"تصمیمات تاریخی" انتظار می رود در دیدار با کابینه به زودی: دولت منابع

بالا امنیت پنل است که به احتمال زیاد به بحث در مورد مناقشه با چین در Ladakh. (فایل)دهلی نو: یک "تصمیم تاریخی"

توسط ELEMENTORSITE در 12 خرداد 1399
'Historic Decisions' Expected In Cabinet Meet Shortly: Government Sources

بالا امنیت پنل است که به احتمال زیاد به بحث در مورد مناقشه با چین در Ladakh. (فایل)

دهلی نو:

یک "تصمیم تاریخی" است و انتظار می رود که نخست وزیر نارندرا کامل کابینه دیدار و در مدت کوتاهی برای اولین بار پس از دولت مشخص شده در اولین سالگرد دوم آن مدت است.

کابینه کمیته امنیت و کابینه در امور اقتصادی نیز انتظار می رود به دیدار قبل از کابینه.

"تصمیمات تاریخی داشتن یک تحول تاثیر به شمار می رود اعلام کرد در کابینه" شهادت" ،

بالا امنیت پنل است که به احتمال زیاد به بحث در مورد مناقشه با چین در لاداخ در حالی که کمیسیون امور اقتصادی است به احتمال زیاد به بحث در مورد احیای اقتصادی طرح پس از "Unlock1" امروز که علائم قابل توجهی کاهش از سراسر کشور مستند با بازگشایی بخش های مختلف از جمله مراکز و رستوران ها و مکان های عبادت.

تمام فعالیت های ممنوع زودتر باز خواهد شد تا در مراحل این وزارت خانه گفت: در دستورالعمل جدید در روز شنبه. "در مرحله کنونی از دوباره باز کردن, باز کردن 1 باید اقتصادی گفت:" تمرکز دولت است.

تولید ناخالص داخلی در هفته گذشته نشان داد کمترین سرعت رشد در 11 سال و تاثیر مستند در آخرین سه ماهه. برخی از 12 کرور مردم مشاغل از دست رفته در ماه آوریل با توجه به برآورد توسط مرکز نظارت بر اقتصاد هند.

تلاش برای احیای فعالیت های اقتصادی دولت بوده است و کاستن از مستند محدودیت از آوریل 20. پروازهای داخلی و خدمات قطار دوباره راه اندازی در ماه گذشته.

تحلیلگران پیش بینی اول سال انقباض اقتصاد در بیش از چهار دهه حتی به عنوان کشور جنگ یک جهش در coronavirus موارد است. هند galloped به تعداد 8 نقطه در بالا 10 بدترین ویروس-آمار کشورهای جهان در تعطیلات آخر هفته.

در نامه ای به ملت ایران به مناسبت یک سال پس از انتخاب مجدد PM مودی گفت: ملت در زمان تاریخی تصمیم گیری و پیشرفت به سرعت در سال گذشته است.

او همچنین پیش بینی کرد که هند در تنظیم یک مثال در احیای اقتصادی و تعجب جهان مانند آن را در مبارزه با این بیماری همه گیر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im