'ابرقدرت ماراتن': آمریکا ممکن است منجر چین در تکنولوژی در حال حاضر -- اما پکن قدرت برای گرفتن

پرچم های ملی ایالات متحده و چین با تکان دادن در خارج از ساختمان.Teh Eng Koon | خبرگزاری گتی ایماژایالات متحده

توسط ELEMENTORSITE در 29 اردیبهشت 1399

پرچم های ملی ایالات متحده و چین با تکان دادن در خارج از ساختمان.

Teh Eng Koon | خبرگزاری گتی ایماژ

ایالات متحده ممکن است منتهی در برخی از مناطق از فن آوری آن مسابقه با چین — اما کارشناسان هشدار می دهند در برابر بزرگترین اقتصاد جهان در حال استراحت در laurels خود خواست به جای همکاری با متحدان و تغییرات در سیاست داخلی.

در کنار تجارت تحولات جنگ بین آمریکا و چین هر دو طرف شده اند درگیر در رشد رقابت برای تسلط بر زمینه های مختلف از نسل بعدی فن آوری مانند 5G شبکه و هوش مصنوعی (AI).

5G اشاره به آخرین تلفن همراه, شبکه فن آوری است که وعده فوق العاده سریع سرعت دانلود و قابلیت زیر بنای زیرساخت های حیاتی. که یکی از دلایل آن است که دیده می شود به عنوان تکنولوژی بسیار مهم برای هر دو کشور.

در چند سال گذشته پکن گذاشته است تعدادی از برنامه های آن امید را تبدیل چین به یک رهبر جهانی در فناوری مناطق:

ایالات متحده-چین رقابت اساسا در مورد خواهد شد که کنترل جهانی زیرساخت های فن آوری اطلاعات و استانداردهای.

فرانک رز

عضو ارشد امنیت و استراتژی در موسسه بروکینگز

چین استانداردهای 2035 طرح اصل مشخصات فنی و قوانین تعریف که چگونه بسیاری از فن آوری هایی است که در استفاده روزمره مانند شبکه های تلفن همراه عمل. قادر به نفوذ چه کسانی شبیه می تواند گسترده مفاهیم قدرت پکن برخوردار در زمینه های مختلف فن آوری در سطح جهانی.

"ایالات متحده-چین رقابت اساسا در مورد خواهد شد که کنترل جهانی زیرساخت های فن آوری اطلاعات و استانداردهای گفت:" فرانک رز ارشد همکار برای امنیت و استراتژی در سیاست خارجی برنامه در موسسه بروکینگز در یک وبینار در اوایل این ماه.

ما پیشرو در A. I. رقابت

گزارش اخیر سیتی که مورد مطالعه قرار AI رقابت 48 اقتصاد یافت که ایالات متحده هنوز هم به طور قابل توجهی منجر. دیگر 47 اقتصادهای موجود در شاخص را "مشکلات شدید در ابتلا به آمریکا AI صنعت در 2020-30" این گزارش گفت:.

این بود که نسبت به ایالات متحده قدرت به خصوص در هوش مصنوعی اختراع, سرمایه گذاری و تحقیقات علمی. سیتی گفت: رتبه بندی بود که با توجه به این که عمده شرکت های نرم افزاری هستند که مقر آن در ایالات متحده آمریکا

رتبه بندی محاسبه شد با وزن پنج عامل عبارتند از: تحقیقات علمی ثبت اختراعات, سرمایه گذاری, کار و سخت افزاری در زمینه هوش مصنوعی است.

این گزارش همچنین نشان داد که تنها در چین رتبه دوم را پس از آمریکا در شاخص خواهد بود به احتمال زیاد به "کشت مستقل اکوسیستم قوی برای AI در صنعت با توجه به هر دو اقتصادی و ژئوپولیتیک دلیل است."

بدون استراحت در laurels

چین هنوز هم نیاز به گرفتن تا در دو حوزه یعنی موتورهای جت و نیمه هادی با توجه به مایکل براون مدیر دفاع نوآوری واحد در وزارت دفاع است.

"بنابراین آنها (چین) نه کاملا هنوز وجود دارد, اما من فکر می کنم ما نمی توانیم استراحت در laurels ما," او گفت: در موسسه بروکینگز وبینار. "من فکر می کنم آنها بسیار می تواند به رقابت و این چیزی است که باعث می شود من بسیار نگران اگر ما را از خواب بیدار و دیدن آنچه که ما نیاز به انجام به رقابت بپردازند."

حتی اگر بسیاری از کشورها سرمایه گذاری کرده اند تلاش های خود را افزایش داخلی بیوتکنولوژی بخش چین "تنها کسی که مقیاس به طور بالقوه می تواند ... تهدیدی برای آمریکا قبل از افتخاری" در زیست فناوری گفت: Scott Moore مدیر پن جهانی چین برنامه در دانشگاه پنسیلوانیا طی همان وبینار.

چین سیاست هدف این است که برای زیست فناوری به حساب برای تقریبا 4 درصد از تولید ناخالص داخلی چین در سال 2020 و در مقایسه زیست فناوری باعث می شود تا حدود 2% ایالات متحده تولید ناخالص داخلی مور گفت.

'ابرقدرت ماراتن'

کارشناسان اشاره کرده اند که ایالات متحده می تواند شیر در اتحاد با دیگر ملل و دوباره سردرآوردن از سیاست داخلی به افزایش رقابت است.

"ایالات متحده و متحدان آن را تشکیل می دهند تقریبا دو سوم جهانی R&D و تاپیک فوق العاده ای در راه ما می توانید سعی کنید به اهرم استخر که از تحقیق و توسعه و هماهنگی مشترک در اولویت" گفت: اندرو Imbrie ارشد همکار با مرکز امنیت و در حال ظهور فن آوری در دانشگاه جورج تاون در طول وبینار.

سرمایه گذاری در تحقیقات انجام شده توسط هر دو دولت و دانشگاه است که یک "استراتژی ثابت شده" از دوران جنگ سرد است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد دوباره در این وضعیت فعلی براون گفت. اما "مهم تر و سخت تر استراتژی" را شامل "نیاز به اصلاحات کسب و کار ما تفکر ما در بازار سرمایه به حرکت به دور از تفکر کوتاه مدت به دراز مدت گرا" او استدلال کرد.

وی با اشاره به کوتاه مدت فکر کردن است که ریشه دوانده در جامعه کسب و کار در آمریکا — نتیجه او گفت: از اقدامات از جمله تمرکز بر درآمد سه ماهه, افزایش کوتاه مدت قیمت سهام و دوره های کوتاه تر برای نگه داشتن سهام.

در مقابل چین طول می کشد بسیار طولانی مدت مشاهده می شود و می بیند فناوری و نوآوری به عنوان کلید توسعه ملی قابلیت به عنوان بخشی از آن به طور کلی استراتژی ملی, او گفت:.

تفکر کوتاه مدت مناسب نیست اگر رویکرد ایالات متحده در حال آماده سازی برای یک "ابرقدرت ماراتن" با چین براون گفت. "ما باید برای اصلاح این یا ما قصد داریم برای موفقیت در رقابت با چین است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن