ماه آوریل است. آنگلا مرکل اعلام کرد مراحل را برای سهولت بیشتر محدودیت اما همچنین گفت: "ترمز اضطراری" ساز خواهد بود در محل به اعمال محدودیت دوباره اگر عفونت انتخاب کنید تا دوباره. —هالی Ellyatt

جزئیات پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: Ryanair برنامه را به از سرگیری 40 درصد از پروازها در ماه ژوئیه; روسیه گزارش مرگبار آتش سوزی در بیمارستانtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب