محرک چک کرد و بسیاری از خرده فروشان می گویند اما دست انداز ممکن است در کوتاه مدت

آمریکایی ها به انتظارنشسته بودند تا به خرید کالا در سوپر مارکت ها مانند Costco Wholesale و خارج به عنوان ترس ب

توسط ELEMENTORSITE در 2 خرداد 1399

آمریکایی ها به انتظارنشسته بودند تا به خرید کالا در سوپر مارکت ها مانند Costco Wholesale و خارج به عنوان ترس بیش از COVID-19 همه گیر در نیوجرسی, ایالات متحده آمریکا, در تاریخ 18 آوریل سال 2020 است.

Tayfun Coskun | Anadolu Agency | گتی ایماژ

در خارج درآمد تماس در روز سه شنبه, مدیر عامل داگ McMillon گفت: این خرده فروش جعبه دیده می شود مراحل مختلف خرید در طول coronavirus بیماری همه گیر.

او گفت: مشتریان انبار مواد غذایی و ملزومات خانگی. بعد آنها به دنبال موارد است که به کمک آنها کار یاد بگیرند و خود را سرگرم در طول روز در خانه.

در هفته آخر ماه آوریل یکی دیگر از روند پدید آمده است: مشتریان به خرید بیشتر تلویزیون های, لباس, لوازم ورزشی و اسباب بازی با پول آنها در محرک چک از دولت ایالات متحده.

محرک چک شد بخشی از یک تاریخی 2 تریلیون دلار بسته امداد کنگره به تصویب رسید در ماه مارس است. با صدور چک های دولت با هدف تحریک مصرف کننده صرف به اقتصاد رفتن دوباره پس از coronavirus همه گیر زمین آن را به یک نزدیک متوقف کند. دولت ارسال کرده است میلیون ها نفر از آنها در مقادیر به عنوان بزرگ به عنوان $1,200 بسته به سطح درآمد. (مردم را بیش از $99,000 یک سال نمی توانید چک کنید در همه.)

چک را به نظر می رسد تا به حال خود را به اثر مورد نظر. آنها به ویژه در کمک درایو خرید وسایل غیر ضروری است که مردم تا به حال شده است پرش طول روزهای اولیه از این بیماری همه گیر.

به عنوان مثال:

  • مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک گفت: در این فن درآمد شرکت تماس بگیرید که آن را نیز دیدم "یک چشم انداز مثبت واقعا در سراسر هیئت مدیره" در نیمه دوم مارس و به برخی از اعتباری به تازگی سپرده محرک چک.
  • هدف مدیر عامل برایان کرنل دیدم قابل توجه دست انداز در هزینه های اختیاری سوخت اضافی پول در مشتریان جیب. کرنل وجود دارد گفت: یک تجدید حیات در فروش, لباس, لوازم آرایشی و سایر موارد اختیاری.
  • بهترین خرید مدیر عامل Corie بری گفت: در سه ماهه اول درآمد تماس پنج شنبه که این شرکت دیدم قوی رشد فروش در پایان ماه آوریل است. "مانند بسیاری از خرده فروشان دیگر ما شاهد فروش سود در طول سه هفته گذشته از سه ماهه به عنوان مشتریان بدون شک تصمیم به صرف برخی از دولت خود محرک پول در محصولات و خدمات ما ارائه" بری گفت. در خصوص وجود برجستگی در رایانه, بازی و لوازم خانگی کوچک این شرکت گزارش شده است.
  • لاو مدیر عامل شرکت ماروین الیسون گفت: خرده فروش را دیدم شاخص های که چک های افزایش فروش صفحه اصلی بهبود (persian) موارد. "ما قطعا شاهد یک چشم انداز مثبت در فروش یک چشم انداز مثبت در بلیط معاملات و کسب و کار ما قطعا به آن پاسخ دادند" او گفت:.
  • Home Depot گفت: محرک بودجه کمک به در حال حاضر تورم فروش رنگ و تبادل نظر منابع.

رستوران های فست فود که تکیه بر درآمد اختیاری نیز شاهد یک اثر:

  • Chipotle مدیر عامل برایان Niccol گفت: درآمد این شرکت تماس بگیرید که فروش در رستوران آن بهبود یافته بود پس از هدف قرار دادن یک نقطه کم در این هفته که منتهی به مارس 29. او نسبت به افزایش فروش به عوامل بسیاری از جمله بازپرداخت مالیات مصرف کننده خستگی با پخت و پز و محرک چک. "مردم مانند, 'شما می دانید آنچه که من کردم پول نقد اضافی. من از طریق شربت خانه من-بارگذاری و من فکر می کنم آن زمان برای شکستن روال از من پخت و پز و کمی هم بزنید و اجازه دسترسی برای رستوران ها برای حل, راه حل'" Niccol گفت.
  • وندی مدیر عامل شرکت تاد Penegor به گفته تحلیلگران بر درآمد این شرکت تماس در اوایل ممکن است که محرک چک برداشته کسب و کار بیش از حد. در حالت دوم نیمی از ماه آوریل ایالات متحده در همان فروشگاه فروش شد هنوز هم پایین است -- اما آنها کاهش یافته است کمتر است. "این سخت است واقعا کمیت چگونه یک تاثیر, اما هر زمان درآمد قابل تصرف شخص را بهبود می بخشد کمی شما را ببینید تاثیر در کسب و کار ما," او گفت:.

کارمند آماده burrito کاسه را در یک Chipotle Mexican Grill Inc. رستوران در لوئیزویل ،

لوقا Sharrett | بلومبرگ | گتی ایماژ

ضربت سخت بود برای اندازه گیری است و ممکن است آخرین

اما حتی به عنوان شرکت های شرح داده شده در این فروش دست انداز آنها مردد به پیش بینی فروش آینده و الگوهای هزینه های.

اولین, آن را سخت برای شرکت ها به طور جداگانه تاثیر محرک چک از دیگر عوامل است.

خرید و الگوهای هزینه های به طور چشمگیری تغییر کرده و غیر قابل پیش بینی در طول همه گیر با مصرف کنندگان احتکار برخی از محصولات و اجتناب از دیگران است. بسیاری از ایالت ها شروع به شل و یا بلند مستندات در ماه آوریل کمک به ترافیک پا در فروشگاه. برای بهبود صفحه اصلی خرده فروشان بهار است که معمولا شلوغ ترین فروش های نجومی.

مثلا لاو گفت که شاهد فروش قوی حتی قبل از محرک چک وارد شده است. در طول مدت طولانی باقی می ماند در خانه الیسون گفت: بیشتر مشتریان بودند از آمدن به فروشگاه های لوازم جدید یا لوازم برای خانه پروژه ها. آن رقیب Home Depot, گفت: آن را احساس اثرات محرک دلار و همچنین, اما سخنگوی سارا گورمن گفت: آن را دشوار است برای تعیین کمیت تاثیر.

خارج شده بود و نامشخص به اندازه کافی برای برداشت آن چشم انداز مالی برای سال, با وجود افزایش سه ماهه اول فروش.

"ما تا به حال یک جامد شروع به مارس در ایالات متحده, اما ما معتقدیم محرک هزینه شده است یک راننده است که ما پیش بینی نمی ماندن در این سطح در طول سه ماهه" خارج شده و رئیس امور مالی برت Biggs گفت: درآمد این شرکت تماس بگیرید.

علاوه بر این برخی از محرک های هزینه ممکن است منعکس کننده فوری شرایطی که می تواند نشان می دهد بدتر اخبار در افق.

بیش از گذشته نه هفته 38.6 میلیون نفر ثبت برای بیمه بیکاری در ایالات متحده با توجه به وزارت کار. دیگر مردم را به حال خود پرداخت برش و یا مزایای کاهش داد. برای برخی از این افراد محرک چک شد و تاسیسات و آنها شتافت به فروشگاه برای خرید مواد غذایی پوشک و یا سایر ملزومات.

در بالا از مزایای بیکاری افراد واجد شرایط شده اند ادعا اضافی 600 دلار در هفته های ارائه شده توسط محرک لایحه. اما که به نفع تنظیم شده است پس از پایان ماه ژوئیه. در حالی که آمریکا در گذشت یکی دیگر از 3 تریلیون امداد لایحه که گسترش پرداخت از طریق ژانویه 2021, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., گفت: آینده بیل نمی خواهد گسترش دهد که سود CNBC گزارش روز شنبه.

یک مشتری خارج از فروشگاه اپل در روز 13 مه سال 2020 در چارلستون کارولینای جنوبی است. مشتریان درجه حرارت گرفته شده بودند و نیاز به پوشیدن ماسک در فروشگاه.

Sean Rayford | گتی ایماژ

با توجه به تحقیقات توسط بخش خصوصی غیر انتفاعی, گروه, اداره ملی تحقیقات اقتصادی خانوارها صرف حدود 25 سنت افزایش به 35 سنت بیشتر برای هر محرک دلار در ده روز پس از دریافت پرداخت. اما پس از یک یا دو هفته از هزینه های بالاتر محققان دریافتند که مصرف کنندگان در حال صرف بیش از 40 درصد از پول از چک.

اسکات بیکر, همکاری نویسنده این گزارش و دستیار استاد امور مالی در دانشگاه نورث وسترن گفت: تاثیر چک "مرگ را بسیار به سرعت."

"چند هفته پس از دریافت چک, بسیاری از این هزینه های اضافی نسبت به افرادی که نمی توانید چک به نظر می رسید به ناپدید می شوند" او گفت:.

برخی از خرده فروشان نمی ذکر هر اثر است.

Macy's, kohl's و L مارک شرکت مادر راز ویکتوریا و کار بدن نمی آورد تا محرک های مربوط به هزینه های زمانی که بحث های درآمدی (و یا در مورد macy's آن نتایج اولیه). این فروشگاه تنها فقط شروع به باز کردن. ترین مکان های فیزیکی به طور کامل بسته شده و به عنوان آمریکایی ها شروع به خود را دریافت محرک چک.

برخی از ذخیره به جای صرف

در حالی که هزینه های اختیاری نمی کنه تا بعد از آمریکایی ها دریافت محرک چک یک مقدار زیادی از پول رو squirreled دور, با توجه به مطالعه انجام شده توسط Envestnet Yodlee. این شرکت در بر داشت که در سراسر درآمد براکت اعم از کمتر از $35,000 به بیش از 150.000 دلار حدود دو سوم از پول محرک رفت و به پس انداز.

آن را خیلی زود به بگویید که در آن و زمانی که آن دسته از وجوه پس انداز صرف خواهد شد با توجه به نانوایی, Northwestern استاد که همکاری NBER پژوهش در مخارج محرک.

یک زن مغازه در Fairway سوپر مارکت در میان coronavirus همه گیر در New York, New York, on May 1, 2020.

Alexi روزنفلد | گتی ایماژ

"خواهیم دید تا چه حد صرف نوع می آید. من فکر می کنم که این علامت سوال بزرگ" بیکر گفت. "اگر هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از افراد بدون شغل و هزینه نیاز دارد کمی بیشتر از یک kickstart پس شاید که کمی بیشتر محرک هزینه."

کنگره است که در واقع در حال حاضر با توجه به دور دیگری از محرک پرداخت به مصرف کنندگان به عنوان بخشی از 3 تریلیون دلار پیشنهاد. اما NBER مطالعه نشان می دهد که یک هدف بیشتر رویکرد به سمت کاهش درآمد دریافت کنندگان می تواند اثر بیشتری در اقتصاد: مصرف کنندگان که بیشترین درصد از درآمد خود را که تا به حال حداقل مقدار پس انداز تمایل به صرف تر از خود را چک NBER مطالعه یافت می شود.

به عبارت دیگر کسانی است که می تواند به صرفه جویی انجام داد.

"من فکر می کنم بسیاری از مردم به حدی است که آنها می توانند در حال تلاش برای ذخیره پول در واقع از آنجا که آنها فقط کمی نامشخص در مورد آنچه قرار بود اتفاق می افتد در آینده نزدیک و آینده دور" بیکر گفت.

-CNBC آملیا لوکاس و توماس لورن کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: چه آن را مانند در حال بیکار به دلیل coronavirus



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن