این باغ پاسیو, ایده های شما را می خواهم به صرف تمام وقت خود را در خارج از منزل

اگر شما پاسیو شاهد روزهای بهتری وجود دارد هیچ زمانی بهتر به این خوبی تازه کردن. و هنگامی که شما livened تا مبل

توسط ELEMENTORSITE در 5 خرداد 1399

اگر شما پاسیو شاهد روزهای بهتری وجود دارد هیچ زمانی بهتر به این خوبی تازه کردن. و هنگامی که شما livened تا مبلمان پاسیو خود را, شما ممکن است بخواهید به نگاهی به پاسیو خود را به زندگی گیاهی, آیا این بدان معناست که یک باغ عمودی یا چسبیده با گلدان سنتی و تخت مطرح شده است.

به دنبال به خوردن آنچه شما رشد می کنند ؟ بالا رفتن تاک سبزیجات مانند گوجه فرنگی و لوبیا کار خوبی که انجام لامپ و ریشه سبزیجات مانند پیاز و تربچه و سبزی های برگ دار مانند کلم. البته ظرف پسند گل همیشه یک گزینه است.

برای نگه داشتن باغ خود را در بودجه پایین درخواست دوستان برای قلمه خرید بسته از دانه ها به صورت ارزان قیمت و حتی جامعه صفحات رسانه های اجتماعی برای پیدا کردن رایگان و یا با تخفیف گزینه های. و شما می توانید به نوبه خود, پیر, پالت فرورفتگی و سطل به کشاورزان برای گیاهان و سبزیجات و باغ ظرف گیاهان.

اما منصفانه هشدار: هنگامی که شما پاسیو و باغ است که همه در محل باغ خود را به بالکن و یا ایوان راه اندازی ممکن است شروع به فراخوانی نام خود را.

ببینید یک تعداد انگشت شماری از پاسیو و باغ است که شما می خواهید به خارج و تبدیل خود را ASAP.

1. تخت مطرح شده و درختان گلدانی

این باغ پاسیو بالا شات های کتی Fredrickson از دستگیر کی عکاسی نشان می دهد که چگونه سیاه و سفید به عنوان یک رنگ لهجه می تواند کار سحر و جادو خود را در فضاهای باز ، طراحی شده توسط Fredrickson چشم انداز شرکت ، این باغ پاسیو به نظر می رسد به عنوان تمیز و براق مانند هر فضای سرپوشیده در حالی که هنوز هم جذاب به عشق به طبیعت و باغبانی.

2. حداقل و سبز پاسیو و باغ

اشلی از @east_shore_home jazzed تا باغ پاسیو با شکوه سبز و چوبی داربست, که در خدمت به عنوان یک شکل از حریم خصوصی و یک محل برای گیاهان به رشد است. به علاوه که نمی خواهم به خنک کردن در یک وان آب داغ در حضور گیاهان خود را?

3. ساحلی-الهام گرفته از باغ پاسیو

در آب و هوای خشک ساحلی-الهام پاسیو با چند انتخاب دلچسب گیاهان افزایش آرامش عامل سوزان روز. مانند این مثال از the orange cone Omic اضافه کردن کشاورزان در اطراف خود را در فضا کاهش در نگهداری اضافی است که همراه با بزرگتر و باغ تخت مطرح شده و فقط اجازه می دهد تا شما را به لرز.

4. Artsy باغ پاسیو, ایده

کوتاه بودن در فضا معنا نیست که شما نمی توانید اضافه کردن یک کمی زندگی گیاهی به پاسیو خود را به عنوان ثابت محصولات-مقاله نویس خوب است. او با بهره گیری از فضای معلق کشاورزان و سطوح مختلف به ترکیب به عنوان بسیاری از گیاهان به عنوان امکان پذیر است. رنگارنگ هنری لهجه خوب بصری لمسی برای خانه خارج بیش از حد.

5. اتاق نشیمن در فضای باز پاسیو

آوردن داخل خانه خارج آسان است, مانند دیده می شود در اینجا دیوید باغ پاسیو. اطراف خود را مبلمان فضای باز با گیاهان به سادگی باعث می شود فضای خود را به احساس می کنم مثل یک فرمت از خانه خود را که هر دو استقبال و طراوت است.

6. بالا رفتن از درختان مو و کشاورزان

زرق و برق دار بالا رفتن از درختان مو و کشاورزان را یک گوشه ای از این فضا احساس می کنم مثل یک گرانبها دوستدار طبیعت مخفی گاه. نیمی دیگر از ایرنه بورگ را باغ پاسیو, ویژگی های یک محل برای ناهار خوری که هنوز هم احساس غوطه ور در خارج از منزل.

7. شیک و کارآمد باغ پاسیو

اگر شما مقدار فضای چمن اما کوچکتر پاسیو زمینی جعبه و انتخاب چند تکه سبز و مکزیکی, ساحل, سنگ می تواند افزایش باغ احساس است. این فضا از کهربا Freda باغ طراحی یک مثال کامل از نحوه ترکیب شیک زندگی شهر با حومه را تسلی.

8. Faux پنجره و تزئینی چمن

در حالی که شکوه سبز خیره کننده است انتخاب مبلمان و چگونه آن را مرتب در گیاهان است و چه چیزی است که واقعا باعث می شود این فضا از ترزا Gromski درخشش. قد بلند و انبوه گیاهان اضافه کردن انزوا و faux پنجره و مبلمان پاسیو آن را احساس می کنم مثل یک غریب secret garden.

9. پاسیو و باغ با الهام از مناطق استوایی

گرفتن تعطیلات درست کردم خیلی آسان تر است. درختان نخل قرمز مایل به قهوهای کشاورزان و رودخانه سنگ دیده می شود در استفانیا Palomarez را پاسیو و باغ نشان می دهد که چگونه تحول حق انتخاب قطعات را می توان برای ساخت شما احساس می کنید مانند شما در بهشت از آسایش در حیاط خلوت خود را.

10. آبشاری انگور و مطرح پاسیو

سارا Gasbarra مدرن ایوان احاطه شده است با آبشاری zinnias قرمز روبین ریحان و شکوه خیار واین نشان می دهد که چگونه به سادگی تنظیمات خود را سبک می تواند مش با طبیعت است. یک جایی مثل این اجازه می دهد تا شما مونک در تازه وطنی تولید در حالی که استراحت در یک کاملا سرپرستی فضا.

دوباره ویرایش از یک پست در اصل منتشر شده در مارس 8, 2012 – NTtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب