7 اواسط قرن مدرن دکور روند شما ممکن است پشیمانی به گفته طراحان

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.هنگامی که

توسط ELEMENTORSITE در 24 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هنگامی که یک سبک طراحی داخلی روند و شما آن را دوست دارم آن را آسان به می خواهید برای رفتن و همه در, حتی اگر آن طول عمر تضمین شده است هرگز. چنین مورد با اواسط قرن مدرن دکور نسبتا حداقل زیبایی مشخص زاویه ای سازه ها و خطوط تمیز—فکر می کنم "Mad Men" فضای داخلی به سبک تخته سه لا و درخشان سایه مانند آووکادو و نارنجی. "در اواسط قرن مدرن پس از شکست در قالب مبلمان با سبک منحصر به فرد خود و اوج طراحی نوآورانه" توضیح می دهد که دکوراتور داخلی کیمبرلی هورتون از KH صفحه اصلی طراحی است. "[در حال حاضر] آن را در همه جا و عامل منحصر به فرد است که در حال حاضر از بین رفته اند."

از lucite مبلمان به چوب قاب سازی و بیشتر در اینجا چند از اواسط قرن مدرن دکور روند برخی از طراحان داخلی می گویند ممکن است دارای بیشترین قدرت ماندن رفتن به جلو. باید شما را دوست دارم هر یک از این چیزها (و یا حتی در حال حاضر آنها را در خانه خود) من شما را بشنود! در نهایت خود را به صفحه اصلی شما است—بنابراین شما به شما انجام دهد. که گفت: جوانب مثبت نیز ارائه مشاوره در مورد چگونه به تزئین با این عناصر طراحی در راه است که احساس تازه برای امروز و باید نگه دارید تا در آینده است.

پر جنب و جوش سایه های نارنجی و فیروزه ای و خردل هستند فقط تعداد کمی از رنگ را تشکیل می دهند که یک کلاسیک اواسط قرن مدرن پالت. در حالی که این سایه اغلب زوج با گرم تن چوب, طراح, لیزا کوهن از Liza کوهن داخلی توضیح می دهد که حتی پس از آن رنگ های اشباع شده می تواند اغلب ترک یک فضا احساس مورخ. "در عوض ما نشان می دهد جفت شدن جنگل با سیاه یا سفید تن به هر دو ارائه کنتراست و اجازه دهید آن را به درخشش به عنوان ستاره از فضا," او می گوید.

طراح دانیل Fennoy صاحب وصله پینه کردن, طراحی داخلی, تمایل به موافقت با کوهن. "این رنگ می تواند به عنوان لهجه" Fenoy می گوید معمولی اواسط قرن مدرن رنگ. "فکر می کنم, قدیمی, سفال, جسورانه, خوش لامپ و یا حتی یاد اواسط قرن صندلی."

Lucite مبلمان اغلب می تواند کمک به ایجاد توهم فضای بزرگتر اما با توجه به طراح سارا بارنارد سارا بارنارد طراحی این مشاهده از طریق سبک ممکن است ارزش بدون هیچ زحمتی. برای او آن پایین می آید به مسائل مربوط به تعمیر و نگهداری و دوام. "در حالی که فهرست lucite قطعا دارای زیبایی و جذابیت آن می تواند نیاز به تجهیزات ویژه و حفاظت از نور خورشید برای جلوگیری از زوال زرد, تیرگی و خاراندن," او می گوید. اگر شما می خواهید قطعه با این نگاه هنوز هم نگران نباشید. بارنارد توصیه مقیاس کوچکتر عناصر مانند میز و لامپ های تزئینی سینی چرا که آنها آسان تر به مراقبت از از چیزهایی مانند قهوه و یا جداول جانبی که تمایل به دریافت خیلی بیشتر استفاده کنید.

مسمومیت طرح های نمادین

در اواسط قرن مدرن دکور قطعا آن قطعات معروف, سایه ها و طراحان—شما احتمالا می دانید این موارد به خوبی از دیدن آنها در فروشگاه های طرح در دسترس و نول. هنگام چیدن آن عناصر به ترکیب در یک اتاق یک نفره, اما, کمتر بیشتر است. "اگر شما یک Saarinen میز ناهار خوری ونگر جناق صندلی و یک سالن Eames و بارسلونا مبل شما خیلی دور رفته" طراح کورتنی McLeod اصلی از حق ملاقات چپ طراحی داخلی توضیح می دهد. "انتخابی در انتخاب خود را از اواسط قرن لحظات و ترکیب آنها را با قطعات از دیگر دوره های زمانی بیشتر نگاه شخصی و احساس است."

شاید یکی از برجسته ترین اواسط قرن مصالح مدرن چوب است و برای بسیاری از, که به معنی دیوار و سقف چوب قاب. "رفتن تمام عیار چوب می تواند واقعا خسته کننده اگر بقیه فضا در حال رفتن به اواسط قرن مدرن دکور و همچنین می گوید:" معمار و طراح داخلی انجی خط A. لین معماری. چوب پوشش های دیواری خاص نیز می تواند روی حیله و تزویر اگر خانه خود را دریافت نمی کند مقدار زیادی از نور طبیعی است. برای رسیدن به همان گرما و بافت چوب قاب سازی می تواند به یک فضای چند خط نشان می دهد کمتر دائمی مبلمان مانند بزرگتر مبلمان چوب قطعه یا چوب تزئینی صفحه نمایش.

در علاوه بر این به سطح اضافه حریم خصوصی برش بلوک دیوار اغلب مورد استفاده قرار گرفت برای اضافه کردن یک عنصر تزئینی به اواسط قرن مدرن خانه های بیرونی است. این ویژگی حتی پاپ در اتاق نشیمن و راههای ورودی از خانه از آن دوره ، طراح ارین Shakoor اصلی Shakoor داخلی فکر می کند که آنها را می توان گاهی از روی حیله و تزویر به کار با در حال حاضر به خصوص اگر در احتیاج به تعمیر. او اغلب نشان می دهد نوعی از تغییر به آنها را به آنها را کمی مدرن تر زمانی که ممکن است. "پس از حذف این مفهوم را می توان دوباره به راه افتادند و به بخش هایی از نمای کلی و یا به عنوان دیوار بیرونی از یک فروس" او توضیح می دهد.

زاویه مبلمان ناب است بخشی از اواسط قرن طراحی مدرن و با توجه به طراح ایلین سوختگی پسته طرح نگاه پاک این قطعه می تواند به یک اتاق است که چه چیزی باعث می شود آنها را بسیار جذاب. که گفت:, او همچنین فکر می کند مسمومیت همان شبح می توانید یک اتاق به نظر می رسد یک بعدی. نگران نباشید—همه شما باید انجام دهید این است که تعادل آن دسته از خطوط مستقیم و با چند منحنی. "تعادل در مقیاس و شکل حیاتی است," او می گوید. یک جعبه مانند مبل ؟ سعی کنید جفت شدن آن با یک میز گرد ،

1960 سبک اشکال هندسی و رنگ های پر جنب و جوش هستند فقط تعداد کمی از عناصر کلیدی شما در اواسط قرن پارچه های مدرن. اما به گفته طراح بلا مانچینی از بلا مانچینی طراحی این کهنه پارچه ممکن است نگاه کمی به تاریخ اگر ترکیب هر دو از این ویژگی و استفاده می شود در یک قطعه با یک اصل اواسط قرن مدرن شبح.

آنچه شما باید انجام دهید اگر شما یک قطعه قدیمی که شروع به نگاه مورخ به این دلیل بسیار? "برای یک نگاه است که در گذشته یک قرن را به reupholster یک قطعه در چیزی بیش معاصر" او نشان می دهد. جامدات همیشه شرط بندی خوبی است. شما همیشه می توانید سعی کنید یک slipcover بیش از حد و یا فقط زایش قطعه با بیشتر زمان بالش و پرتاب ترکیب.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب