هند آماده 5 سایت برای مرحله نهایی آزمایشات انسانی آکسفورد واکسن

آکسفورد COVID واکسن به نظر می رسد امن باعث قوی پاسخ ایمنی دانشمندان گفت: (بازنمودی)دهلی نو: پنج سایت در سراسر

توسط ELEMENTORSITE در 6 مرداد 1399
India Readies 5 Sites For Final Phase Of Human Trials Of Oxford COVID Vaccine

آکسفورد COVID واکسن به نظر می رسد امن باعث قوی پاسخ ایمنی دانشمندان گفت: (بازنمودی)

دهلی نو:

پنج سایت در سراسر کشور آماده هستند تا برای سومین و آخرین مرحله از آزمایشات انسانی آکسفورد-AstraZeneca COVID-19 واکسن از گروه بیوتکنولوژی (DBT) Renu Swarup روز دوشنبه گفت:.

این یک گام ضروری به دلیل آن است که لازم به داده ها در داخل کشور قبل از واکسن تجویز شده است به سرخپوستان Ms Swarup گفت PTI.

سرم موسسه هند بزرگترین واکسن ساز در جهان انتخاب شده توسط آکسفورد و شریک زندگی خود را AstraZeneca به تولید واکسن پس از آن آماده است. محاکمه نتایج برای اولین بار در دو مرحله منتشر شد در اوایل این ماه.

با توجه به Ms Bernhardt این DBT است که بخشی از هر COVID-19 واکسن تلاش در هند "... آن است که آیا بودجه آن است که آیا تسهیل مقررات گواهی عدم سوء پیشینه و یا اینکه آیا آن است که به آنها امکان دسترسی به شبکه های مختلف وجود دارد که در داخل کشور".

"این DBT در حال حاضر راه اندازی فاز 3 سایت های بالینی. ما در حال حاضر شروع به کار بر روی آنها و پنج سایت در حال حاضر آماده برای در دسترس خواهد بود برای فاز 3 محاکمه" Ms Swarup گفت: توافق هسته ای در یک مصاحبه تلفنی.

پونا-بر اساس SII نیز به دنبال کسب اجازه از داروهای کنترل کننده به طور کلی از هند (DCGI) برای انجام فاز 2 و 3 از انسان بالینی بالقوه واکسن.

آن را تا به حال گفت: پیش از آن شروع خواهد شد تولید این واکسن حتی قبل از نهایی nod پس از آن آماده است با ملاحظه حجم هنگامی که این واکسن می شود همه مجوز است.

"DBT است که از نزدیک کار با هر تولید کننده و فاز 3 دادگاه از سرم (موسسه) مهم است زیرا اگر واکسن است که موفق شود و آن را تا به توان با توجه به جمعیت ما نیاز به اطلاعات در داخل کشور است.

"برای این که یک فاز 3 دادگاه مطرح شده است. پنج سایت آماده هستند. در عرض چند هفته بیشتر آنها باید آماده برای تولید کنندگان به آنها را به صورت کارآزمایی بالینی مطالعات" از DBT وزیر گفت.

در جولای 20, دانشمندان اعلام کرد که coronavirus واکسن تهیه شده توسط دانشگاه آکسفورد امن به نظر می رسد و باعث قوی پاسخ ایمنی در بدن پس از اولین مرحله از "امیدوار کننده" آزمایش های انسانی در برابر بیماری کشنده است که آلوده بیش از 1.45 کرور مردم در سراسر جهان و ادعا کرد که بیش از شش لاخ زندگی می کند.

دوز از این واکسن داده شد به 1,077 افراد سالم با سن بین 18 و 55 در پنج انگلستان بيمارستان در مارس و آوریل به عنوان بخشی از فاز 1 کارآزمایی بالینی و نتایج منتشر شده در مجله پزشکی لانست.

نتایج نشان می دهد آنها ناشی از قوی آنتی بادی و سلول T پاسخ ایمنی بدن به مدت 56 روز پس از آنها داده شد.

دانشمندان در پشت محاکمه در بر داشت پاسخ می تواند حتی بیشتر پس از دوز دوم.

در فاز 1 انسان آزمایش یک واکسن است که با توجه به تعداد کمی از مردم به تست ایمنی. همچنین با توجه به چک کنید اگر آن را تحریک سیستم ایمنی بدن.

در فاز دوم آن اداره به صدها نفر از مردم تقسیم به گروه هایی مانند کودکان و افراد مسن برای دیدن اگر واکسن عمل می کند متفاوت در آنها است. دو مرحله تمرکز بر ایمنی و ايمنی زايی در انسان است.

در مرحله سوم واکسن تجویز شده است به هزاران نفر از مردم.

در هند دو واکسن بومی - یکی Zydus Cadila و دیگر بهارات بیوتکنولوژی - رسیده فاز یکی از آزمایش های انسانی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب