این '80s, عمارت برای فروش همه چیز است: 2 صورتی آشپزخانه روشنایی نئون و یک سالن بستنی

معلوم باربی خانه رویایی واقعی است—و آن را در بازار برای $5.999 میلیون.این آلاینده '80s, عمارت شروع به باد کردن

توسط ELEMENTORSITE در 19 تیر 1399

معلوم باربی خانه رویایی واقعی است—و آن را در بازار برای $5.999 میلیون.

این آلاینده '80s, عمارت شروع به باد کردن در توییتر دیروز و دلیل خوبی وجود دارد که چرا. هفت تخت, 14-حمام عمارت که اقدامات 12,369 متر مربع واقع شده است در بیابان خانه بخش از فهرست باشگاه فوق العاده منحصر به فرد باشگاه های کشور در Indian Wells—بخشی از کالیفرنیا لوکس Coachella Valley. ساخته شده در سال 1989 (و به نوعي به دنبال مانند آن هرگز به سمت چپ که در آن سال) بیابان صفحه اصلی تنظیم شده است در 1.5 هکتار زیادی با چشم انداز آبشار (طراحی شده توسط دیزنی!), وسیع و دریاچه ها و حتی یک مرداب. فقط تصور کنید که اگر "ذخیره شده توسط بل" و همه مورد علاقه خود را '80s, طرفداران تا به حال یک کودک به دلیل این آن خواهد بود.

"این واقعا وحشی, خانه, یک خانه سفارشی با صاحبان اصلی" این مثال عامل و اد bórquez می با اقیانوس آرام Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول گفت: realtor.com. "صاحبان خانه بودند صاحبان کازینو در وگاس به همین دلیل تمام نئون. آن را به یک شاهکار در زمان منجمد."

گام در داخل ورودی اصلی از طریق یک غول صورتی سایبان واقعا رانندگی در خانه که با مداد رنگی 80s پرنیان. نیز وجود دارد سنگ دیوار و مجسمه پوشش راه است. یک 6,200 فوت مربع سرگرمی غرفه است که ایده آل برای سرگرم کردن مهمانان و مجهز به داخل وان آب داغ و خشک, سونا, سالن زیبایی, ماساژ, اتاق, بار و جداگانه casitas. بازی اتاق نیز خود را به انجام برسانند '80s, توهمات لطف نئون روشن سقف آینه مشرف به نقاشی با مداد رنگی صورتی, استخر, جدول است. (نه به ذکر است تمام شگفت آور, هندسی, هنر, و لوازم جانبی با خانه است.) آشپزخانه پر شده است با صورتی cabinetry و یک master suite (که نیست تصویر, متاسفانه) است گفت: به عنوان لذتبخش بیش از حد. (تصور کنید آن را با یک دسته از شخصیت های از '80s, فیلم و تلویزیون را نشان می دهد در اطراف نشسته بودن فوق العاده غنی با هم.)

خارج از خانه کشیده به نظر می رسد مستقیما از یک رفت و آمد مکرر کامل با آبشارها و آشپزخانه در فضای باز شنا کردن میله و صورتی چادر با روشنایی نئون زیر realtor.com گزارش. شما حتی پیدا کردن یک بار و بستنی منطقه پنهان در زیر یکی از ویژگی های آب. دو تخت دو حمام مهمان خانه مناسب برای بازدید کنندگان و یا یک ناوگان از کارکنان. و با 20+ ماشین گاراژ قطعا وجود دارد هیچ کمبود پارکینگ.

"آنها از آن ساخته شده اند که "Rat Pack' نوع پالم اسپرینگز زندگی" Bourquez می گوید. "تصاویر آیا این عدالت است. شما باید به آن را ببینید در فرد به واقعا آن را درک. چیزهایی که انجام می شود واقعا جلوتر از [خود] ،

در حالی که Bourquez ذکر است که صاحب جدید ممکن است را انتخاب کنید به "ترک 10 درصد از آن و تقریبا نسخه ی نمایشی بقیه" این امر شکستن قلب ما اگر باربی خانه رویایی بود مانند یک درمان teardown. اما هی همه را عادلانه در عشق و املاک و مستغلات.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن