S&P 500 بسته در بالاترین سطح از اوایل ماه مارس به عنوان Facebook و آمازون آمار سوابق داو تا 300 امتیاز

سهام به شدت افزایش یافت در روز چهارشنبه, ساختمان, در این هفته دستاوردهای به عنوان معامله گران افزایش شرط از یک بهبود اقتصادی با بیش متحده کاهش stay-at-home سفارشات. Tech سهام منجر به کسب سود.

میانگین صنعتی داو جونز بسته 369.04 امتیاز بالاتر یا 1.5% در 24,575.90. S&P 500 پیشرفته 1.7% به 2,971.61 آن بالاترین سطح پایانی پس از 6 مارس. شاخص Nasdaq Composite با عملکرد بهتری نسبت به, صف آرایی 2.1% به 9,375.78.

چهارشنبه پیشبرد قرار داده و عمده به طور متوسط تا بیش از 3 درصد برای این هفته است. آن را نیز قرار داده نزدک تا 4.5 درصد برای سال 2020 اضافه کردن به شاخص سرب بیش از شاخص های Dow و S&P 500 سال به تاریخ. فناوری سنگین شاخص بسته چهار جلسه کمتر از 5 درصد از آن در ماه فوریه رکورد.

Facebook سهام بسیج بیش از 6% به رسیدن به یک رکورد بالا است. آمازون همچنین آمار تمام زمان بالا بسته شدن بالاتر از 2 درصد. Facebook داشت آمد و به عنوان تشویق سرمایه گذاران جدید شرکت e-commerce, Facebook, مغازه ها, در حالی که آمازون در ادامه به بهره مندی از مصرف کنندگان سفارش آنلاین.

کانکتیکات آغاز شد اجازه می دهد مصرف کنندگان به ناهار خوردن در رستوران با صندلی در فضای باز در روز شنبه و برخی مغازه ها نیز شروع بازگشایی. که حرکت می کند یک روز پس از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: شیوع است به پایین به جایی که از آن آغاز شده است.

“بعد از سه تا شش هفته به احتمال زیاد مهم برای بازارهای مالی به عنوان یک اکثریت کشورهای در حال بازگشایی اقتصاد خود را به درجات مختلف گفت:” اسکات رن ارشد بازار جهانی استراتژیست در ولز فارگو سرمایه گذاری موسسه در یک توجه داشته باشید. سهام در حال حاضر “قیمت در برخی از درجه ای از بازگشایی موفقیت است.”

اما “ما همچنان به این باور است که هزینه های مصرف کننده ممکن است کندتر به بازگشت از بازار به نظر می رسد در حال حاضر انتظار می رود” رن اضافه شده است.

سهام از MGM اقامتگاههای تفریحی هواپیمایی متحده زندگی می کنند و ملت و سرگرمی همه افزایش بیش از 5 درصد است. این شرکت ها باید همه ضرب و شتم گرفته در این سال در میان اقتصادی جهانی shutdown.

عمده متوسط به طور خلاصه به سقوط خود در جلسه اوج شنبه پس از سنا تصویب یک لایحه که افزایش نظارت از شرکت های چینی است. این لایحه همچنین ممنوعیت برخی از شرکت های چینی از لیست در بورس ایالات متحده. ایالات متحده ذکر شده سهام Alibaba, Baidu و JD.com همه سقوط از اوج خود در میان اخبار.

این لایحه به تصویب رسید پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال توییتی در روز قبل از آن: “برخی از wacko در چین منتشر شد فقط یک بیانیه سرزنش همه به غیر از چین برای این ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن صدها نفر از هزاران نفر از مردم. لطفا توضیح دهید که به این پیش بینی است که آن را ‘بی کفایتی از چین, و هیچ چیز دیگری که آیا این توده ها در سراسر جهان به قتل!”

وال استریت خاموش بود آینده, تیز زیان با داو انداختن نزدیک به 400 امتیاز در جلسه قبلی. که کاهش در آمد یک روز پس از شاخص های Dow و S&P 500 به سیستم وارد می شود اجرای برنامه از اوایل ماه آوریل است.

“کلی بازار سهام به تنها بخش کوچکی از آن هیولا به دست آوردن از [دوشنبه] که واقعا تشویق شد که تقویت بیشتر از روز با چشم انداز یک دوره جلوتر از ‘بهتر اخبار,'” گفت: جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold ، “با re-دهانه در حال حاضر رواج … به نظر می رسد تقریبا مطمئن است که اساسی اقتصادی و درآمد و گزارش به رهبری برای یک دوره بهبود است.”

“همراه با یک ویروس رهبری به آن ضعیف فصل تابستان و واکسن آزمایش کامل برو شاید بازار سهام می تواند پشتیبانی می شود چیزی غیر از تزریق نقدینگی و مالی آب” اضافه شده Paulsen.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید