قبل و بعد از: $100 و یک آخر هفته را خاکستری کسل کننده دفتر برخی از رنگین کمان تشویق

هنگامی که شریک زندگی من و من نقل مکان کرد و به ما خانه رویایی من می دانستم که سازنده انتخاب شده خاکستری رنگ در

توسط ELEMENTORSITE در 18 تیر 1399

هنگامی که شریک زندگی من و من نقل مکان کرد و به ما خانه رویایی من می دانستم که سازنده انتخاب شده خاکستری رنگ در اتاق که قرار بود به دفتر خانه من فقط رفتن به آن را کاهش دهد. من خیلی غیر متعارف تحت پوشش در, خالکوبی و کشیده شده با الگوها و رنگ های روشن. من هم یک نویسنده, بنابراین من صرف روز من ساخت داستان به صورت زنده بر روی صفحه است. به منظور انجام بهترین من کار من نیاز به احاطه شده توسط غریب همه چیز. زمانی که ما نقل مکان کرد و در دفتر من در حال حاضر تعداد زیادی برای رفتن آن: یک پنجره بزرگ است که به نظر می رسد به حیاط خلوت یک ساخته شده است در قفسه در دیوار دیگری کامل به صورت گسترده من My Little Pony مجموعه و دیگری دیوار که تبدیل به خانه به من تابلوهای اعلانات و ده ها تن از قاب بیت فانی از کتاب تور و پروژه من کار بر روی. این چپ یک دیوار بزرگ برای تحقق رویای من داشتن... یک رنگین کمان لهجه دیوار.

خانه من در نیویورک بود رنگ آدامس بادکنکی صورتی اما موقت دفتر من تا به حال بین این خانه و این یکی از دیوارهای سفید. در blandness آنها احساس آنها بسته شدن در من و هم الهام بخش من برای نوشتن. بنابراین هنگامی که ما خرید خانه و قبل از اینکه من حتی به طور کامل غیر بستهای دفتر جدید من, من می دانستم که من تا به حال به نقاشی.

من اعتقاد راسخ است که شما باید خودتان را احاطه کرده با همه چیز است که شما به ارمغان می آورد شادی و برای من که رنگ های روشن است. برای سه نفر از دیوار من به پایان رسید تا انتخاب همان روشن آدامس بادکنکی صورتی (بنجامین مور عید پاک صورتی), من تا به حال مورد استفاده در دفتر خانه. من می خواستم رنگین کمان دیوار به کراوات در با که آب نبات های رنگی رنگ, بنابراین من در زمان یک قطعه از من مراقبت از خرس هنر به فروشگاه های سخت افزاری برای کمک به من در انتخاب رنگ های مکمل.

من بسیار با جزئیات گرا فرد, بنابراین من داوطلب خدمت سربازی شریک زندگی من به من کمک کند با اندازه گیری و نقشه برداری از راه راه. چون من یک درب در پایان دور از لهجه من دیوار سمت چپ من است که از من محاسبات. من اندازه گیری از لبه درگاه قالب به گوشه ای از اتاق و سپس تقسیم بر شش به پیدا کردن عرض من تصمیم به راه راه (16 اینچ). شریک زندگی من و من با استفاده از یک خط کش و یک دست ثابت به قرعه کشی راه راه' مرزهای قبل از اضافه کردن نوار به راهنمای رنگ من.

چون من نیاز به رنگ در کنار یکدیگر, من جایگزین در حالی که مداخله. پس از نقاشی من اولین دسته ای از راه راه من پوست کنده نوار و اجازه دهید رنگ به طور کامل خشک قبل از re-مداخله بیش از این طرف از اون راه راه به رنگ بخش های باقی مانده. هنگامی که رنگین کمان پر رنگ شد من با دقت پوست کنده به رنگ بیش از گذشته راه راه. آن را بسیار رضایت بخش عقب کشیدن نوار و دیدن رنگین کمان راه راه در کنار یکدیگر!

من قادر به اتمام این پروژه در طول یک آخر هفته و آن را در حال حاضر به نقطه کانونی از دفتر من. این همچنین باعث می شود بسیار عالی برای پس زمینه تصویری جلسات! من پر از دفتر من با قاب هنر اما باید سمت چپ رنگین کمان دیوار عمدتا لخت, بنابراین من می تواند آن را نشان دهد. رنگین کمان از ویژگی های برجسته در بقیه اتاق—از قاب هنر به رنگ روشن اسباب بازی که پر کردن قفسه—کمک می کند که به کراوات اهل تفریح و بازی با هم نگاه کنید و به من الهام بخش هر روز وقتی که من نشستن به نوشتن.

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب