2-هفته مستند در گواتی از دوشنبه; وزیر می گوید: "فروشگاه های یکشنبه"

آسام ثبت کرده است بیش از 6000 coronavirus موارد تا کنون.گواتی/ دهلی نو: آسام امروز اعلام کرد که "در مجموع مستن

توسط ELEMENTORSITE در 6 تیر 1399

آسام ثبت کرده است بیش از 6000 coronavirus موارد تا کنون.

گواتی/ دهلی نو:

آسام امروز اعلام کرد که "در مجموع مستند" در گواتی از دوشنبه برای دو هفته آینده پس از یک افزایش شدید در coronavirus بیماران ثبت شده در ده روز گذشته. در هفته آینده فقط در داروخانه ها و بیمارستان ها اجازه خواهد داشت برای باز کردن در شهر آسام وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما گفت: این بعد از ظهر به عنوان او تاکید کرد: "لطفا پایان خرید خود را توسط یکشنبه."

"در مجموع مستند خواهد بود مشاهده شده در Kamrup (مترو) منطقه به مدت دو هفته از یکشنبه نیمه شب. برای هفت روز اول تنها داروخانه ها و بیمارستان ها باز خواهد بود. همه چیز خواهد بود بسته" 51 ساله گفت: در طول یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی این بعد از ظهر. گواتی است که بخشی از این منطقه است.

12 ساعت شب-حکومت نظامی - بین 7 ساعت و 7 am - مشاهده خواهد شد در سراسر بقیه امور خارجه از روز جمعه برای دو هفته بعد او اضافه شده است.

دولت را اجرای "کامل مستند" در دیگر شهرها و مناطق شهری در تعطیلات آخر هفته از شنبه هر هفته; تنها خدمات اورژانس اجازه خواهد داشت.

در Guwahati بانک ها اجازه خواهد داشت برای باز کردن برای مدت محدود. هوا و یا بلیط راه آهن می تواند به عنوان استفاده می شود برای عبور مسافران Mr سرما گفت:, و اضافه کرد که او را به نقد و بررسی وضعیت آینده جمعه به در نظر گرفتن تسهیلات.

این شهرستان دارای ثبت بیش از 700 عفونت های جدید پس از 15 ژوئن که باعث شد دولت به تصمیم گیری. 276 موارد گزارش شده در کشور در روز پنج شنبه 133 بودند از گواتی آقای سرما گفت: امروز خبرگزاری PTI گزارش شده است.

"ما در حال حاضر در سمت چپ با هیچ چاره ای جز به اعمال کامل مستند. این تنها راه حل برای شکستن زنجیره انتقال او گفت:" نشان می دهد که ممکن است این دقیقترین مستند شهر دیده می شود از زمان شروع این بیماری همه گیر.

هند اعلام کرد یکی از دقیقترین مستندات در جهان برای مقابله با این بیماری همه گیر در ماه مارس است. اما مغازه های فروش مواد غذایی و یا فروشگاه های دیگر به فروش ملزومات نمی شد بسته در طول سه ماه گذشته است.

با بیش از 6,300 coronavirus موارد آسام یکی از بدترین متاثر متحده با این بیماری همه گیر در شمال شرقی. نه مرگ و میر مربوط به بیماری بسیار مسری ثبت شده تا کنون با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت. در اطراف 2,600 بیماران بهبود یافته اند.

هند corornavirus شمارش افزایش یافت و به 4.9 لاخ موارد صبح امروز پس از بیش از 17,000 عفونت های جدید ثبت شد در 24 ساعت گذشته اتحادیه وزارت بهداشت گفت.

(با ورودی از PTI)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب