5 گام های ساده ایستاده بین شما و بهتر جارو برقی

در حالی که شما مشغول تمیز کردن خانه های ما از بالا به پایین به خصوص در بهار تمیز کردن بریده بریده قرنطینه خود

توسط ELEMENTORSITE در 5 اردیبهشت 1399

در حالی که شما مشغول تمیز کردن خانه های ما از بالا به پایین به خصوص در بهار تمیز کردن بریده بریده قرنطینه خود را تمیز کردن ابزار می توانید کوتاهی. شما خیلی خوشحال می توان با استفاده از آنها که شما sock آنها را دور احتمالا کثیف تا ظروف سرباز یا مسافر.

چیزهایی که استفاده می کنید برای مقابله با آنچه اغلب مورد غفلت قرار گرفته است, اما اگر شما در مورد آن فکر می کنم فقط برای یک ثانیه شما متوجه است که این موارد باید خوب نیاز به تمیز کردن عمیق و سپس به هر حال. نه تنها bunnies گرد و غبار و باکتری ها و که می داند چه همه چیز استیک به جاروب موی و تکثیر در سلول های اسفنج اما با استفاده از کثیف موارد تا همه چیز را پاک نمی کند حس بسیار را.

برخی از تمیز کردن ابزار نسبتا آسان برای تمیز کردن. ژنده پوش و حتی دستکش می تواند پرتاب در ماشین لباسشویی جارو می تواند swished در یک صابون نزول و برس اسکراب می تواند آغشته به محلول سفید کننده. دیگران مانند جارو برقی به نظر می رسد بسیار پیچیده برای تمیز کردن است که ممکن است ما صادقانه فکر می کنم که آنها قرار است به زندگی می کنند یک زندگی است. اما آنها نیست.

این آخر هفته شما در حال رفتن به تنفس زندگی جدید را به جارو برقی خود را.

این آخر هفته: تمیز کردن جارو برقی خود را.

تمیز کردن جارو برقی خود را نه تنها برای به نظر می رسد; این باعث می شود دستگاه خود را اجرا موثر است. این به این معنی آن را تمیز بهتر (هورا!) و شما آن را نمی خواهد که به کار به عنوان سخت که به نوبه خود بدان معنی است که آن را آخرین دیگر و است که شما دریافت بیشتر بنگ برای جفتک انداختن خود را.

در اینجا گام های مهمی را به:

مطمئن شوید که همه چیز به طور کامل خشک قبل از شما آن را تعویض کنید و هیجان زده در مورد زمان بعدی شما خلاء با براق واحد شما هرگز تصور شما می خواهم که دوباره.

شما می توانید با گرفتن پروژه های آخر هفته حق در اینجا. به اشتراک گذاری پیشرفت خود را با ما و دیگران با ارسال به روز رسانی ها و عکس ها در Instagram و توییتر با هشتگ #atweekendproject.

به یاد داشته باشید: این است که در مورد بهبود نه کمال. هر هفته شما می توانید هر دو را انتخاب کنید به کار در انتساب ما به شما ارسال می شود و یا مقابله با یکی دیگر از پروژه شما شده است به معنی رسیدن به. آن را نیز به طور کامل و درست به جست و خیز یک آخر هفته اگر شما مشغول هستید و یا احساس تکلیف است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن