7 بهترین اتاق نشیمن تزئینات راهنمایی با توجه به در خوانندگان

وجود دارد هیچ چیز بهتر از به اشتراک گذاری ایده های تزئینات و شما همه آنهایی که بزرگ. من شده است با نگه داشتن ی

توسط ELEMENTORSITE در 31 فروردین 1399

وجود دارد هیچ چیز بهتر از به اشتراک گذاری ایده های تزئینات و شما همه آنهایی که بزرگ. من شده است با نگه داشتن یک لیست در حال اجرا از برخی از طراحی اتاق نشیمن نکاتی نظر ارسال شده در داستان اخیر. بنابراین من فکر کردم این امر می تواند سرگرم کننده به دور یک انگشت شماری فقط در مورد شما از دست رفته آنها. این به هیچ وجه جامع و یا سلسله مراتبی اما طراحی قطعا با این نسخهها کار به خوبی به عنوان یک گفت و گو با تشکر از شما برای همیشه با اضافه کردن به مکالمات و مایل به ارتباط با دیگران است. اگر شما به دنبال چند ترفند در اتاق نشیمن خود در نظر بگیرید با شروع خود به خود ایده های هوشمند!

آینه قرار دادن فوق العاده مهم است

"اضافه کردن یک آینه گاهی اوقات کار می کند. آن را ضروری است برای اطلاع از همه چیز آینه منعکس خواهد شد" یادداشت Mela99. "اگر نه با دقت قرار داده شده یک آینه می تواند دو درهم و برهمی ایجاد یک selfie 'عکس' هر بار که شما نشستن در یک محل خاص و یا باعث کنار زشت همسایه ساختمان به نظر می رسد به عنوان یک 'عکس' در اتاق خود را."

این درست است که بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که وقت خود را "تلاش" از موقعیت های مختلف بر روی دیوار شما در واقع قبل از سوار خود را آینه. که راه شما می توانید یک حس از آنچه در آن خواهد بود در واقع منعکس کننده هنگامی که شما قطع آن را در یک نقطه داده شده. در کل قرار دادن یک قطعه منعکس مقابل یک پنجره کمک خواهد کرد که انعکاس نور در اطراف خود فضایی بنابراین استفاده از آن به عنوان نقطه شروع. و اگر شما می خواهید آینه واقعا عملکردی نمی چسبیدن به آن را بیش از حد بالا یا پایین آن را به خدمت آن هدف است.

استراتژیک می باشد با درمان های پنجره و مبلمان

"حلق آویز پرده های بالا و گسترش [آنها را] گذشته طرف تر و تمیز باعث می شود ویندوز بزرگتر به نظر می رسد می گوید:" amisdottir. "قطعات کوچکتر نیز کمک احمق چشم به فکر سقف بلندتر به خصوص که در آن عکس در حال آویزان چند اینچ پایین تر از موزه ارتفاع است."

سعی کنید جدا کردن یک فضای باز به مناطق

اگر شما یک مفهوم باز منطقه زندگی می کنند و می خواهند بیشتر طرح های خود را بین فضاهای کاربر Mooninfog نشان می دهد صفحه نمایش تاشو. این عملکردی قطعه از مبلمان نمی تواند نزدیک به اندازه کافی دارم. صفحه نمایش تاشو نسبتا آسان به فروشگاه در زمانی که استفاده نمی کنید و یک راه عالی برای بخش کردن یک محل کار از بقیه از اتاق نشیمن خود را. به علاوه آنها می توانند اضافه کردن یک پاپ از رنگ یا الگوی به یک اتاق اگر شما پیدا کردن یکی که کمی تزئینی استعداد. شما همچنین می توانید با استفاده از یک قفسه کتاب در روشی مشابه به عنوان نشان داده شده در اتاق بالا.

استفاده از یک تنه به عنوان یک میز قهوه

با محبوبیت سنگ مرمر چوبی و بنفش قهوه جداول آن را گاهی اوقات آسان به را فراموش کرده ام که گزینه های دیگر وجود دارد خارج وجود دارد. "من همیشه استفاده از برخی از نوع از تنه" نظرات Marialuci. "آنها جالب تر به دنبال و ذخیره سازی."

اضافه کردن رنگ به قیمت ارزان با واشی نوار

در پاسخ به ایده نقاشی روی لبه یک اتاق نشیمن کتاب قفسه کاربر AnnyeD نشان می دهد واشی نوار کاست به جای. "برای تلفن های موبایل بسیار ساده تر و کمتر تعهد-y از نقاشی یا چسب روبان می گوید:" AnnyeD. شما همچنین می تواند استفاده از واشی نوار برای ایجاد یک الگو لهجه دیوار معمولی قطع عکس و یا هنر و یا برای ایجاد یک قاب در اطراف یک هنر خاص چاپ و یا پوستر.

خود را هنر و عکس های کوچک قبل

به جای سرمایه گذاری در تمام قطعات جدید از هنر یا قاب عکس کاربر EclecticHiatus توصیه overhauling آنچه شما در حال حاضر. "تغییر تشک در قاب هنر/عکس می گوید:" EclecticHiatus. "Paint, draw [و] اضافه کردن embellishments. و یا سوئیچ کردن تصاویر خود را."

دوم شما با قرار دادن یک قطعه به یک نقطه جدید و یا متن شما قادر خواهید بود به آن را ببینید با چشم های تازه و سقوط در عشق با آن همه را دوباره و دوباره.

گاهی اوقات کوچکتر بهتر است

در اینجا یکی دیگر از gem از amisdottir در تخمگذاری اتاق نشیمن خود را پس از آن احساس می کند بزرگ تر, به ویژه هنگامی که شما در حال کار با یک فضای کوچک: "خرید مبلمان انعطاف پذیر نسبت به اتاق. Loveseats بالا کار بسیار بهتر برای منطقه بندی و گردش خون از کسانی که Lshaped فیل و loveseats آسان تر به حرکت. "

Ain't که حقیقت! به عنوان کسی که با کوچکتر مبل, من جدی مقطعی حسادت. اما اگر شما در حال تلاش برای ایجاد فضای شما بزرگتر به نظر می رسد گاهی اوقات بهتر است به نگاه یک مقطعی با مبل و تطبیق عثمانی. به amisdottir نقطه, شما می توانید حرکت قطعات کوچکتر در اطراف یک فضای بیشتر به راحتی و تنظیم مجدد آنها را برای یک نگاه تازه در بیشتر راه بیش از یک, که همیشه مورد با بزرگتر مبلمان. فقط سعی کنید به بسته بیش از حد بسیاری از چیزهای کوچک را در یک فضای کوچک!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب