می خواهم به یک مطلب اخلاقی گیاه پدر و مادر ؟ یک زیست شناس پاسخ 4 سوال شما نمی فکر می کنم به درخواست

آن را آسان به را فراموش کرده ام که گیاهان زنده هستند—برای بسیاری از ما آوردن یک گیاه گلدانی یا یک دسته گل از گ

توسط ELEMENTORSITE در 30 اردیبهشت 1399

آن را آسان به را فراموش کرده ام که گیاهان زنده هستند—برای بسیاری از ما آوردن یک گیاه گلدانی یا یک دسته گل از گل خانه است هیچ تفاوتی ندارد از خانه آوردن یک کیسه از مواد غذایی است. اما گیاه ethicists خواهد استدلال می کنند که آن را باید بود: پادشاهی گیاه بهره مند خواهد بود اگر ما را کمی بیشتر به فکر خرید یک Monstera با توجه به عواملی مانند محیط زیست و, در این مورد, گیاه واقعی.

دکتر الیزابت ون Volkenburgh یک استاد گیاه شناسی در دانشگاه واشنگتن می گوید: این ساده چشم انداز نیشگون گرفتن و کشیدن می تواند در حفاظت از اکوسیستم های آسیب پذیر.

"گیاه پادشاهی است حتی بیشتر از موجودات زنده در آن از حیوانات پادشاهی پس از آن ارزش توقف و به رسمیت شناختن است که ما به عنوان انسان بخشی از یک بیشتر مجموعه ای از موجودات زنده بر روی زمین," او می گوید.

تعجب کنید که چگونه شما می تواند بهتر و سرپرست به گیاهان و در طول راه یک مدافع برای محیط زیست? در اینجا چیزی است که ون Volkenburgh تا به حال به می گویند در مورد گیاه اخلاق برای باغ-انواع گیاه پدر و مادر است.

است که با داشتن یک گیاه مانند در اختیار داشتن یک حیوان خانگی است ؟

اولین چیزی که به می دانم: گیاهان نیست مانند مواد غذایی, اما آنها دقیقا مانند حیوانات خانگی ، در حالی که گیاهان را باید خود سیستم عصبی و حتی می توانید درک درد (هر چند نه کاملا در همان راه ما) که دلیل اصلی نیست به فکر می کنم دو بار قبل از مصرف یک کمانچه, برگ انجیر خانه با شما. اخلاق گیاهان بیشتر به حفاظت از اکوسیستم یک گیاه را از آمد.

ون Volkenburgh می گوید بر خلاف حیوانات که تابع به عنوان افراد و گیاهان و به طور کلی عمل به عنوان جمعیت. این بدان معناست که هنگامی که شما را به یک گیاه خانه شما موثر بر آن کل محیط زیست است. "گیاه موجودات زنده نمی کاملا به عنوان مستقل به عنوان حیوانات; هنگامی که شما یک گیاه این بخشی از چیزی است که بزرگتر وحشی" او می گوید.

هنگامی که مردم قطع گیاهان برای فروش آنها در نظر گرفتن آنها از زیستگاه طبیعی خود را و می تواند به خطر انداختن زندگی آن گونه و به طور بالقوه دیگر گیاهان در طبیعت است. برای مثال او می گوید: bromeliads نوع هوایی گیاه در معرض خطر هستند—و در عین حال آنها در حال پاره پاره کردن از جنگل ها به فروش می رسانند.

به اخلاقی Volkenburgh توصیه می کند با توجه به چگونه یک کارخانه منابع—و اگر آن را در معرض خطر قبل از آوردن آن به خانه بسیار شبیه شما ممکن است هنگامی که شما خرید مواد غذایی.

اگر گیاه به ارمغان آورده است از آن بهترین به خرید آن را از یک منبع که دوباره گیاهان و مزارع آنها. برای مثال ون Volkenburgh می گوید آن را محبوب برای شکار قارچ وحشی در ایالت واشنگتن است که می تواند آنها را به خطر انداخته است. او می گوید بهتر است به را در یک گونه گیاهی و توسعه یک مزرعه در اطراف آن به طوری که آنها می تواند همچنان به رشد. "اگر ما بیش از منبع گیاهان و سپس به محیط زیست از محل آنها در حال رشد است تغییر و صدمه," او می گوید.

بیشتر بخوانید: آیا گیاهان احساس درد ؟ خوب نوع

آیا آن را خوب به ارمغان بیاورد گیاهان گرمسیری به غیر گرمسیری محیط زیست ؟

برخی از رایج ترین گیاهان آمده از محیط های گرمسیری—آب و هوا است که باعث می شود تا اقلیت ایالات متحده است. بنابراین آنچه که برای مشتاق گیاه پدر و مادر زندگی می کنند که در گفتن برفی میانه?

ون Volkenburgh می گوید تا زمانی که گیاهان منابع اخلاقی—و این روند نیست با به خطر انداختن طبیعت وحشی—این خوب است برای نگه داشتن گیاهان گرمسیری در خانه. چرا ؟ مراقبت از یک گیاه زیبا می تواند الهام بخش مردم برای تبدیل شدن به بیشتر علاقه مند به گیاه پادشاهی به عنوان یک کل! "چه این گیاهان گرمسیری را برای انسان ها است که آنها را به احساس خوب و همچنین رشد خود توجه و یا علاقه به, گیاهان," او می گوید.

ادامه مطلب: در اینجا شما A-به-Z Guide to رایج گیاهان آپارتمانی

من باید توقف خرید گیاهان اگر معدن در حفظ و در حال مرگ ؟

در حالی که گیاه خود را قطعا تجربه استرس اگر شما آب نمی, آن را به مدت دو هفته آن را به عنوان اگر گیاه خود احساس تشنه. و اگر شما به خارج از شهر برای دو هفته گیاه خود را نمی خواهد متوجه شما از بین رفته اند. "من فکر نمی کنم مراقبت از گیاهان مورد انسان در همه, اما گیاهان در گلدان در اتاق نشیمن خود را بر شما بستگی دارد به مراقبت از آنها را به طوری که آنها می تواند رشد" ون Volkenburgh می گوید. "هنگامی که گیاهان را رشد نمی کند, آن را یک پاسخ فیزیولوژیکی به داشتن منابع آنها نیاز دارند."

در حالی که دادن گیاهان خود را به آب و نور خورشید و تغذیه آنها نیاز ممکن است در نهایت با یک مرده گیاه که به صورت خودکار حکم اعدام در رویاهای خود را از یک نما سبز. ون Volkenburgh می گوید مراقبت از گیاه—بدانند چرا برگ نگه داشتن عطف زرد و یا مقدار بهینه از نور خورشید—می تواند یک ورزش خوب در توسعه سبز شست و با حداقل خطر برای گیاه جمعیت به طور کلی.

"بسیاری از مردم به ارمغان بیاورد گیاهان خانه به دلیل آنها می خواهند به مراقبت از چیزی اما این که نظم و انضباط تنها رشد می کند اگر شما آن را انجام," او می گوید. "اگر شما یک گیاه برای یک هفته و سپس رها کردن آنچه شما به مراقبت از, شاید شما نباید دیگری دریافت کنید. این بیشتر از یک نظم و انضباط برای خود است."

چگونه می توانم یک مطلب اخلاقی گیاه پدر و مادر ؟

یک درک پایه ای از گیاه, محیط زیست اولین گام است اگر آن را به شما برای متوقف کردن و فکر می کنم قبل از اینکه شما ضربه خرید یک گیاه گلدانی در فروشگاه مواد غذایی. قبل از اینکه شما را به یک گیاه خانه ون Volkenburgh توصیه گوگل این گونه برای پیدا کردن اگر آن را در معرض خطر و یا نباید از برداشت ، اگر شما به خوبی محترم محلی باغ, فروشگاه کارکنان باید قادر به کمک به شما را در درک که در آن یک منبع داده شده گیاه را از آمد.

و اگر شما شروع کند به کل گیاه-پدر و مادر چیز دلسرد می کنید: که شما در مورد مراقبت از گیاهان خود را در تمام یک علامت بسیار خوبی است. ون Volkenburgh می گوید داستان از یک دانش آموز که در زمان یک کارخانه خانه و دلسرد شد آن را پر رونق است. "من پیشنهاد قرار دادن آن در نور بیشتر و گیاه به خوبی پاسخ داده و دانش درخشان بود," او می گوید. "این بیشتر در مورد احساسات خود نسبت به گیاهان. آنها فقط نیاز به آب و نور است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im