چلپ چلوپ کوه است در نهایت گرفتن یک تغییر عمده—و آن را برای رفتن به خیلی خوب

یک تغییر است که در نهایت اتفاق می افتد: دیزنی اعلام کرده است که چلپ چلوپ کوه را تحت تعمیرات اساسی عمده ای در ه

توسط ELEMENTORSITE در 7 تیر 1399

یک تغییر است که در نهایت اتفاق می افتد: دیزنی اعلام کرده است که چلپ چلوپ کوه را تحت تعمیرات اساسی عمده ای در هر دو دیزنی لند و والت دیزنی جهان. کلاسیک دیزنی سوار در حال حاضر خواهد شد با مضمون به سال 2009 را "شاهزاده خانم و قورباغه" مهمان گرفتن در یک شاعرانه ورود flume سفر از طریق این فیلم در آخر پیروزی نهایی—بوسه—به عنوان Tiana شاهزاده خانم و او ترومپت-بازی تمساح pal, Louis آماده سازی خود را برای مردی Gras عملکرد.

دیزنی تنها نشان داد چند خیلی چیزهای در مورد برنامه های خود را برای سوار شدن مجدد theming, اما آنها قطعا برنامه ریزی برای حفظ بدنام پنج داستان شیرجه رفتن در تاریکی است که طرفداران می دانید و عشق است. دیزنی عاشقان را تشویق کرده اند تا این شرکت دوباره به موضوع جاذبه برای سال های پس از آن را در حال حاضر مضمون به "ترانه های جنوب" یک سال 1946 فیلم که به تسبیح و برده داری و ویژگی های به شدت نژادپرستانه لایههای علیه آمریکایی های آفریقایی تبار (دیزنی حتی نمی خواهد آن را در دیزنی+). که متوقف نشده زمان سوار کالا از, افزایش قیمت برای جمع.

دیزنی Imagineers گفت که آنها تا به حال تغییر برای ایالات متحده پارک در آثار پس از آخرین سال های است که آنها امید سوار شدن تم جدید خواهد بود "که همه مهمانان ما می توانید با اتصال و الهام گرفته شود و از آن صحبت می کند به تنوع میلیون ها نفر از مردم که بازدید از پارک های ما هر سال است."

Tiana شاهزاده خانم است, تا کنون, اولین و تنها, سیاه, دیزنی شاهزاده خانم, با منشاء داستان در حال وقوع در برابر پس زمینه از نیواورلئان و فرعی رودخانه لوئیزیانا. در آناهایم پارک چلپ چلوپ کوه نشسته مجاور به نیواورلئان مربع پس از آن علاوه بر خوش آمدید به والت دیزنی طراحی اصلی برای مراسم تحلیف خود را پارک.

این شرکت اشاره است که این مکالمات در مسابقه در امریکا باید با انگیزه سوار را تغییر دهید. "این retheming از چلپ چلوپ کوه است که از اهمیت ویژه امروز" سخنگوی مایکل رامیرز گفت: در دیزنی ، "مفهوم جدید است که فراگیر است که همه مهمانان ما می توانید با اتصال و الهام گرفته شود و از آن صحبت می کند به تنوع میلیون ها نفر از مردم که بازدید از پارک های ما در هر سال. "

سوار را نامشخص عنوان ماجراهای جدید با Tiana شاهزاده خانم و دیزنی اعلام کرد که "طراحی مفهومی کار به خوبی در حال انجام" با Imagineers به زودی "قادر به انجام بررسی مقدماتی و توسعه یک جدول زمانی برای زمانی که تغییر و تحول می توانید شروع به شکل گرفتن است." آن را بعید است که طرفداران گام به شاهزاده خانم Tiana را غریب جهان حداقل تا 2021 اما آن را قطعا به نظر می رسد که آن را به ارزش صبر کنید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن