10 دکور خانه روند در مورد به باز گشت در این تابستان

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.صفحه اصلی

توسط ELEMENTORSITE در 4 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

صفحه اصلی دکور روند آیند و می روند اما برخی از آنها ماندن در قدرت—حتی اگر آنها در ابتدا به نظر می رسد مانند فلش-در-این-پان fads. برای اثبات این نقطه یک تعداد انگشت شماری از طراحان داخلی به اشتراک گذاشته شده چه روند طراحی از گذشته ظاهر شوند تا در فضای امروز است. از ترکه یا چوب کوتاه مبلمان به رنگ نئون پالت و بیشتر در اینجا ده دکور خانه روند که در مورد باز گشت برای این تابستان و فراتر از آن—به علاوه نحوه کار آنها را به خانه خود را.

طراح دانیل Fennoy از وصله پینه کردن طراحی داخلی می گوید: ترکه یا چوب کوتاه مبلمان—خیزران را پسر عموی نزدیک—است که در مورد به اندکی بیشتر معاصر راه از شما ممکن است به دیدن استفاده می شود. "بسیاری از مردم فکر می کنم از آن به عنوان مبلمان انتخاب از "دختران طلایی" یا "Gilligan جزیره' generation, اما آن را باور یا نه ترکه یا چوب کوتاه شده است محبوب در طول تاریخ," او توضیح می دهد. "آن را احیا شد در هنر و صنایع دستی دوره از 1900s و سپس دوباره در 1960s. آن بوده است ساخت ثابت گشت در 2000s." در اطراف این زمان انتظار کمتر از یک '90s, اتاق آفتاب / پاسیو پرنیان و مدرن تر boho احساس می کنید زمانی که ترکه یا چوب کوتاه است که با مخلوط مات سیاه پوستان و دیگر تیره تر پایه سایه.

اگر شما فکر تمیز کردن آشپزخانه سفید پالت بودند در اینجا به ماندن طراح ماری Flanigan می گوید به فکر می کنم دوباره. "برای چندین سال سفید و روشن آشپزخانه شده اند" لو نگاه du لحظه,' اما moodier cabinetry گشت" او می گوید. "من پیش بینی نیروی دریایی شکارچی سبز و حتی به زیبایی رنگ آمیزی کابینت چوب تبدیل شدن بیشتر و بیشتر محبوب است."

اگر شما از طرفداران از رنگ ها و سایه ها از 1980s, دکور خانه, سپس طراح Tavia فوربس از فوربس + کارشناسی ارشد است خبر خوب برای شما. "1980s سایه و neons زوج با منحنی و پیازی خطوط از 2019 در حال ساخت باز گشت" او توضیح می دهد. "ما در حال رفتن به دیدن یک تن از سرگرم کننده فضاهای که ازدواج با این مربوط به اینده و كلاسيك زیبایی شناسی."

در حالی که مخلوط کردن چاپ های مختلف و الگوهای باقی می ماند محبوب ترفند طراحی, طراح, Meghan هاکت-Cassidy از هاکت داخلی می گوید: با استفاده از رنگ های متضاد در همان فضایی است که به همه خشم بیش از حد. "با بسیاری از فرصت های به ترکیب و مطابقت با ما پیش بینی رنگ متضاد به یک معامله بزرگ دوباره برای آینده," او می گوید. "به عنوان مثال یک رنگ متضاد برای این جزیره در آشپزخانه می تواند به ایجاد یک براق و پیچیده فضایی است که تنها مقدار مناسبی از رنگ پاپ در میان پاک و ساده آشپزخانه backsplash و کابینت."

شما همچنین می توانید کنتراست بالا مفهوم در قالب و دیوار اتاق ناهار خوری بالا. کنتراست کار می تواند بسیاری از راه های تاریک و نور اشباع شده در مقابل صدا و یا حتی monochromes به عنوان طولانی به عنوان بزرگ وجود دارد بصری تفاوت در لحن.

چند چیز انرژی اتاق سریع تر از گل تصویر زمینه است که چرا طراح جاستین Q. ویلیامز از طراحی علامت تجاری شرکت. می گوید: این نشاط دکور روند شروع به اندکی مدرن و جسورانه در راه است. "من تقریبا مسلم است که هر کس یک عضو خانواده است که تا به حال (و هنوز هم ممکن است) گل تصویر زمینه در صفحه اصلی خود," او می گوید. "خوب, شما را پیدا کنید که این روند آغاز شده است به گردش یک بار دیگر و در عین حال در حال حاضر آن را کمی بیشتر چشمگیر با رنگ های عمیق تر و در یک مقیاس بسیار بزرگتر."

اگر شما در حال حاضر هیپ به عصا مبلمان طراح Keia McSwain از کیمبرلی و کامرون داخلی می گوید: در حال حاضر زمان برای زیبا کردن. "تنبیه مبلمان باید فوق العاده ای ساخته شده باز گشت" او توضیح می دهد. "در حالی که آن را اغلب با اشتباه ترکه یا چوب کوتاه چوب زنی خاص به هنر و صنعت استفاده از نی خیزران مبلمان. ما شاهد آن تکرار یک حلقه زمان از اواسط تا اواخر دهه 80 تا سال 2020 است. من به وضوح به یاد داشته باشید که خوردن هر چیزی و همه چیز را از اسپاگتی به توت فرنگی بلغور جو دوسر در ما نی حمایت صندلی ناهار خوری."

یک اتاق ناهارخوری یا آشپزخانه جای آسان به ترکیب عصا صندلی, اما شما همچنین می توانید پیدا کردن تخت و نیمکت و قفسه بندی واحد با عصا پشت. مانند ترکه یا چوب کوتاه راز طراحی این مواد برای این تابستان و فراتر از آن است که مخلوط کردن آن با چند تیره مبلمان به عنوان مخالف به همه نور و سایه نقاشی با مداد رنگی.

در اصل محبوب در hyper-شارژ محیط زیست از سال 1980 طراح Carneil گریفین از گریفین جهت فضای داخلی می گوید مقیاس بزرگ هنر قطعه شروع به مجددا در فضای داخلی امروز است. "هنرمندان مشهور و tastemakers در '80s در حال خانه با دیوار پوشیده شده در Basquiat, وارهول و Haring, نقاشی," او توضیح می دهد. "امروز ما می توانیم این روند اصلاح درست قبل از چشم ما به عنوان مردم با هدف ایجاد کامل زوم Facebook یا Instagram live پس زمینه."

قطعات را می توان انتزاعی گوشه و کنایه, تصاویر واقعی و یا حتی معنوی در طبیعت—واقعا هر نوع کار می کند. بدیهی است که این روند به خوبی ترجمه به نقاشی های دیواری نقاشی شده سراسر پر دیوار. علاوه بر این مقیاس بزرگ قاب پارچه و بوم قطعه در حال شروع به رقیب گالری دیوار ترتیبات فوق کاناپه در اتاق نشیمن و در جای دیگر در خانه است. دفعه بعد که شما احساس می کنید مجبور به پر کردن یک دیوار لخت با یک دسته کوچک کار می کند, فکر می کنم در مورد دار زدن یک قطعه بیانیه—و یا راه اندازی یک نقاشی دیواری توسط یک محلی و یا هنرمند مورد علاقه—به جای.

فراموش نکنید که آنها تمام خشم در 1960s و 70s—طراح مونه کارشناسی ارشد فوربس + کارشناسی ارشد می گوید طاووس صندلی که به احتمال زیاد در آسیا سرچشمه و همراه بودند با پلنگ سیاه جنبش popping تا در فضای داخلی و دوباره در اینجا خواهد بود به ماندن در این زمان در اطراف. "یاد طاووس صندلی شده است ساخت راه خود را در برای سال," او توضیح می دهد. "به عنوان 2020 طول می کشد یک نگاه سخت در سیاه سابقه ما بیشتر و بیشتر از این آیکون های بصری در خارج از خانه و patios."

هیچ چیز به نظر می رسد بیشتر مدرسه قدیمی در اتاق خواب بیش از چهار پوستر تخت اما ویلیام Cullum ارشد طراح در Jayne طراحی استودیو می گوید که نمی متوقف کردن آنها را از ظاهر مدرن و روز و فضاهای طراحی کند. "اگر چه شما می توانید ببینید تاج تخت تمام طول تاریخ و اخیرا در (کمی بیش از حد) 1980s شیرینی هدایت بریتانیا کشور, خانه, زیبایی, ما تا به حال درخواست برای چهار پوستر تخت در سال گذشته," او می گوید. "آنها برای دادن معماری و سبک به یک اتاق ساده و کمک به تعریف فضا است."

هنوز مطمئن شوید که چگونه برای تزئین یک ناشیانه شکل کوچک نیمه حمام ؟ ارین هاکت از هاکت داخلی می گوید پودر زرق و برق دار اتاق پر از چشم نواز تصاویر پس زمینه و تزئینی لهجه در مورد بازگشت در راه بزرگ. "در گذشته پودر اتاق بود و یک محل که در آن زمینه بسیار محبوب بود و ما پیش بینی این را به عنوان یک معامله بزرگ دوباره در این سال," او می گوید. "آن را به محل مناسب برای بازی در اطراف و ترکیب جسورانه عناصر است که یک بیانیه از جمله سرد روشنایی و پس از اتمام."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن