Facebook سرمایه گذاری در اندونزی سوار-نقطه شرکت Gojek اما نمی خواهد فاش کردن سهام خود

Gojek رانندگان در انتظار مسافران در اندونزی.عفیف c. kusuma | iStock سرمقاله | گتی ایماژFacebook سرمایه گذاری د

توسط ELEMENTORSITE در 14 خرداد 1399

Gojek رانندگان در انتظار مسافران در اندونزی.

عفیف c. kusuma | iStock سرمقاله | گتی ایماژ

Facebook سرمایه گذاری در اندونزی سوار-نقطه و تحویل مواد غذایی شرکت Gojek.

ایالات متحده غول تکنولوژی نمی خواهید به فاش کردن حجم از سرمایه گذاری خود را در هنگام تماس با CNBC اما Facebook گفت: در یک پست وبلاگ در شنبه شب که در آن تأکید این شرکت در تلاش برای کمک به کسب و کارهای کوچک آنلاین.

"این سرمایه گذاری را حمایت Facebook و Gojek مشترک با هدف توانمند سازی کسب و کار و رانندگی شمول مالی در سراسر مجمع الجزایر" مت Idema WhatsApp را افسر ارشد عامل گفت: در پست وبلاگ.

"WhatsApp کمک می کند تا کسب و کارهای کوچک برقراری ارتباط با مشتریان و فروش و هم با Gojek ما معتقدم که ما می تواند به میلیون ها نفر از مردم به اندونزی رشد اقتصاد دیجیتال" Idema گفت.

Gojek نیز کاهش یافته است به فاش کردن حجم از سرمایه گذاری است.

سرمایه گذاری به Gojek شرح زیر 5.7 میلیارد دلار سرمایه گذاری در Facebook ساخته شده در مارس به هند Jio سیستم عامل — دیجیتال فرعی از کنگلومرا Reliance Industries متعلق به میلیاردر Mukesh Ambani.

که سرمایه گذاری به شبکه های اجتماعی یک 9.99 درصد از سهام خود در Jio سیستم عامل در قبل از پول ارزش سرمایه گذاری از $65.95 میلیارد دلار است.

هر دو کشور هند و اندونزی دارای جمعیت زیادی است که در حال آمدن است آنلاین. آنها در حال حاضر یک فرصت ارزشمند برای جهانی شرکت های فن آوری مانند Facebook برای ساخت تجاری خود را خدمات به هالتر کوچک و متوسط کسب و کار به خصوص از طریق محبوب ترین سرویس های پیام رسانی WhatsApp.

Gojek در حال حاضر تعدادی از حامیان برجسته از جمله گوگل و سنگاپور دولت سرمایه گذار Temasek. اندونزی راه اندازی کرده است یک ارزیابی از 10 میلیارد دلار با توجه به CB Insights. آن را مطرح $1.2 میلیارد دلار از وجوه تازه در ماه مارس گزارش گفت:.

این شرکت در رقابت با سنگاپور مستقر گرفتن در جنوب شرقی آسیا و در سراسر مناطق مانند سوار-نقطه پرداخت و تحویل مواد غذایی. هر دو شرکت می گویند هدف آنها برای تبدیل شدن به منطقه بالا "برنامه فوق العاده" — که در آن خدمات متعدد هستند به همراه یک نرم افزار تنها.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن