کوچک و سرد است رسما: ممکن است یک نامه از سردبیر

من همیشه یک homebody اما من هرگز تصور صرف زمان زیادی را در آپارتمان من به عنوان من در دو ماه گذشته با زمان در خانه انتقال از یک درمان را باید انجام دهد. من میز ناهار خوری است که در حال حاضر دفتر من (آن را نیز من “محله” نوار کلاس درس برای من سه شنبه شب کلاس و یک نقطه برای ما بازی های هیئت مدیره). فرش در مقابل کوچ من است ورزشی (فقط با فشار یک میز قهوه را از راه). اتاق خواب یک پشتیبان کنفرانس اتاق زمانی که من و شوهرم رقابت کار می نامد.

هیچ کس حرکت می کند به شهر نیویورک برای فضا اما در دو ماه گذشته من شده است شگفت زده چقدر دو نفر از ما می تواند فشار از 700 یا پس از فوت مربع ما با هم به اشتراک. من همیشه شناخته شده و امن و راحت خانه باور نکردنی است, افتخار, اما من هرگز احساس کردم که به شدت من از نیویورک اقامت در خانه سفارش به اثر رفت در ماه مارس است. من توانایی به ماندن قرار داده و باعث می شود شهر فقط یک کمی امن تر برای کسانی که نمی توانند به ویژه کارگران ضروری.

به حداکثر رساندن و شخصی هر مقدار از فضا شده است هسته به آپارتمان درمانی ماموریت از آغاز. اما این پیام احساس تر و حتی قوی تر در حال حاضر به عنوان ما در تلاش برای اطمینان بیشتر از هر اینچ مربع از خانه های ما.

من فکر می کنم من اولین درخواست را کوچک/دانلود مسابقه برگشت در چند هفته اول شروع به کار در اینجا در پایان سال 2017. این برنامه محبوب tentpole برای بیش از 10 سال قبل از غروب آفتاب در سال 2016. و من شنیده خوانندگان با صدای بلند و روشن است: آنها می خواستند آن را به عقب. حدود یک سال پیش بنیانگذار ما ماکسول Ryan توضیح اصلی پیدایش این مسابقه—که احساس زمانی که شما راه می رفت به آپارتمان یکی از دوستان برای اولین بار (به یاد داشته باشید که؟!) و شگفت زده در نابغه راه آنها با استفاده از فضا. بنابراین او و این تیم را در یک ماموریت برای پیدا کردن کوچکترین جالبترین فضاهای در شهر نیویورک و در نهایت جهان است.

با که در ذهن ما شروع به کار برای احیای مسابقه—اما ما تا به حال هیچ ایده چگونه مربوطه جشن خانه احساس می کنید زمانی که ما وارد بازار گردید. ما پذیرفته ارسالی سه هفته در ماه گذشته دریافت در مجموع بیش از 500. به عنوان من مشغول به کار از خانه خود را نوشته اند واقعا الهام بخش من است. آنها پر از راه حل های مبتکرانه, شخصی سبک و یک تن از قلب است.

و حالا از امروز شروع ما بزرگتر خوانندگان می توانید شروع به رای گیری در آنها را در اینجا. ما چهار براکت (کوچک و کوچکتر کوچک و ریزه کوچک) با اولین—کوچک براکت—باز کردن چهار شنبه, مارس 4. شما می توانید از طریق صفحه نوشته انتخاب thumbs up برای رای دادن به یک مطلب و یا یک شست به تصویب آن است. شما قادر به رای دادن در هر ورود اما تنها یک بار در هر, بنابراین انتخاب خود را با دقت. جدید براکت باز خواهد شد تا هر دوشنبه در مه, که بدان معنی است که شما باید تا صبح روز دوشنبه آینده برای رای برای کوچک براکت. من نمی توانم صبر کنید تا بدانید که آنهایی که مورد علاقه خود را و آنچه شما فکر می کنم ما رای گیری جدید رابط. خوانندگان ما را انتخاب کنید چهار براکت برندگان و سپس متخصص ما پنل را انتخاب کنید و برنده جایزه بزرگ از وجود دارد. که برنده اعلام خواهد شد در اوایل ماه ژوئن است.

ما همچنین یک شگفتی بزرگ: ما در حال آوردن کوچک/تجربه خنک مستقیما به نیمکت خود را از آخر هفته ممکن است 15. ما به چالش 20 طراحان را به 20 گرایش به زندگی در 20 ریزه فضاهای کوچک. کار خود را بیش از هر انتظار مالامال از شیک کوچک-فضای ایده های. زمانی که تیم ما متوجه شد که یک رویداد زنده در نیویورک نیست در کارت برای حداقل نیمه اول سال 2020 ما چرخد و ما را به صورت مجازی یکی. شروع مارس 15, شما می توانید تور همه فضاهای عملا در آپارتمان درمانی از راحتی از خانه خود را. به علاوه ما می شود میزبانی زنده Instagram رویداد ممکن است 15-17 که در آن شما می توانید پیوستن به در در سرگرم کننده ملاقات با برخی از طراحان ما و اتصال بیش کوچک-طراحی فضای. من میزبانی برخی از حوادث و نمی توانید صبر کنید برای دیدار با شما در Instagram در طول این رویداد. لحن @apartmenttherapy و ثبت نام برای رویداد اطلاعات و به روز رسانی در اینجا.

البته ما حتی بیشتر برنامه ریزی شده برای سایت در این ماه گذشته از کوچک و سرد است. برای شروع ممکن است ما دوم کارخانه سالانه در ماه است. ما باید یک راهنمای برای چگونه به مراقبت از (تقریبا) هر گیاه یک متفکر بحث از گیاه اخلاق تن از گیاه محور خانه تور و بیشتر. من شخصا نمی توانید صبر کنید به من ZZ plant شده است رنج این چند هفته گذشته (شاید آن را ندارد همه از این شرکت نوظهور?).

همانطور که شما در حال خواندن این, من امیدوارم که شما اقامت به عنوان امن و سالم به عنوان امکان پذیر است. من صمیمانه امیدواریم که که کوچک/سرد و آپارتمان درمانی می تواند یک بیت از یک مجازی نقطه روشن در هفته های آینده به عنوان همه ما تکیه بر خانه های ما بیشتر از همیشه قبل از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>