شش راه‌هایی که فیس‌بوک بدون اطلاع من لوازم شنا و تفریحات آبی من را نابود کرد

در این مجموعه، امکانات درمانی دیگری نیز وجود دارد که همه آنها از نوینترین روشها و امکانات استفاده میکنند. برا

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در این مجموعه، امکانات درمانی دیگری نیز وجود دارد که همه آنها از نوینترین روشها و امکانات استفاده میکنند. برای آفتاب گرفتن در این مکان، دیگر لازم نیست نگران سلامت پوستتان باشید؛ چراکه متخصصینی حرفهای در این مجموعه حاضر هستند که به شما کمک میکنند از پوستتان مراقبت کنید. این پارک کوچک و جمعوجور، استخر و سرسرههای کوچکی دارد که میتوانند شما را برای چند ساعت سرگرم کنند. سانسهای آقایان: یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۱۸ الی ۲۴ و جمعهها بهصورت تماموقت از ساعت ۹ صبح الی ۲۴. آقایان: روزهای زوج از ساعت ۱۹ تا ۲۴، روزهای فرد و جمعهها از ساعت ۱۷ تا ۲۴. سانس دوم از ساعت 14 تا 18 عصر است. سانسهای بانوان: یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ صبح الی ۱۶:۳۰ و شنبه بهصورت تماموقت از ساعت ۹ صبح الی ۲۴. در این قسمت میتوانید روی شنهای نمکی راه بروید تا پاهایتان احساس آرامش بکنند. اگر در منطقهای نزدیک به جماران ساکن هستید، رفتن به پارک آبی جماران در یک بعدازظهر تابستانی میتواند حال شما را ازاینرو به آن رو کند.

هر ایرانی و گردشگری لااقل یک بار باید از باغ مینیاتوری مشهد دیدن کند. نکته مهمی که باید در خصوص استخر راد مشهد در نظر داشته باشید این است که خدمات آن فقط مربوط به آقایان است و سانس ها از ساعت 14 شروع شده و ساعت 23 تمام می شوند. سانسهای پارک: همهروزه از ساعت ۸ الی ۱۸. تنها بخشی از تفریحات موجود در این مجموعه هستند. یک استخر معمولی برای بزرگسالان، استخری کوچک برای کودکان و یک استخر شیرجه که تنها استخر شیرجه منطقه است. در اطراف استخر نیز، ساحلهای شنی و تختهایی برای آفتاب گرفتن در نظر گرفته شدهاند. این پارک در شمال با بلوار امام علی همسایه است؛ از غرب روبروی بلوار نمایشگاه است؛ از شرق به میدان قائم می رسد و از جنوب بلوار معلم و مناطق مسکونی را خوش آب و هوا کرده است. در این راید سطل های آبی قرار دارد که پر شده و بر سر کودکان می ریزد. همچنین برای کودکانی که هنوز قادر به نگه داشتن سر خود در بیرون از آب ندارند و احتمال آب خوردن آنها هست، بازوبندها مفید بوده و حرکات چرخشی و دوچرخه را بهتر یاد میگیرند. A rticle h᠎as  be en cre at ed by GSA Content Gener ator Demov᠎ersi​on.

حتی اگر به دنبال مکانی برای گذران وقت هستید، میتوانید به سالن بیلیارد، پینگپونگ، دارت و یا ایرهاکی این مجموعه سر بزنید. خرید وسایل شنا؛ برای شروع ورزش شنا چه وسایلی لازم است؟ در پدل بورد شما مربی و ناجی اختصاصی دارید و قبل از شروع هم آموزهای لازم را دریافت میکنید. توجه کنید که سایت کیش تفریحات کلیه مجوزهای قانونی لازم را دریافت کرده و شما می توانید با مراجعه به صفحه اصلی سایت، مجوزهای ای نماد (وزارت صنایع و معادن) و لوگوی ساماندهی (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) را مشاهده کنید. با توجه به اهمیت این موضوع میخواهیم در مورد این پارک آبی، ویژگیهای شاخص آن، امکانات و همچنین خدمات موجود در پارک نکات مهمی را در اختیارتان جلیقه بادی شنا بزرگسال قرار دهیم. از امکانات پردیس سینمایی ارمیتاژ می توان به سالن سینمای روباز، لانژ ویژه، سیستم هوشمند اعلام و اطفاء حریق، سیستم مانیتورینگ هوشمند و آنلاین در سالن یک، استفاده همزمان از سالن سینما و مرکز همایش، سیستم مدیریت مرکزی هوشمند الکترونیکی روشنایی، غرفه های فروشگاهی فعال و چشم اندازی از ارتفاع 30 متری شهر مشهد اشاره کرد. پارک طبیعی هفت حوض بخشی از منطقه طبیعی خلج بوده که همیشه گردشگران برای کوهنوردی و گشت و گذار به آنجا مراجعه می کنند.

از دیدنی ترین و شگفت انگیزترین مکان های دیدنی مشهد، دره ارغوان است که در 7 کیلومتری طرقبه واقع شده و اگر قصد گشت و گذار در طرقبه را داشتید، از رفتن به دره ارغوان غافل نشوید. کشتی تفریحی یک گشت و گذار لذت بخش روی آبی دریا است. بخشی از مسیر این قطار، زیرزمینی و بخش دیگر روگذر است. در بخشی از این مجموعه، امکانات درمانی نیز وجود دارند. جالب است که بدانید در این مجموعه، قسمتی به نام غار نمک وجود دارد که اولین غار نمک در پارک های آبی تهران است. در این مجموعه نیز استخرهایی هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان در نظر گرفته شدهاند. در این مجموعه، استخر هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان در نظر گرفته شده است. استخر روباز این مجموعه، ابعادی بهاندازه ۷۰ در ۳۰ متر دارد. با رفتن به این پارک، انگار که واقعاً در یکی از سواحل کشور هستید و تفاوتی احساس نخواهید کرد. علاوه بر امکانات تفریحی، اینجا یکی از پارک های آبی تهران است که در آن امکانات آموزشی مانند ایروبیک و حرکات موزون داخل آب نیز وجود دارند.

آخرین مطالب