"گسترش عرضه مواد غذایی سبوس دار به فقیر توسط 3 ماه": سونیا گاندی به

PM کنگره رئیس سونیا گاندی نوشت PM مودی امروز (فایل)دهلی نو: کنگره رئیس سونیا گاندی نخست وزیر نارندرا مودی به گ

توسط ELEMENTORSITE در 3 تیر 1399
PM
'Extend Supply Of Food Grains To Poor By 3 Months': Sonia Gandhi To PM

کنگره رئیس سونیا گاندی نوشت PM مودی امروز (فایل)

دهلی نو:

کنگره رئیس سونیا گاندی نخست وزیر نارندرا مودی به گسترش با سه ماه عرضه 5 کیلوگرم از مواد غذایی سبوس دار به هر یک از اعضای "اولویت خانواده" و خانواده های فقیر منفی نهفته coronavirus مستند از جمله lakhs از مهاجران که بیماری سرفصل های ساخته شده در ماه گذشته.

در نامه خانم گاندی با اشاره به از دست دادن معیشت برای میلیون ها نفر از مردم از لحاظ اقتصادی ضعیف تر بخش های جامعه و گفت: "مواد غذایی, حقوق, باید گسترش برای رسیدگی به بحران گرسنگی در مواجهه با برخی از آسیب پذیر ترین افراد در کشور".

"نزدیک به سه ماه از کشور رفت و به یک سخت مستند میلیون ها نفر در معرض خطر لغزش به فقر است. تاثیر نامطلوب بر معیشت منجر به مزمن ناامنی غذایی... دولت باید با در نظر گرفتن گسترش ارائه رایگان مواد غذایی سبوس دار برای یک دوره بیشتر از سه ماه یعنی از ماه ژوئیه-سپتامبر سال 2020" خانم گاندی نوشت.

در ماه مه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: میلیون ها نفر از مردم خواهد بود با ارائه رایگان مواد غذایی سبوس دار برای دو ماه آینده. این میلیون ها نفر او گفت: که شامل مهاجران در حال حاضر در زیر مرکزی امنیت غذایی برنامه ریزی و یا نگه داشتن دولت جیره کارت.

آنها را 5 کیلوگرم دانه در هر فرد و یک کیلوگرم chana (گرم) در هر خانواده او گفت:.

در نامه روز دوشنبه شب خانم گاندی خواسته برای این تمدید تا ماه سپتامبر و همچنین نوشت: "... از آنجا که تعداد قابل توجهی از خانواده های فقیر همچنان محروم از PDS موقت کارت جیره باید صادر شده و به همه از جمله خانواده".

"چند متحده درخواست کرده اند برای همین," او نوشت.

ارائه رایگان مواد غذایی سبوس دار در هر فرد ساخته شده بود در طول tranche دوم از اطلاعیه ها در تومان 20 lakh کرور بسته پرده برداری توسط دولت برای کسانی که سخت ترین ضربه از شیوع کروناویروس و هفته مستند.

کارگران مهاجر lakhs از آنها در سمت چپ بدون پول پناهگاه و یا شغل در ماه مارس به طور ناگهانی اجرا مستند در میان کسانی که بیشتر تحت تاثیر قرار.

با بقا در کنار غیر ممکن است در شهرستانها و مراکز شهری و حمل و نقل عمومی بسته عظیم مهاجرت شاهد بود که آنها راه می رفت و حدودا صدها کیلومتر از خانه. به عنوان lakhs ساخته شده راه خود را به زادگاه و روستاها کمک کرده و در نهایت توسط مرکز ویژه قطار دولت باقی مانده بودند با چالش تغذیه آنها است.

هند همچنان تحت سراسر کشور مستند به مبارزه با گسترش COVID-19 ویروس. به عنوان جهان در دقیقترین مستند در مرحله کنونی به پایان می رسد ژوئن 30.

وجود دارد بیش از 4.25 لاخ تایید موارد با 13,699 مرگ و میر مرتبط با این ویروس.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن