پس از مغلوب ساختن پیشی جستن واقعیت-بررسی توییتر پرچم رسمی چین را صدای جیر جیر در COVID-19

توییتر واقعیت-بررسی متحده آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن برای اولین بار در روز سه شنبه بیش از ادعای خود در مورد

توسط ELEMENTORSITE در 9 خرداد 1399
After Trump Fact-Check, Twitter Flags China Official's Tweet On COVID-19

توییتر واقعیت-بررسی متحده آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن برای اولین بار در روز سه شنبه بیش از ادعای خود در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای

شانگهای:

توییتر به پرچم یک توییت نوشته شده در مارس توسط یک چینی سخنگوی دولت که پیشنهاد نظامی ایالات متحده آورده رمان coronavirus به چین به عنوان پلت فرم رسانه های اجتماعی رمپ تا واقعیت-چک کردن پست ها.

توییتر ارسال شده آبی علامت تعجب در زیر یک صدای جیر جیر با سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian با نظر و اصرار خوانندگان به بررسی حقایق در مورد COVID-19.

"هنگامی که بیمار صفر شروع در ما ؟ چگونه بسیاری از مردم با آلوده می شود ؟ چه هستند نام بيمارستان? ممکن است ارتش آمریکا آورده است که این بیماری همه گیر به ووهان. شفاف باشد! عمومی داده های خود را! ما مدیون ما توضیح!" ژائو نوشت: در مارس 12.

با کلیک بر روی لینک کارگردانی خوانندگان به یک صفحه با تیتر "چه کسی می گوید شواهد نشان می دهد COVID-19 سرچشمه در حیوانات و تولید نشده بود در یک آزمایشگاه".

توییتر واقعیت-بررسی می شود رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای اولین بار در روز سه شنبه بیش از ادعای خود در مورد پست الکترونیکی-در آراء تحت چه آن را می گوید یک فرمت از "اطلاعات گمراه کننده سیاست" با هدف مبارزه با اطلاعات غلط در مورد COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد و در توییتر در پاسخ گفت: او را معرفی قانون است که ممکن است ضایعات و یا تضعیف یک قانون است که سپر اجتماعی در شرکت های رسانه ای از مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران خود را.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب