Coronavirus وام مسکن نجات می بیند یکی از بزرگترین هفته کاهش اما بیشتر وام گیرندگان در حال گسترش از نظر

یک مرد پیاده گذشته ایالات متحده در ساختمان کاپیتول در واشنگتن 25 ژوئن سال 2020 است.Al Drago | ایسناتعدادی از م

توسط ELEMENTORSITE در 20 تیر 1399

یک مرد پیاده گذشته ایالات متحده در ساختمان کاپیتول در واشنگتن 25 ژوئن سال 2020 است.

Al Drago | ایسنا

تعدادی از مالکان در دولت و بخش خصوصی وام مسکن کمک مالی برنامه های کاهش یافته برای دومین هفتۀ متوالی به عنوان وام گیرندگان که در اولین شاهد برنامه های خود را منقضی خواهد شد.

بیشتر وام گیرندگان در حال گرفتن پسوند آن اولیه سه ماه طرح و اثبات این درد در بازار هنوز تمام نشده است.

از شنبه حجم وام های فعال در شکیبایی است که در آن وام گیرندگان مجاز به تاخیر در پرداخت های ماهانه خود را کاهش 435,000 از هفته گذشته با توجه به شوالیه سیاه وام مسکن داده ها و فن آوری شرکت است. که یکی از بزرگترین-هفته رها نشده است.

تقریبا 4.14 میلیون وام بودند در تحمل به نمایندگی از 7.8 درصد از همه فعال وام مسکن را از 8.6 درصد قبل از هفته است. که بالاترین میزان از آوریل 28. این وام هم نشان دهنده کمتر از $900 میلیارد دلار در سال پرداخت نشده اصلی.

با دسته حدود 6 ٪ از همه وام های مسکن با حمایت فنی می و فردی مک و 11.6 درصد از تمام FHA/وام در تحمل نظر دارد. فقط بیش از 8.2 درصد از وام در برچسب های خصوصی اوراق بهادار و یا بانک ها اوراق بهادار نیز در گذشت. بزرگترین افت در forbearances در وام مسکن فنی می و فردی پایین 200,000 طول هفته

"کاهش تقریبا 435,000 رانده شد حداقل در بخشی از این واقعیت که بیش از نیمی از همه فعال تحمل برنامه های ورود به ماه تعیین شد به پایان رسید در پایان ماه ژوئن گفت:" اندی والدن یک اقتصاددان با شوالیه سیاه. "در حالی که اکثر کسانی که تمدید شده است این هفته داده ها نشان می دهد سهم قابل توجهی نمی شد."

بیش از 26 ٪ از وام در تحمل بودند پسوند با توجه به تعداد وام مسکن بانکداران انجمن برای هفته پایان ماه ژوئن 28. که سهم افزایش یافته است و به طور پیوسته برای سه هفته گذشته.

بخش عمده ای از وام در تحمل هستند حمایت دولت و بخشی از وام مسکن برنامه هایش در مراقبت عمل می کنند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در ماه مارس است. این اجازه می دهد تا وام گیرندگان به دست پرداخت های ماهانه برای حداقل سه ماه و به طور بالقوه به یک سال. کسانی پرداخت می شود, واریز یا در برنامه بازپرداخت وام تغییرات و یا زمانی که خانه فروخته شده و یا وام مسکن refinanced. برای وام نه توسط دولت حمایت بیشتر بانک ها و وام دهندگان خصوصی راه اندازی برنامه های مشابه.

در حالی که افت فعال وام مسکن forbearances تشویق اخیر سنبله در coronavirus موارد در کشورهای مختلف, در علاوه بر این به انقضای گسترش مزایای بیکاری در پایان این ماه در حال حاضر خطر قابل توجهی به بهبود در بازار وام مسکن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب