همه چادری است که با داشتن یکی از بزرگترین فروش نشده است و آن را شامل برخی از قطعه های مورد علاقه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.آن را به

توسط ELEMENTORSITE در 27 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

آن را به عقب و بزرگتر (و بهتر!) از همیشه! بله, ما در حال صحبت کردن در مورد همه چادری VIP فروش که فقط لگد کردن با تخفیف تا 70 درصد وسایل آشپزی تجاری کلاسیک استیل و آنودایز سخت و مس قطعات اصلی. در مورد شما جدید در اینجا, این رویداد فرصت مناسبی برای جایگزین, پیر و ضرب و شتم تا وسایل آشپزی را با تمام چادری با کیفیت بالا در قطعات بدون صرف ثروت! این زمان در اطراف, فروش شامل معاملات در برخی از Kitchn کارکنان دوست داشتنی وسایل آشپزی قطعات از جمله Editor-in-Chief ایمان مورد علاقه fry pan و کتری غذایی وابسته ویرایشگر Meghan ارزشمند 2-qt. پان و استودیو مواد غذایی ویرایشگر جسی نمی تواند-فراموش-بدون کتری. به دسترسی محدود به زمان رویداد, بازدید از خانه و طبخ و فروش سایت است که میزبانی فروش و سپس ایمیل خود را وارد کنید و شروع به خرید. فروش اجرا می شود از طریق بقیه هفته اما بهترین معاملات معمولا از فروش در یک فلش, بنابراین برای کمک به شما در رسیدن به چیزهای خوب به سرعت ما گرد کرده ام تا مورد علاقه ما در زیر.

1. 6-Qt. سرخ کردن ماهی تابه با درب

Editor-in-Chief ایمان او را دوست دارد 6-qt. پان که اندازه مناسب به قهوه ای دسته ای از گوشت گاو را به صورت یک کل قابلمه خورش یا حتی طبخ یک کیسه کل کل در یک بروید. این هم یک اندازه بزرگتر خانواده و یا هر کسی که دوست دارد غذا prepping در دسته های بزرگتر. یکی دیگر از عمده نرم افزار ؟ "این ویژگی های بزرگ سطح منطقه و قد طرف" می افزاید: ایمان. "من از آن استفاده برای مرغ و ماهی و همه چیز."

خرید: 6-Qt. سرخ کردن ماهی تابه با درب $170 (به طور معمول $370)

2. 2-Qt. ماهی تابه با درب

دیپلم مواد غذایی ویرایشگر Meghan سعی شده است که تقریبا در هر همه چادری قابلمه و تابه تا کنون ساخته شده و انباشته شده و جامع مجموعه بیش از 15 سال گذشته. اما از همه آنها او را انتخاب است 2-qt. ماهی تابه با درب. "مورد علاقه من 2 کوارت فولاد ضد زنگ ماهی تابه است نیز برای پخت برنج کاملا ساخت شربت ساده برای کوکتل و کیک و سرعت پخت و پز منجمد نخود فرنگی یا ذرت برای سریع weeknight سمت," او می گوید. "و آن را بطور دستی زمانی که می آید به خرد کردن یخ و یا مسطح سقوط سیب زمینی."

خرید: 2-Qt. قابلمه با درب 120 دلار (به طور معمول $235)

3. همه چادری 8 اینچ Fry Pan

یک آشپزخانه روزمره ضروری این 8 اینچ fry pan ساخته شده است را بر روی هر نوع پخت و پز و زنده ماندن تقریبا در هر آشپزخانه فاجعه است. "حق خارج از جعبه, من سعی کردم به یک فوق العاده چسبناک پنیر کبابی تنها به من اینچ-ضخامت رنده شده-پنیر لایه رایت به یک ظرف غذا در سراسر پان در حالی که من پریشان می گوید:" Kitchn ارشد SEO مدیر برندا. "کمتر پان شده خواهد بود به طور کامل اما پس از چند sprinkles Barkeeper و یک اسفنج من همه چادری بود که پشت به آن نام تجاری جدید سوسو زدن."

خرید: همه چادری 8 اینچ سرخ پان $55 (به طور معمول $95)

4. 14-Inch باز هم بزنید تابه سرخ

"من عاشق این stir-fry pan دلایل بسیاری می گوید:" استودیو مواد غذایی ویرایشگر جسی. "نه تنها آن را به هم بزنید-frys (بدیهی است!), اما آن را مناسب برای ریختن ماکارونی پخت و پز دسته زیادی از سبزیجات و هر چیز دیگری که مزایای از اینکه به راحتی پرتاب و در اطراف نقل مکان کرد به سرعت." بزرگ سطح منطقه نیز برای پخت و پز بزرگ دسته از وعده های غذایی در یک بروید در حالی که ارگونومی طراحی شده رسیدگی می کند حول فوق العاده آسان است.

خرید: 14-Inch باز هم بزنید سرخ پان $170 (به طور معمول $260)

5. 12-Inch تابه با درب

یکی دیگر از ایمان مورد علاقه همه چادری تابه 12 اینچ fry pan یک اسب بارکش که هرگز برگ stovetop و او عملا با استفاده از هر روز. "شما می توانید از کار افتاده سینه مرغ را با مقدار زیادی از اتاق را برای browning; شما می توانید طبخ گوشت خوک و تخم مرغ نیمرو" او اشاره می کند. "این کتری هر کس نیاز دارد."

خرید: 12 اینچ تابه با درب 120 دلار (به طور معمول $225)

6. 10 قطعه سخت آنودایز Cookware Set

من در نهایت معامله, سکس عدم تطابق وسایل آشپزی قطعه برای این زرق و برق دار 10 قطعه همه چادری مجموعه ای بیش از سه ماه پیش و من کاملا آن را دوست دارم! این مجموعه شامل 8-inch and 10-inch تابه سرخ, 2.5-qt. و 3.5-qt. پز با درب 4-qt. در روغن سرخ کرده در تابه با درب و یک 8-qt. قابلمه با درب. این یک مجموعه ای جمع و جور برای آشپز خانه است که لذت بردن از راحتی از نچسب اما هنوز هم به دنبال بالا-کیفیت قطعات که به طور مساوی توزیع گرما و اجازه می دهد تا شما را به قهوه ای و از کار افتاده گوشت به کمال است. مثل همه همه چادری قطعات این مجموعه نیز فر امن است که یکی دیگر از نرم افزار!

خرید: 10 قطعه سخت آنودایز Cookware Set $300 (به طور معمول $700)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب