تهمت قول به فرمانداران فشار برای بازگشایی مدارس در پاییز

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که کاخ سفید قصد دارد به فشار دولت فرماندا

توسط ELEMENTORSITE در 18 تیر 1399

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که کاخ سفید قصد دارد به فشار دولت فرمانداران و مربیان به بازگشایی مدارس در پاییز با وجود افزایش نرخ coronavirus عفونت در چندین ایالت و افزایش کلی در سراسر کشور.

"ما بسیار رفتن به تحت فشار قرار دادن فرمانداران و مدارس برای بازگشایی," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید به رویداد روز شنبه در مدرسه reopenings. "خود را باز مدارس در پاییز" به رئیس جمهور گفت: شرکت کنندگان که نشسته بودند نزدیک به هم با وجود این واقعیت است که تعداد بسیار کمی بودند با پوشیدن ماسک.

این سوال که چقدر به بازگشایی مدارس تبدیل به یکی از thorniest مسائل از کل پاسخ ملی به کشنده بیماری همه گیر.

بیش از 50 میلیون کودک به مدرسه بروند در ایالات متحده و نزدیک پتو تعطیلی مدارس در بهار امسال مجبور میلیون ها نفر از پدر و مادر برای تبدیل شدن به معلمان شب اغلب در بالا از پایین نگه داشتن خود شغل تمام وقت.

به عنوان سنتی شروع سال تحصیلی روش وجود دارد چند بتنی طرح در محل در هر دو دولت و یا سطح فدرال در مورد چگونه برای باز کردن مدارس با خیال راحت. و به عنوان نرخ coronavirus موارد افزایش یافت و به سطح رکورد در هفته گذشته والدین و مربیان تبدیل شده اند به طور فزاینده ای نگران که آیا وجود دارد هر راه را در فرد مدرسه امن برای هر دو دانش آموزان و معلمان.

به گفته کارشناسان تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای بازگشایی سیستم مدرسه باید در سطح محلی در اکثر موارد اگر چه آنها استرس است که مدارس سراسر کشور نیاز اضافی بودجه فدرال به منظور مقاوم سازی کلاس های درس و زمینه های مشترک به جای اجتماعی فاصله.

"ما باید سعی کنید به بهترین شکل ممکن برای رسیدن فرزندان به مدرسه و مدارس باز به این دلیل ساده که ثانویه ناخواسته عواقب ناشی از داشتن فرزند قادر به رفتن به مدرسه دارای اثرات موج دار شدن برای خانواده است که ممکن است اثرات زیان بار است که واقعا نادیده گرفتن به اصطلاح مزایای ایمنی," دکتر گفت: Anthony Fauci, ملت برتر متخصص بیماری های عفونی در طول زندگی جریان رویداد روز شنبه با دموکرات ایالت Doug Jones آلاباما.

"بنابراین شما نمی خواهید به خطر انداختن سلامت کودکان و یا خانواده خود را, اما شما باید به دنبال دستورالعمل بسته به سطح و penetrance عفونت در جامعه" گفت: Fauci.

در برخی از استان ها با چند و یا هیچ coronavirus موارد مقامات و پدر و مادر ممکن است نیاز به نگرانی در مورد بازگشایی مدارس, Fauci گفت. او افزود که در دیگر استان ها تغییرات ممکن است به کاهش خطر گسترش مانند متناوب برنامه کلاس به منظور کاهش تراکم در ساختمان مدرسه.

اما برای مغلوب ساختن پیشی جستن که چهره یک نبرد دشوار برای انتخاب مجدد این سوال که آیا یا نه بازگشایی مدارس در پاییز است که به سرعت تبدیل شدن به یک رئیس جمهور است weaponizing به خدمت مبارزات انتخاباتی خود. بیش از گذشته چند هفته مغلوب ساختن پیشی جستن را آغاز کرده است متهم خود را دموکراتیک حریف سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به عمد در تلاش برای نگه داشتن مدارس بسته بدون هیچ دلیل دیگر از آسیب تهمت را گشتند چشم انداز.

"مربیان می خواهند چیزی بیش از به پشت در کلاس های درس و در محیط های دانشگاهی با دانشجویان ما, اما ما باید آن را در راه است که نگه می دارد در دانش آموزان, مربیان و جوامع امن" گفت: لیلی Eskelsen گارسیا یک ششم معلم کلاس و رئیس جمهور از 3 میلیون عضو ملی انجمن آموزش و پرورش در بیانیه ای روز سه شنبه.

"واقعیت این است که هیچ کس نباید گوش به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا بتسی DeVos وقتی که می آید به آنچه که بهترین است برای دانش آموزان است. مغلوب ساختن پیشی جستن است نه یک بار ثابت معتبر و مهربان یا متفکر وقتی که می آید به این بیماری همه گیر" گفت: Eskelsen گارسیا همچنین با اشاره به وزیر آموزش و پرورش.

Fauci, اما, شده است, مراقب باشید به دست کم گرفتن خطر بالقوه برای خانواده های بازگشایی مدارس. در حالی که افراد جوان هستند کمتر احتمال ابتلا به بیماری های جدی از Covid-19, Fauci هشدار داد اوایل این هفته است که این ویروس هنوز هم می تواند "قرار داده و آنها را از عمل برای چند هفته در یک زمان."

آنها همچنین باید به یاد داشته باشید که زمانی که آنها در حال آلوده وجود دارد احتمال که آنها می تواند به گسترش این بیماری به افرادی که در معرض خطر بیماری های جدی است.

"آنها می تواند آلوده کسی که آلوده به کسی و سپس ناگهان کسی مادر بزرگ یا عمه که گرفتن شیمی درمانی برای سرطان پستان می شود آلوده" Fauci گفت.

"شما بخشی از انتشار این بیماری همه گیر پس از آن مسئولیت خود را به خودتان و همچنین به جامعه برای جلوگیری از عفونت است."

CNBC را Feuer کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن