صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد اقتصاد هند به قرارداد با 4.5 درصد در سال جاری

صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد اقتصاد هند به قرارداد با 4.5 درصد در سال جاریصندوق بین المللی پول (صندوق بین

توسط ELEMENTORSITE در 4 تیر 1399
IMF Predicts India's Economy To Contract By 4.5% This Year

صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد اقتصاد هند به قرارداد با 4.5 درصد در سال جاری

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) در روز چهارشنبه پیش بینی تیز انقباض 4.5 درصد برای اقتصاد هند در سال 2020 یک "تاریخی کم" با استناد به سابقه بیماری همه گیر کوروناویروس که تقریبا متوقف شده تمام فعالیت های اقتصادی, اما گفت که این کشور انتظار می رود که به گزاف گویی در سال 2021 با شش درصد نرخ رشد. این (صندوق بین المللی پول) پیش بینی رشد اقتصاد جهانی در -4.9 درصد در سال 2020 1.9 درصد زیر مارس سال 2020 چشم انداز اقتصادی جهان (WEO) پیش بینی شده است. "ما در حال طرح ریزی یک تیز انقباض در سال 2020 از -4.5 درصد است. با توجه به بی سابقه بودن این بحران به عنوان مورد برای تقریبا همه کشورها این پیش بینی انقباض کم تاریخی," هندی-آمریکایی گیتا Gopinath صندوق بین المللی پول اقتصاددان ارشد گفت توافق هسته ای که او منتشر چشم انداز اقتصادی جهان به روز رسانی.

این COVID-19 همه گیر شده بود و بیشتر تاثیر منفی بر فعالیت در نیمه اول سال 2020 نسبت به پیش بینی و بهبود است و پیش بینی می شود تدریجی تر از آنچه قبلا پیش بینی شده است. در سال 2021 جهانی, رشد بینی در 5.4 درصد این گزارش گفت:.

برای اولین بار تمام مناطق پیش بینی شده برای تجربه رشد منفی در سال 2020 است. در چین که در آن بازیابی از تیز انقباض در سه ماهه اول است که در جریان رشد پیش بینی شده در 1 درصد در سال 2020 پشتیبانی در بخشی از سیاست های محرک.

"اقتصاد هند پیش بینی شده است به قرارداد با 4.5 درصد پس از یک دوره طولانی تر از مستند و بهبود کندتر از پیش بینی در ماه آوریل" صندوق بین المللی پول گفت. صندوق بین المللی پول را ضبط نشان می دهد که این پایین ترین تا کنون برای هند از سال 1961. صندوق بین المللی پول نمی داده فراتر از آن سال است. اما هند"اقتصاد انتظار می رود که به گزاف گویی در سال 2021 با شش درصد رشد کند.

در سال 2019 هند نرخ رشد 4.2 درصد است.

آخرین 2020 طرح برای هند است عظیم -6.4 درصد کمتر از ماه آوریل پیش بینی صندوق بین المللی پول. پیش بینی شده نرخ رشد 6 درصد در سال 2021 است -1.4 درصد کمتر از آن در آوریل پیش بینی شده است.

"این COVID-19 همه گیر دادند و اقتصاد به خوبی مستند کمک کرد که حاوی ویروس و صرفه جویی در زندگی می کند بلکه باعث بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ" Ms Gopinath گفت. بیش از 75 درصد از کشورها در حال حاضر بازگشایی در همان زمان به عنوان اپیدمی در حال گسترش است و در بسیاری از بازارهای نوظهور و اقتصادهای در حال توسعه. چندین کشور شروع به بهبود می یابند. اما در صورت عدم وجود راه حل های پزشکی, قدرت بازیابی بسیار نامشخص و تاثیر بر بخش ها و نواحی ناهموار او اضافه شده است.

در یک پست وبلاگ Gopinath گفت که این بحران جهانی شبیه هیچ دیگر را بازیابی شبیه هیچ دیگر است.
"اولین بی سابقه جهانی رفت و برگشت از این بحران مانع بهبود چشم انداز صادرات وابسته به اقتصاد و به خطر می اندازد, چشم انداز درآمد همگرایی بین کشورهای در حال توسعه و اقتصادهای پیشرفته," او گفت:.

"ما در حال طرح ریزی یک نگرش عمیق رکود در سال 2020 برای اقتصادهای پیشرفته (-8 درصد) و بازارهای نوظهور و اقتصادهای در حال توسعه (-3 درصد; -5 درصد اگر به استثنای چین) و بیش از 95 درصد از کشورهای در حال پیش بینی شده که منفی درآمد سرانه رشد در سال 2020," او اضافه شده است.
"تجمعی آمار به رشد تولید ناخالص داخلی بیش از 2020-21 برای بازارهای نوظهور و اقتصادهای در حال توسعه به استثنای چین است که انتظار می رود به بیش از است که در اقتصادهای پیشرفته," Ms Gopinath گفت.

در وبلاگ خود, او اشاره کرد که درجه بالایی از عدم قطعیت را احاطه کرده است این پیش بینی با هر دو صعودی و نزولی خطرات را به چشم انداز. حرکت صعودی بهتر اخبار در مورد واکسن و درمان های اضافی و پشتیبانی از سیاست می تواند منجر به سریعتر از سرگیری فعالیت های اقتصادی. در حرکت نزولی بیشتر امواج از عفونت می تواند معکوس افزایش تحرک و هزینه و به سرعت در حال تشدید شرایط مالی باعث بدهی پریشانی او گفت:.

"ژئوپولیتیک و تجارت تنش می تواند آسیب های شکننده جهانی روابط در زمانی که تجارت پیش بینی شده است به سقوط حدود 12 درصد" Gopinath گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de