باربادوس در حال برنامه ریزی به مردم اجازه اقامت و کار از راه دور برای یک سال

کار از خانه می تواند در مورد به دست آوردن یک ارتقاء عمده به عنوان نخست وزیر باربادوس میا Mottley گفته او دولت

توسط ELEMENTORSITE در 20 تیر 1399

کار از خانه می تواند در مورد به دست آوردن یک ارتقاء عمده به عنوان نخست وزیر باربادوس میا Mottley گفته او دولت است و با توجه به اجازه دادن به بازدید کنندگان اقامت و کار از راه دور از این جزیره برای یک سال.

Mottley گفت: نمایندگان مجلس به دنبال معرفی 12 ماه "باربادوس خوش آمدید تمبر" اشاره کرد که با توجه به محدودیت coronavirus همه گیر ساخته شده بود سفر کوتاه مدت سخت تر است چرا که از این تست در حال حاضر مورد نیاز است.

"شما نمی نیاز به کار در اروپا یا آمریکا و یا آمریکای لاتین اگر شما می توانید به اینجا می آیند و کار را برای چند ماه در یک زمان به عقب بروید و دوباره به او گفت:" در یک سخنرانی در هفته گذشته با توجه به باربادوس دولت اطلاعات خدمات وب سایت. او افزود که این اجازه را می دهد که "افراد می آیند و کار را از اینجا در خارج از کشور, دیجیتالی طوری که افراد نیازی به باقی می ماند در کشورهایی که در آنها هستند."

یک نشانه در Bathsheba پارک, باربادوس.

Westend61

باربادوس است به استقبال مسافران از 12 جولای. Mottley گفت: در این سخنرانی که به منظور جذب بازدید کننده چه باربادوس تا به حال ارائه "را به کلاس جهانی و آنچه که ما در ادامه به ارائه در سطح جهانی است."

گردشگری به طور مستقیم از حساب برای 12 درصد از باربادوس تولید ناخالص داخلی و به طور غیر مستقیم برای 40 درصد از فعالیت های اقتصادی با توجه به اطلاعات وارد شده توسط باربادوس هتل و گردشگری انجمن. همچنین گفته می شود بزرگترین منبع از مشاغل در این جزیره به بخش خصوصی.

باربادوس دارای آرامش خاصی coronavirus محدودیت برداشته و حکومت. آن را معرفی کرده است فیزیکی فاصله از سه فوت است و اجازه می دهد رویدادهای اجتماعی تا 500 مراجعان و همچنین تماشاگران در رویدادهای ورزشی است.

شده اند وجود دارد 98 تایید موارد Covid-19 در باربادوس و هفت مرگ و میر ناشی از این ویروس با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب