6 بزرگترین Peeves حیوان خانگی خانه کارآموزان باید در مورد حمام خود را

زمانی که من در حال رشد بود تا حمام من کاملا ستارگان. آن را تقسیم به دو اتاق یکی برای سینک و دیگری برای توالت و

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399

زمانی که من در حال رشد بود تا حمام من کاملا ستارگان. آن را تقسیم به دو اتاق یکی برای سینک و دیگری برای توالت و وان. و من به انتخاب موضوع! سیزده ساله من بود بیش از هیجان زده به انتخاب یک تیره صفری تم. سیاه و سفید و طلا ببر چاپ خزدار حاشیه پرده. این یک نوجوانی, رویای.

البته تنها به عنوان یک فرد بالغ باید من بیا به کشف چه بسیار ناآگاهانه برخی از گزینه های طراحی شدند. زمانی که من دیدن من در خانه پدر و مادر من هنوز هم آن را دوست دارم البته—مخفیانه من هنوز با وسواس مودی چاپ حیوانات—اما من می دانم که اگر آنها تا کنون به فروش برساند که در حال حاضر منسوخ شده و حمام نیاز به طور کامل بازرسی و نگهداری.

اگر شما در حال برنامه ریزی برای فروش خانه خود را به زودی و یا حتی فقط در تلاش برای افزایش ارزش بودن زمان نمی افتد به این معمولی منسوخ حمام تله.

ببخشید 13 ساله من است اما تم هستند. التقاطی به نظر می رسد بسیار جذاب تر برای بازار فعلی چندان دور ماندن از "هماهنگی خود را flip-flop-شکل صابون پمپ به یک ستاره دریایی پرده حمام به دست با حوله ساحل تصویر بر روی آن" می گویند امی مونرو و کتی بافنده همکاری صاحبان مرحله بندی شرکت تبدیل شدن به خانه است.

قرار دادن آیتم های غیر ضروری بر روی صفحه نمایش

اگر شما نمی خواهید به در واقع استفاده از چیزی قرار ندهید و آن را بر روی صفحه نمایش در حمام خود را. که به معنی تزئینی حوله کسانی که صدف به شکل صابون همه برگ در آشپزخانه و گیاهان است. به جای قرار دادن برخی از سینی و بالا آنها را با کوزه پر از چیزهایی که شما می توانید استفاده از مثل توپ پنبه و نمک حمام. که گفت:, اگر شما به فروش خانه خود مونرو و بافنده اصرار مردم برای قرار دادن دور چیزهایی که آنها با استفاده از تمام زمان تمیز کردن محصولات و ابزار و وسایل شخصی. "هیچ کس می خواهد برای دیدن چیزهایی مانند یک مسواک یا تیغ الکتریکی متصل به دیوار" آنها می گویند.

اگر شما نیاز به حفظ حریم خصوصی در حمام از یک متاسفانه قرار داده شده شما لازم نیست پنجره درمان با توجه به جوانب مثبت. و اگر شما نیاز دارید که حریم خصوصی, انتخاب کردن برای چیزی کمتر مزاحم از یک پرده و والانس مانند پرده یا پنجره مات فیلم. اجازه دادن به نور در کلیدی است در طول یک نمایش.

فرش و قالیچه-مانند موارد (مانند فازی صندلی توالت را پوشش می دهد) باید تنها در خدمت یک هدف عملی. اگر شما نگران در مورد لغزش زمانی که شما به بیرون از وان و سپس دریافت یک bathmat—اما تنها یکی است. "عشق مردم به چهار فرش در حمام خود را, یکی در هر کاسه سینک یک در مقابل, توالت, یکی در جلوی درب یکی در مقابل دوش" مونرو و بافنده می گویند. "استفاده از یک بزرگتر حصیر حمام با وان یا دوش اجرا می شود که طول آن نه چند فرش در همه جا. بیشتر به شما شکستن که طبقه فضای کوچک اتاق به نظر می رسد. هنگامی که ما در حال شروع عملیات ما قرار نیست هر فرش در حمام."

بافنده و مونرو توجه داشته باشید که تقریبا هیچ خانه در حال حاضر در بازار فروش با کابینه پزشکی. مردم در حال کشیدن آنها و جایگزین کردن آنها—که چیز خوبی است. "حتی اگر شما redoing حمام خود را و شما فقط در تلاش برای افزایش نگاه و ارزش خانه خود را به فروش جایگزین که مطابق مد روز پزشکی کابینه با به روز رسانی آینه" آنها می گویند. "آینه بیضی شکل اجازه می دهد تا شما را به قرار دادن سمت روشنایی در کنار آن ارائه نورپردازی خوب. شما واقعا نگاه کنید بهترین زمانی که نور نیست درخشان بیش از سر خود را."

حوله آویزان بر روی یک نوار تقریبا همیشه نگاه کثیف کارشناسان می گویند. به جای نصب برخی از قلاب است که کمی بیشتر عملی است. حوله شما نمی آویزان نمایش داده می شود خورده به سوم و انباشته در کمی هرم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب