ما جوایز 1.6 میلیارد دلار به این شرکت برای COVID-19 واکسن

مرحله نهایی فاز 3 دادگاه از آن واکسن به نام NVX-CoV2373 است مجموعه را به جای (بازنمودی)واشنگتن: آمریکا روز سه

توسط ELEMENTORSITE در 17 تیر 1399
US Awards $1.6 Billion To This Firm For COVID-19 Vaccine

مرحله نهایی فاز 3 دادگاه از آن واکسن به نام NVX-CoV2373 است مجموعه را به جای (بازنمودی)

واشنگتن:

آمریکا روز سه شنبه اعلام کرد آن را ارائه 1.6 میلیارد دلار در سرمایه گذاری برای توسعه و ساخت یک COVID-19 کانديد واکسن تولید شده توسط شرکت زیست فناوری Novavax بزرگترین مقدار اهدا تحت عملیات با سرعت پیچ و تاب.

به طور جداگانه آمریکا نیز گفت: از آن ارائه شد $450 میلیون به Regeneron به صورت تجربی آن را COVID-19 درمان و پیشگیری ترکیبی از دو آنتی بادی است.

تحت شرایط قرارداد خود را با وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) و وزارت دفاع Novavax موافقت خود را با تحویل 100 میلیون دوز از آن واکسن به طور بالقوه تا پایان سال است.

"ما مفتخر به همکاری با عملیات پیچ و تاب سرعت به حرکت ما کانديد واکسن رو به جلو فوق العاده با فوریت در تلاش برای ارائه حفاظت حیاتی برای کشور ما جمعیت گفت:" استنلی Erck شرکت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت.

مرحله نهایی فاز 3 دادگاه از آن واکسن به نام NVX-CoV2373 است مجموعه را به محل سقوط.

مریلند-بر اساس شرکت با استفاده از حشرات سلول به رشد تولید قطعه از SARS-CoV-2 "سنبله پروتئین" که این ویروس برای حمله به سلول های در جهت اعمال انسان پاسخ ایمنی بدن است.

همچنین با استفاده از یک "کمکی" یک ترکیب است که افزایش تولید آنتی بادی خنثی.

در بهار این شرکت گفت: آن را به حال ثابت شده اثر فصلی واکسن آنفولانزا آن را به حال توسعه یافته با استفاده از تکنولوژی مشابه است.

مقدار تعلق می گیرد به Novavax توسط ما بالاتر از $1.2 میلیارد داده به دانشگاه آکسفورد واکسن است که در حال طراحی و توسعه توسط AstraZeneca.

تحت عملیات در پیچ و تاب سرعت ما با هدف ارائه میلیون ها نفر از دوز بی خطر و موثر واکسن برای COVID-19 2021.

همچنین روز سه شنبه گفت: ما از آن ارائه شد نیویورک-دولت بر اساس Regeneron با $450 میلیون به مقیاس تولید آن COVID-19 پادتن درمان است.

این شرکت اعلام کرد که روز دوشنبه آن وارد مرحله آخر آزمایش های انسانی تخمین می زند که آن می تواند بین 70000 تا 300,000 درمان دوز با اولین موجود اواخر تابستان است.

این دارو به نام REGN-COV2 ترکیبی از دو آنتی بادی است که بلوک coronavirus' سنبله پروتئین است.

Regeneron دانشمندان با بررسی هزاران نفر از آنتی بادی برداشت از اصلاح ژنتیکی موش با انسان سیستم ایمنی بدن و از انسان شناسایی دو آنها یافت می شود قوی ترین در حالی که رقابت در برابر یکدیگر.

این شرکت با استفاده از چند آنتی بادی استراتژی برای کاهش شانس که این ویروس جهش یافته به منظور فرار از مسدود کردن عمل از یک آنتی بادی یک رویکرد دقیق آن در یک مطالعه اخیر در علم است.

در سال گذشته یک سه گانه آنتی بادی کوکتل طراحی و توسعه توسط Regeneron نشان داده شد به طور موثر در برابر ویروس ابولا است.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب